Sandisk 256GB MicroSDXC Extreme 170MB/s UHS-I U3 A2 Hafıza Kartı

Sandisk Resmi Türkiye Distribitörü Garantili | Sandisk Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model SDSQXA1-256G-GN6MA


 Listeme Ekle  KarşılaştırSandisk 256GB MicroSDXC Extreme Pro 170MB/s UHS-I V30 U3 A2 Hafıza Kartı

HAREKETI YAKALAYACAK KADAR HIZLI
Hızlı aktarım, uygulama performansı ve 4K UHD için ekstrem hızlara ulaşın. Android akıllı telefonunuz, aksiyon kameralarınız veya dronlarınız için ideal olan bu yüksek performanslı microSD kartı 4K UHD video kaydını, Full HD videoyu ve yüksek çözünürlüklü fotoğrafları kaydeder. Süper hızlı SanDisk Extreme PRO microSDXC bellek kartı, 170 MB/sn*’ye kadar okur ve 90 MB/sn’ye kadar yazar.  Ayrıca, A2 sınıfına sahiptir, böylece sıra dışı bir akıllı telefon deneyimi için hızlı uygulama performansı elde edebilirsiniz.

İÇERIK AKTARIRKEN ZAMAN KAZANIN
170 MB/sn’ye kadar yüksek okuma hızları, 1000 adet yüksek çözünürlüklü fotoğrafı ve 30 dakikalık 4K videoyu (24 GB) 3 dakikadan kısa sürede aktarmanızı sağlar.

90 MB/SN'YE KADAR YAZMA HIZLARI
90 MB/sn’ye kadar yazma hızları ile hızlı hareket fotoğrafları veya 4K UHD video çekin. SanDisk Extreme® PRO microSDXC UHS-I Kartı daha fazla sayıda ve daha hızlı çekim yapmanıza olanak sağlar.

4K UHD VIDEOYU YAKALAMAK IÇIN HARIKA
Fotoğraf karelerini atlamadan, açık hava maceraları, hafta sonu seyahatleri veya spor etkinlikleri için ideal. 400 GB’a kadar kapasitelere sahip olan SanDisk Extreme PRO microSD UHS-I kartı, UHS Hız Sınıfı 3 (U3) ve Video Hız Sınıfı 30 (V30) hızlarıyla kesintisiz 4K UHD ve Full HD video çekmenizi sağlar.

A2 İLE UYGULAMALARI DAHA HIZLI YÜKLEYİN
SanDisk Extreme PRO microSD kartının A2 Özelliği sayesinde, olağanüstü bir akıllı telefon deneyimi için daha hızlı bir uygulama performansı elde edin.

ZORLU ORTAMLARDA KULLANIM İÇIN DAYANIKLI TASARIM
SanDisk Extreme PRO microSDHC ve microSDXC UHS-I Kartlar darbeye, sıcaklığa, suya ve röntgen ışınlarına karşı dayanıklıdır,3 böylece bellek kartınızın dayanıklılığı hakkında endişelenmeden maceranızın tadını çıkarabilirsiniz.

MOBILEMATE® USB 3.0 OKUYUCU ILE UYUMLU
170 MB/sn’ye kadar aktarım hızlarına sahip MobileMate USB 3.0 microSD Kart Okuyucu kullanın, böylece büyük dosyaları hızlı taşıyabilir, çok sayıda dosyayı hızlı aktarabilir veya sık dosya transferlerini daha hızlı yapabilirsiniz.


Teknik Detaylar

Kapasite 256 GB

Okuma Hızı şuna bağlı: 170 MB/sn

Yazma Hızı şuna bağlı: 90 MB/sn

Biçim Etkeni microSDXC

Video Hızı C10, U3, A2, V30

Paket İçeriği:
1x Sandisk 256GB MicroSDXC Extreme Pro Hafıza Kartı

 


Uyumlu Ürünler