Sandisk 32GB Cruzer Fit USB Bellek

Sandisk Resmi Türkiye Distribitörü Garantili | Sandisk Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model SDCZ33-032G-G35

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Sandisk 32GB Cruzer Fit USB Bellek

CRUZER FIT USB FLASH SÜRÜCÜSÜ
Tak ve Kal, Düşük Profilli Tasarım

EKSTRA DEPOLAMA VE HIZLI DOSYA AKTARIMI İÇIN
Cruzer Fit USB Flash Sürücüsü, Gelişmiş veri güvenliği seçenekleri ve büyük kapasitesi ile size kişisel dosyalarınızı aktarmanız için güvenli ve kolay bir yol sunar. Bu USB sürücüsü, TV veya araç ses cihazı kullanılırken olduğu gibi tam boyutta USB sürücüsünün çok büyük olduğu durumlarda rahat ve düşük profilli tasarım sunar. Ayrıca Cruzer Fit USB, bilgisayarlara ve tabletlere kolayca bağlanabilir.

KOLAY BAĞLANTILAR İÇIN DÜŞÜK PROFILLI BIÇIM ETKENI
Sürücünün düşük profilli tasarımı herhangi bir USB cihazına kolayca bağlanabilmenizi sağlar. HD video oynatmak için zor erişilen TV USB bağlantı noktalarına bağlayın veya aracınızın ses sistemindeki USB bağlantı noktası yoluyla müzik kitaplığını aracınıza getirin.

MÜZIK, VIDEO, FOTOĞRAF VE KIŞISEL DOSYALARI SAKLAYAN YÜKSEK KAPASITELI SÜRÜCÜ
Cruzer Fit USB Flash Sürücüsü, kompakt boyutuna rağmen, favori dosyalarınız ile en kritik kişisel verilerinizi saklamak için yeterli kapasiteye sahiptir. 64 GB'a kadar kapasite seçeneklerinde sunulan sürücüde, fotoğraflar, şarkılar ve taşımanız gereken her türlü içerik saklanabilir.

SÜRÜKLE-BIRAK ÖZELLIĞI ILE DOSYALARI YÜKLENMELERI IÇIN KOLAYLIKLA EKLEYIN
Cruzer Fit Flash Sürücüsüne dosya eklemek çok kolaydır: Sürücüyü bilgisayarınızın USB bağlantı noktasına takmanız ve dosyalarınızı sürücüsünün klasörüne sürüklemeniz yeterli olacaktır. Bu işlevi kullanmak için sürücü indirmeniz veya yazılım yüklemeniz gerekmez, böylece verilerinizi anında depolamaya, taşımaya ve paylaşmaya başlayabilirsiniz.

GIZLI DOSYALARINIZI KORUYAN SANDISK SECUREACCESSTM YAZILIMI
Cruzer Fit USB Flash Sürücüsü, Flash Sürücünüzde parola korumalı özel klasör oluşturan SanDisk SecureAccess ile birlikte sunulur. 128 bit AES şifrelemesi ile korunan dosyalarınızla, gizliliğinizi tehlikeye atmadan USB sürücünüzü paylaşabilirsiniz.

 

Teknik Detaylar

Mevcut Kapasiteler 8 GB, 16 GB, 32 GB ve 64 GB

Boyutlar 17,5 mm x 12,7 mm x 6,6 mm (0,26 x 0,69 x 0,50 inç)

Çalışma Isısı 0ºC ila 45 ºC

Saklama Isısı -10ºC ila 70ºC

Uyumluluk USB 2.0

Paket İçeriği
Sandisk 32GB Cruzer Fit USB Bellek