Samyang AF 14mm f/2.8 Lens (Nikon F)

Samyang Resmi Türkiye Distribitörü Garantili | Samyang Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model F1110603103

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Samyang AF 14mm f/2.8 FE Lens (Nikon F)
Otomatik odaklama tasarımı ile birlikte süper geniş bir görüş alanı sunan Samyang AF 14mm f / 2.8 FE, Nikon F mount DSLR fotoğraf makineleri için birinci sınıf geniş açılı bir lenstir. Nispeten hızlı f/2,8 maksimum diyafram açıklığı zorlu aydınlatma koşullarında çalışır ve optik tasarımı, gelişmiş netlik ve keskinlik için bozulmayı ve renk saçılımını azaltmaya yardımcı olmak için üç asferik ve iki düşük dispersiyon elemanı içerir. Güçlü aydınlatma koşullarında çalışırken daha fazla kontrast ve renk doğruluğu için parlamayı ve gölgelenmeyi bastırmak için bir Ultra Çoklu Kaplama ve entegre bir lens kapağı da uygulanmıştır. Ayrıca, lensin otomatik netleme motoru hızlı ve hassas netleme performansı sağlar ve daha hassas kontrol için manuel netlemeyi geçersiz kılma da kullanılabilir.

Özellikler:

AF 14mm F2.8 FE
Geniş açılı lensin premium üreticileri olan Samyang, ilk otomatik odaklamalı geniş açılı lensini geliştirdi. Objektifin boyutu ve tasarımı, DSLR bir gövde için optimize edilmiştir.

Seçiminizi Genişletin
AF 14mm F2.8 FE lens, üstün optik performans sunmak için DSLR'lere kıyasla sensör ve lens arasında daha yakın bir mesafeye sahip DSLR kameralar için özel olarak tasarlanmıştır. 35 mm format tabanlı tam kare görüntü sensörü ile DSLR fotoğraf makinelerinin taşınabilir, kullanışlı özelliklerine ek olarak mükemmel görüntü kalitesi ve güzel arka plan bulanıklığı sunar. Ayrıca, 14 mm odak uzaklığı ve yaklaşık 114° ultra geniş görüş açısı, geniş manzaralar ve kişiselleştirilmiş görüntüler söz konusu olduğunda en iyi sonucu sağlar.

113.9 ° Ultra Geniş Açı
Ultra geniş açı, yaratıcı alanı gözle buluşturanın ötesinde yakalamaya ve genişletilmiş bir boyut hissi göstermeye olanak tanır.

Minimum bozulma ve kristal büyü kalitesi
Samyang’ın olağanüstü optik teknolojisi sayesinde, kompakt boyutu olağanüstü görüntü kalitesi özellikleriyle doludur. Sapmaları ve gereksiz ışık dağılımını en aza indirgemek için altı grupta yedi element, iki asferik lens ve bir yüksek kırılma lensi ile Ultra Multi Kaplama özelliğine sahip lens, merkezden görüntünün köşelerine yüksek çözünürlük sağlar.

Kısa M.O.D
Minimum odak uzaklığı sadece 0,20 m olan portreler, evcil hayvanlar, yiyecek, iç mekan vb. Daha canlı yakın görüntüler yakalamak mümkündür.

AF Sistemi
Daha hızlı ve daha doğru odaklama, geçici anların en yüksek hassasiyet ve netlikte yakalanmasını sağlar.

7 Diyafram Açıklığı
Bu lens, pürüzsüz odaklama ve güzel bokeh efekti ile portreler ve şehrin gece görünümü gibi çeşitli çekim durumları için idealdir.


Genel Özellikler:
Süper geniş açılı prime, tam kare Nikon F mount dslr fotoğraf makineleri için tasarlanmıştır, ancak 21 mm eşdeğeri odak uzaklığı sağladığı APS-C modelleriyle de kullanılabilir.
Kenardan kenara daha fazla netlik ve çözünürlük için küresel sapmaları kontrol etmek üzere optik tasarıma üç asferik eleman dahil edilmiştir.
İki ekstra düşük dispersiyon cam elemanı, renk sapmalarını azaltmak için çalışır; genel görüntü netliğini, netliğini ve renk kalitesini artırmak; ve lensin toplam ağırlığını en aza indirmeye yardımcı olur.
Arttırılmış kontrast ve nötr renk dengesi için parlamayı ve gölgelenmeyi azaltmak için ayrı ayrı öğelere bir Ultra Çoklu Kaplama uygulanmıştır.
Entegre otomatik odaklama motoru, hızlı, doğru ve hassas AF kontrolü sağlar. Odak konumunuzu hassaslaştırmak için manuel odak geçersiz kılma da kullanılabilir.
Yedi kanatlı yuvarlak diyafram pürüzsüz ve hoş bir bokeh kalitesine katkıda bulunur.


Samyang AF 14mm F/2.8 Teknik özellikler
Odak Uzaklığı: 14mm
Maksimum Diyafram Açıklığı: f/2.8
Minimum Diyafram Açıklığı: f/22
Lens Yuvası: Nikon F
Biçim Uyumluluğu: Tam Kare
Görüş Açısı: 113.9 ° / APS-C: 89.8 °
Minimum Odak Mesafesi: 20 cm
Maksimum Büyütme: 0.12x
Optik Tasarım: 10 Grupta 14 Element
Özel Lensler: 3ASP, 2 ED
Kaplama: UMC
Diyafram Bıçakları: 7, Yuvarlak
Odak Türü: Otomatik odaklama
Görüntü Sabitleme: Hayır
Filtre Boyutu: Jel Filtre (Arka)
Boyutlar (Ç x U): 86 x 97.5 mm
Ağırlık: 500 g


Kutu İçeriği:
Samyang AF 14mm f / 2.8 FE Lens (Nikon F)
Ön Lens Kapağı
Arka Lens Kapakları
Garanti Belgesi