Sandisk 32GB SDHC Ultra 48MB/s UHS-I Hafıza Kartı

Marka
Model SDUNB-032G-GN3IN

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

DAHA IYI FOTOĞRAFLAR VE FULL HD VIDEOLAR ÇEKIN
Kompakt ve orta düzey bas-çek fotoğraf makineniz veya kameranızla daha iyi fotoğraflar ve Full HD videolar çekin. SanDisk Ultra® UHS-I kartlarla, daha hızlı indirme işlemleri yapabilir, yüksek kaliteli fotoğraflar ve Full HD videoları daha iyi bir performansla çekebilir ve 64 GB'a kadar depolayabilirsiniz. Fotoğrafları ve videoları karttan bilgisayarınıza aktarırken, 48 MB/sn.ye kadar ultra hızlı okuma hızlarından faydalanın. 


Özellikler

DAHA IYI FOTOĞRAFLAR VE FULL HD VIDEOLAR ÇEKIN
SanDisk Ultra SDXC ve SDHC Bellek Kartları Full HD (1080p) videoları kaydetmek için Sınıf 10 hız derecesine sahiptir. Aile toplantıları, spor etkinliği veya okul gösterisi; kesintisiz video kaydetme performansının keyfini çıkarın.

BAS-ÇEK FOTOĞRAF MAKINELERI VE KAMERALAR İÇIN İDEAL
Çocuğunuzun futbol maçını veya bir aile kutlamasını çekerken, SanDisk Ultra SDXC ve SDHC Bellek Kartları bas-çek fotoğraf makineleri ve kameralar için idealdir.

64GB'A KADAR DEPOLAMA ALANI
SanDisk Ultra SDXC ve SDHC UHS-I Bellek Kartlarının 64GB'a2 kadar olan veri depolama kapasiteleri sayesinde kart değiştirmenize veya dosyaları bilgisayarınıza aktarmanıza gerek kalmadan çok sayıda fotoğraf ve video çekebilirsiniz.

ZORLU ORTAMLARDA KULLANIM İÇIN DAYANIKLI TASARIM
SanDisk Ultra SDXC ve SDHC UHS-I Bellek Kartları darbeye, sıcaklığa, suya ve X-ray'e karşı dayanıklıdır, böylece bellek kartınızın dayanıklılığı hakkında endişelenmeden maceranızın tadını çıkarabilirsiniz.

UYUMLULUK VE GARANTI
SanDisk Ultra SDXC ve SDHC UHS-I Bellek Kartları SDHC/SDXC etkili ve SDHC-I/SDXC-I etkili cihazlarla uyumludur. 7 yıllık sınırlı garantilidir.


Teknik Detaylar
 

Performans 48 MB/sn.ye kadar okuma hızı; yazma hızı daha düşüktür

Boyutlar 24 mm x 32 mm x 2,1 mm (0,94 inç x 1,25 inç x 0,8 inç)

Çalışma ısısı -13ºC ila 85ºC (-25ºF ila 185ºF)

Depolama sıcaklığı -40ºC ila 85ºC (-40ºF ila 185ºF)

Uyumluluk SDXC/SDXC ve SDHC-I/SDXC-I cihazlarıyla uyumludur

Güvenlik Dahili yazma korumalı anahtar kazayla veri kaybı oluşmasını önler 

Garanti 7 yıl sınırlı garantilidir.
Bu ürün ABD'de satılmamaktadır.