29 Nisan - 17 Mayıs sokağa çıkma kısıtlamaları süresince verilecek siparişler kısıtlama bitiminde siparişlerin geliş sırasına göre kargoya verilecektir. Bu süreçte yaşanabilecek olası aksamalar için şimdiden özür dileriz.


Sandisk 16GB Cruzer Blade USB 2.0 Bellek (Mavi)

Sandisk Resmi Türkiye Distribitörü Garantili | Sandisk Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model SDCZ50C-016G-B35BE

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Sandisk 16GB Cruzer Blade USB 2.0 Bellek (Mavi)

CRUZER BLADE USB FLASH SÜRÜCÜSÜ
İş dosyalarından fotoğraflara, caz müziğe kadar içeriğinizi gittiğiniz her yere götürün

YÜKSEK KAPASITENIN VE MAKSIMUM TAŞINABILIRLIĞIN KEYFINI ÇIKARIN
Şık, kompakt tasarım ve bol kapasitesiyle Cruzer Blade USB Flash Sürücüsü dosyalarınızı yedeklemeyi,, aktarmayı ve paylaşmayı kolaylaştırır. 128 GB'a kadar kapasitelerde sunulan1 , bu USB sürücüsü fotoğraflarınız, filmleriniz, müzikleriniz ve kişisel verilerinizi gittiğiniz her yere götürmenizi sağlar.

MAKSIMUM TAŞINABILIRLIK İÇIN KOMPAKT TASARIM
Cruzer Blade USB Flash Sürücüsü, cebinize veya bilgisayar çantanıza kolayca sokulabilecek kompakt tasarıma sahiptir. Bu USB sürücüsü, pek çok elektronik cihazla uyumlu kırmızı-siyah zarif bir tasarıma sahiptir.

ÇOK KULLANDIĞINIZ MEDYA DOSYALARINI SAKLAYAN YÜKSEK KAPASITELI SÜRÜCÜ
SanDisk tarafından tasarlanan ve flash bellek konusunda çığır açan Cruzer Blade USB Flash Sürücüsü, bolca depolama alanını kompakt bir tasarımla sunar. 128 GB'a varan kapasitelerde sunulan bu USB sürücüsü, tüm önemli dosyalarınızı depolayabilir.

BASIT, SÜRÜKLE-BIRAK DOSYA YEDEKLEME
Verileri Cruzer Blade USB Flash Sürücüsüne aktarmak çok kolaydır: Sürücüyü bilgisayarınızın USB bağlantı noktasına takmanız ve dosyalarınızı flash sürücüsünün klasörüne sürüklemeniz yeterli olacaktır. Sürücünün hızlıca ve bir kez indirilmesinden sonra, USB sürücüsü tüm verilerinizi hemen depolamaya, taşımaya ve paylaşmaya başlamanızı sağlar.

Teknik Detaylar:

Mevcut Kapasiteler 4 GB, 8 GB, 16 GB, 32 GB, 64 GB, 128 GB
Boyutlar 0,29 x 0,69 x 1,63 in. (7,4 mm x 17,6 mm x 41,5 mm)
Çalışma Sıcaklığı 0ºC ila 45 ºC
Depolama Sıcaklığı -10ºC ila 70ºC
Uyumluluk USB 2.0