Samyang AF 35mm f/1.8 FE Lens (Sony E)

Samyang Resmi Türkiye Distribitörü Garantili | Samyang Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model 35mm
3.621,65 TL
3.331,92 TL %8 İndirimli


 Listeme Ekle  KarşılaştırSamyang AF 35mm f/1.8 FE Lens (Sony E)
Samyang AF 35mm f/1.8 FE Lens, Sony E mount uyumlu Sony full frame için geniş açı lens. Bu hafif F1.8 lens, özellikle 3 ana hedef için tasarlanmıştır: yüksek kaliteli çıktıya sahip kompakt lens arayan sokak fotoğrafçıları, vlogger'lar ve Instagram meraklıları için. Yeni lens, maksimum F1.8 diyafram açıklığından uçtan uca olağanüstü görüntü kalitesi sağlar ve sessiz otomatik odaklama ve kararlı izleme performansı, onu hem durağan görüntüler hem de film çekimleri için mükemmel bir seçim haline getirir.

En Sevilen 35 mm Odak Uzunluğu için Geniş F1,8 Diyafram Açıklığı
35 mm, iç mekanlardan manzaralara ve hatta portrelere kadar çok yönlülüğü nedeniyle tüm zamanların en sevilen odak uzaklığından biridir. Yeterince geniş görüş açısıyla arka planı ve nesneyi mükemmel şekilde çerçeveler. Ayrıca, büyük bir F1.8, taşınabilirlik ve görüntü kalitesi arasında mükemmel bir denge bulur. Geniş diyafram açıklığı, her anı yakalamak için hızlı deklanşör hızıyla keskin ve yüksek çözünürlüklü görüntü oluşturarak daha fazla ışığın içeri girmesini sağlar.

Ultra Kompakt Boyutta ve Hafiflikte Tam Çerçeve Performansı
Yalnızca 210 gr / 7,4 oz ağırlığında ve 65 mm / 2,55 inç çapında ve 63,5 mm / 2,5 inç uzunluğunda; bu yeni lens, Samyang Tiny Serisi lens olarak taşınabilirlik için yeni bir standart belirliyor. Görüntünün her köşesinde olağanüstü görüntü kalitesiyle Sony E montajlı tam kare aynasız kameraları destekler. Taşınabilir lensten yüksek çözünürlüklü bir görüntü bekleyen sokak fotoğrafçıları, vlogger'lar ve Instagram meraklıları için ideal bir mercek oluşturur. Sapmayı bastırmak ve tüm görüntü çerçevesi boyunca yüksek çözünürlük sağlamak için asferik bir öğe içeren optik yapısı

9 dairesel bıçaklarla güzel bokeh sağlar
9 yapraklı dairesel diyafram güzel bokeh efekti sağlar.

Özel Anahtar ile çok çeşitli görüntüleme için çok yönlü kontrol ve kullanım
Özel Anahtar ile donatılan çekim ve kullanım daha sezgisel ve basittir. Anahtardan Diyafram Kontrol Modu gibi çeşitli işlevleri kolayca seçebilir ve kişisel tercihinize uygun çekim modunun keyfini çıkarabilirsiniz. Gelecekte aygıt yazılımı güncellemesiyle daha fazla işlev eklenecektir.

Videolar ve fotoğraflar için mükemmel izleme ile hızlı, sessiz ve doğru Otomatik Odaklama
Artık Otomatik Odaklama'nın yalnızca görüntüleri ne kadar doğru ve hızlı yakaladığını değil, aynı zamanda ne kadar sessiz ve akıcı olduğunu da düşünmesi gerekiyor. Yeni araştırılan ve geliştirilen Linear STM (Stepping Motor) sayesinde, daha büyük ve daha ağır bir odak lens grubu daha sessiz ve hassas bir şekilde kontrol edilebilir ve fotoğraflarda ve videolarda mükemmel görüntü kalitesi sağlar.

Dış etkilerden korunmak için Hava Şartlarına Karşı Sızdırmazlık
Bu yeni Tiny Serisi lens, AF 35mm F1.8 FE, hafif toz, yağmur ve kardan korumak için 4 nokta için hava sızdırmazlığı özelliğine sahiptir ve mükemmel olmayan koşullarda çarpıcı görüntüler yakalama yeteneği sağlar.


Sony FE 35mm f/1.8 İnceleme:
Sony'nin hızlı ve kompakt FE 35mm f / 1.8 Lensi, tam çerçeve E yuvalı kameranız için çok yönlü geniş açılı bir çözüm sunar. Seçici odak efektleri ve düşük ışık koşullarında çalışmak için maksimum f / 1.8 diyafram açıklığına sahiptir. Çeşitli koşullarda yüksek kaliteli görüntüleme sağlamaya yardımcı olmak için lensin asferik elemanı, kontrastı ve uçtan uca keskinliği korurken sapmaları ve alan eğriliğini azaltır. Hızlı, duyarlı odaklama için, 35 mm doğrusal bir motor ve dahili odak tasarımı kullanırken, özelleştirilebilir bir netleme tutma düğmesi yeniden oluşturma sırasında odağı kilitler ve Eye AF, AF Açık, Diyafram Önizleme, Çekim Sonucu Önizleme gibi diğer işlevleri etkinleştirmek için ayarlanabilir. veya diğerleri arasında Bright Monitoring. Ayrıca bu lensin, ideal olmayan hava koşullarında çalışmasına izin verecek, toza ve neme dayanıklı bir yapısı vardır. Ek olarak, yumuşak bokeh için dokuz kanatlı dairesel bir diyaframa sahiptir.

Geniş açılı bir perspektifi kapsayan bu kompakt 35 mm, Sony'nin full frame E-mount kameralarıyla uyumludur. Ayrıca, 52,5 mm eşdeğer odak uzaklığı sağlayacağı APS-C formatlı kameralarda da kullanılabilir.
Hızlı f / 1,8 maksimum diyafram, sığ alan derinliğine sahip görüntüler oluşturmanın yanı sıra düşük ışık koşullarında da çalışma olanağı sağlar.
Özelleştirilebilir netleme tutma düğmesi, yeniden oluşturma sırasında odağı kilitler ve diğer işlevlerin yanı sıra Eye AF, AF Açık, Açıklık Önizleme, Çekim Sonucu Önizleme veya Parlak İzleme dahil olmak üzere diğer işlevleri etkinleştirmek için ayarlanabilir.
Kontrast ve keskinliği korurken sapmaları ve alan eğriliğini azaltmak için lens tasarımına asferik bir eleman dahil edilmiştir.
Doğrusal otomatik odaklama motoru ve dahili odak tasarımı, hızlı ve hassas otomatik odaklama performansı sağlar ve video kaydederken doğru ve sessiz odaklama sağlar.
Objektif çerçevesindeki AF / MF anahtarı, herhangi bir menüye erişmek zorunda kalmadan otomatik netleme veya manuel netleme arasında hızlı seçim yapılmasına olanak tanır.
Toz ve nem sızdırmaz tasarım, sert koşullarda çalışmaya daha iyi izin verir ve kauçuklu kontrol halkaları, daha soğuk sıcaklıklarda kullanımda fayda sağlar.
Yuvarlak dokuz bıçaklı diyafram, seçici odak teknikleri kullanıldığında hoş bir bokeh kalitesine katkıda bulunur.


Teknik Özellikler:
Model adı: AF 35mm F1.8 FE
Diyafram aralığı: F1.8 ~ 22
Lens optik yapısı: 8 Grupta 10 Element
Özel lens: ASP 2, HR 2
Kaplama: UMC
Minium odak mesafesi: 0,29 m (0,95 ft)
Büyüme oranı: X 0.17
Filtre boyutu: 58,0 mm
Maksimum Çap (mm): 65.0mm
Bıçak sayısı: 9
Montaj: Sony FE
Görüş açısı: Tam Kare: 63.6˚
APS-C: 43,8˚
Uzunluk: 63,5 mm / 2,5 inç
Ağırlık: 210g / 7.4oz
Hava Sızdırmazlığı: V
AF / MF mod anahtarı: V
AF Motor: Doğrusal STM


Kutu İçeriği:
Sony FE 35mm f / 1.8 Lens
Sony ALC-SH159 Lens Başlığı
Sony ALC-F55S 55mm Ön Lens Kapağı
Sony ALC-R1EM Arka Lens Kapağı
Garanti Belgesi


Uyumlu Ürünler