Sandisk 256GB SDXC Extreme Pro 170MB/s UHS-I U3 V30 Hafıza Kartı

Sandisk Resmi Türkiye Distribitörü Garantili | Sandisk Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model SDSDXXY-256G-GN4IN
800,00 TL
650,00 TL %19 İndirimli
4 X 162,50 taksit seçenekleri ile


 Listeme Ekle  KarşılaştırSandisk 128GB SDXC Extreme Pro 170MB/s UHS-I U3 Hafıza Kartı
Full HD, 3D ve 4K video, aynı zamanda ham ve seri çekim fotoğraflarını yakalayabilen SD cihazlar için tasarlanan SanDisk'in 64GB Extreme PRO UHS-I SDXC Bellek Kartı, 64GB kapasiteye sahip, UHS-I veriyolu ile uyumlu ve 30 MB / s minimum yazma hızını garanti eden V30 hız sınıfı derecesine sahiptir. Cihazınız V30 standardını desteklemiyorsa, bu kart aynı zamanda 30 MB / s minimum yazma hızları garanti eden U3 standardını da destekler. Okuma hızları 170 MB / s'ye kadar desteklenir ve yazma hızları maksimum 90 MB / s'de çıkar. Yerleşik yazmaya karşı koruma düğmesi, kart verilerinin yanlışlıkla silinmesine karşı koruma sağlamaya yardımcı olur.

Genel Özellikler

170 MB / s'ye kadar Aktarım Hızları
Çekim yapıldıktan sonra işinizin sadece yarısı yapılmış olur. İş akışınızı hızlandırmak, yaratıcılığınızı bir üst düzeye çıkarmak için daha fazla zaman ayırabileceğiniz anlamına gelir.

4K UHD Video Kaydı
Bazen hız ihtiyacınız olan şeydir. SanDisk Extreme PRO UHS-I SDXC kartı, kesintisiz 4K UHD video çekimi için performans sunar.

Sıralı Seri Çekim Modu
UHS Hız Sınıfı 3 (U3) ve Video Hız Sınıfı 30 (V30), SanDisk Extreme PRO UHS-I SDXC kartı sıralı seri çekim modları ile çekim yapılabilmesini sağlar.

Güvenebileceğiniz Bir Dayanıklılık
Zorlu koşullar altında üretilip test edilen SanDisk Extreme PRO UHS-I SDXC kart, darbelere, röntgen ışınlarına ve su geçirmez özelliklere sahip olup, ayrıca -13 ila 185 ° F arasındaki sıcaklıklara dayanabilir.

Yanlışlıkla Sildiğiniz Görüntüleri Kurtarın
Yanlışlıkla sildiğiniz görüntüleri geri yüklemenizi sağlayan RescuePRO Deluxe 2 yıllık veri kurtarma yazılımı için bir teklif içerir. Kayıt olmak gereklidir.