Samyang AF 18mm f/2.8 FE Lens (Sony E)

Samyang Resmi Türkiye Distribitörü Garantili | Samyang Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model F1214606101

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Samyang AF 18mm f/2.8 FE Lens (Sony E)
Ultra geniş görüş açısı sağlayan Samyang AF 18mm f / 2.8 FE lens ayrıca özellikle kompakt ve hafif tasarımı ile de öne çıkıyor. Doğrusal geniş açılı tasarım, peyzaj, mimari ve iç mekan ve astrografi uygulamaları için çok uygundur. Bu Kompakt ultra geniş açılı prime lens, tam kare Sony E mount aynasız fotoğraf makineleri için tasarlanmıştır, ancak 27 mm eşdeğeri odak uzaklığı sağladığı APS-C modelleriyle de kullanılabilir. Optik tasarımı, iyi kontrol edilen, keskin ve net görüntüler üretmek için çeşitli sapmaları azaltan bir dizi küresel olmayan, yüksek kırılma indisi ve ekstra düşük dağılım elemanları içerir. Geliştirilmiş kontrast ve renk doğruluğu için parlamayı ve gölgelenmeyi bastırmak için ayrı ayrı öğelere bir Ultra Çoklu Kaplama uygulanmıştır. Ek olarak, lensin lineer STM otomatik odaklama motoru, hızlı, sessiz ve hassas odaklama performansı için Sony fotoğraf makinelerinin AF sistemleri ile birlikte çalışır ve daha hassas kontrol için manuel odak geçersiz kılma da mevcuttur.


Genel Özellikler:
Kompakt ultra geniş açılı prime, tam kare Sony E mount aynasız fotoğraf makineleri için tasarlanmıştır, ancak 27 mm eşdeğeri odak uzaklığı sağladığı APS-C modelleriyle de kullanılabilir.
F / 2,8 maksimum diyafram açıklığı, mevcut ışık koşullarında çalışmak için yeterince hızlı kalırken, kompakt ve hafif bir tasarım elde edilmesine yardımcı olur.
Ekstra düşük üç dispersiyon elemanı, daha fazla netlik ve renk sunumu elde etmek için renk saçılımını ve renk sapmalarını azaltır.
Üç asferik eleman ve iki yüksek kırılma indisi elemanı, keskinliği ve çözünürlüğü artırmak için küresel sapmaları ve bozulmaları kontrol eder.
Arttırılmış kontrast ve nötr renk dengesi için parlamayı ve gölgelenmeyi azaltmak için ayrı ayrı öğelere bir Ultra Çoklu Kaplama uygulanmıştır.
Entegre doğrusal STM otomatik odaklama motoru, hızlı, sessiz ve hassas AF kontrolü için Sony fotoğraf makinelerinin odaklama sistemleri ile birlikte çalışır. Odak konumunuzu hassaslaştırmak için manuel odak geçersiz kılma da kullanılabilir.
Dahili odaklama tasarımı, toplam lens uzunluğunu korur ve kullanım sırasında lensin ön kısmının dönmesini önler.
Birlikte verilen parasoley, ışığın parlama ve gölgelenmeye neden olmasını engeller.


Samyang AF 18mm F / 2.8 Teknik Özellikler:
Odak Uzaklığı: 18mm
Maksimum Diyafram Açıklığı: f / 2.8
Minimum Diyafram Açıklığı: f / 22
Lens Yuvası: Sony E
Biçim Uyumluluğu: Tam Kare
Görüş Açısı: 100.1 °
Minimum Odak Mesafesi: 25 cm
Maksimum Büyütme: 0.09x
Optik Tasarım: 8 Grupta 9 Element
Diyafram Bıçakları: 7
Odak Türü: Otomatik odaklama
Görüntü Sabitleme: Yok
Filtre Boyutu: 58 mm (Ön)
Boyutlar (Ç x U): 63,5 x 60,5 mm
Ağırlık: 145 g


Kutu İçeriği:
Samyang AF 18mm f / 2.8 FE Lens (Sony E)
Ön ve Arka Lens Kapakları
Parasoley
Lens Kılıfı
Garanti Belgesi


Uyumlu Ürünler