Samyang AF 35mm f/2.8 FE Lens (Sony E)

Samyang Resmi Türkiye Distribitörü Garantili | Samyang Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model F1214006101

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Samyang AF 35mm f/2.8 FE Lens (Sony E)
Kompakt ve hafif yapısı sayesinde, Samyang AF 35mm F2.8 FE objektifi, hareket halindeyken veya günlük bir fotoğraf merceğine ihtiyacınız olduğunda taşımak için mükemmeldir. Güçlü bir performansa sahip küçük bir lens olan Samyang AF 35mm F2.8 FE, günlük fotoğraf çekimi ve seyahat fotoğrafçılığı için idealdir.

Genel Özellikleri:
E-Mount Lens / Full Frame Format
Diyafram Aralığı: f / 2.8 - f / 22
İki Asferik Eleman, Bir İK Elemanı
Ultra Çok Kaplamalı
Manuel Odak Geçersiz Kılma ile otomatik netleme
Yedi Bıçaklı Diyafram
Filtre Çapı - 49mm


Minik ama çok güçlü
Güçlü bir performansa sahip küçük bir objektif olan Samyang AF 35mm F2.8 FE, günlük fotoğrafçılık ve seyahat fotoğrafçılığı için ideal.

Bu yeni kompakt ve hafif objektif, mevcut AF 14mm F2.8 FE ve AF 50mm F1.4 FE objektiflerle birlikte şimdi, Samyang'ın otofokus lens grubunu üçe kadar genişletiyor.
Samyang AF 35mm F2.8 FE, sadece 85g ağırlığındadır ve başlık ve arka başlık olmadan 3.3cm uzunluğundadır. Samyang'ın olağanüstü optik teknolojisi sayesinde kompakt boyutu üstün görüntü kalitesi özellikleri ile doludur. Altı grupta yedi elemandan, iki asferik lensten ve bir adet yüksek kırma lensine ve artı ve gereksiz ışık dağılımını en aza indirgemek için Ultra Çoklu Kaplama'ya sahip olan lens, görüntünün köşesinden ortasına yüksek çözünürlük sağlar.

Günlük Fotoğrafçılar İçin Mükemmel Bir Ortak
Samyang AF 35mm F2.8 FE, özellikle Sony E montajındaki tam çerçeve ayna içermeyen kameralarla uyumlu çalışacak şekilde tasarlandı. Tam çerçeve sensörleri için, odak uzaklığı en çok insan gözüne benzemektedir. Sony Alpha 6000 ve 5000 serisi kullanıcıları için APS-C türleri için objektif, fotoğrafçılar arasında en popüler odak uzaklıklarından biri olan yaklaşık 52mm'ye denktir.

Güçlü taşınabilirlik ve 35mm odak uzaklığı, her belleği yüksek kalitede görüntü olarak yakalamak isteyen günlük fotoğrafçılar için bu lensi en iyi seçim haline getiriyor. Otofokus hızlı ve doğrudur ve yürüyüş, spor etkinlikleri ve peyzaj fotoğrafçılığı gibi açık hava etkinliklerinin yakalanması için idealdir. Minimum odaklama mesafesi 35cm'dir ve sokak, portre ve yakın odak fotoğrafçılığı için idealdir.


Samyang AF 35mm F / 2.8 Teknik özellikler
Odak Uzaklığı: 35mm
Maksimum Diyafram Açıklığı: f / 2.8
Minimum Diyafram Açıklığı: f / 22
Lens Yuvası: Sony E
Biçim Uyumluluğu: Tam Kare
Görüş Açısı: 63.1 °
Minimum Odak Mesafesi: 1.15 '/ 35 cm
Maksimum Büyütme: 0.12x
Optik Tasarım: 6 Grupta 7 Element
Diyafram Bıçakları: 7
Odak Türü: Otomatik odaklama
Görüntü Sabitleme: Yok
Filtre Boyutu: 49 mm (Ön)
Boyutlar (Ç x U): 61,8 x 33 mm
Ağırlık: 85,6 g


Kutu İçeriği:
Samyang AF 35mm f/2.8 FE Lens
Ön Kapak
Arka Kapak
Parasoley
Garanti Belgesi


Uyumlu Ürünler