Samyang 35mm F1.4 AS UMC Lens (Olympus 4/3)

Samyang Resmi Türkiye Distribitörü Garantili | Samyang Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model F1111007101


 Listeme Ekle  KarşılaştırSamyang 35mm F1.4 AS UMC Lens (Olympus 4/3)
Samyang 35mm F1.4 AS UMC, tam kare kameralar ve ayrıca APS-C sensörler için hızlı, geniş açılı, manuel odaklamalı bir prime lenstir. Olağanüstü optik yapısıyla olağanüstü çözünürlük ve keskinlik sunan profesyonel bir sabit lenstir. Samyang 35mm F1.4 AS UMC lens, SLR ve DSLR kameralara uyacak şekilde tasarlanmıştır. Tam kare bir kamerada 35 mm odak uzaklığı evrensel uygulamalara sahiptir. Manzara, gazetecilik ve günlük senaryolar için mükemmel, parlak ve hızlı geniş açılı bir lenstir. 

35 mm'lik geniş diyafram açıklıkları güzel bokeh sağlar ve bu, odak dışı ultra pürüzsüz arka planların veya ön planların tercih edildiği portre tipi uygulamalar için mükemmeldir. Bu teknik, konuyu arka plandan ayırmaya yardımcı olur ve çok hoş ve profesyonel sonuçlar verir. 8 diyafram kanatlı tasarımının yardımıyla, Samyang 35mm tarafından sağlanan bokehin pürüzsüzlüğü mükemmel.

Samyang 35 mm F1.4 UMC lensin optik tasarımı, 10 grup halinde düzenlenmiş 12 elemandır ve 2 yüksek kırılma lensi (HR) içerir. Cam asferik lensin (ASP) dahil edilmesi, renk sapmasını en aza indirir ve Ultra Çoklu Kaplama (UMC), yüksek kontrast ve güvenilir renk üretimi sağlar. Yakın odak mesafesi içinde yüksek görüntü kalitesi ve çözünürlüğü korumak için yüzer sisteme göre tasarlanmıştır.

Canon kameralar için Otomatik Pozlamaya (AE) yardımcı olmak için 35 mm F1.4 AS UMC Canon AE lensine bir diyafram kontrol motoru ve CPU yongası takılmıştır. Açıklık, motor ve çip sayesinde kamera gövdesinden kontrol edilebilir. Ayrıca uygun odak, gösterge ışığı ile yönlendirilir.

Bu lens, ön ve arka lens kapakları, petal tipi lens siperliği (taşıma için ters çevrilebilir) ve yumuşak bir lens çantasıyla birlikte verilir. Filtre boyutu 77 mm'dir.

9 kamera yuvası için kullanılabilir: Canon EF, Canon M, Nikon F, Pentax K, Sony A, Sony E, MFT, Samsung NX, Fujifilm X


Parlak F1,4 Diyafram Açıklığı
F1,4 parlak diyafram açıklığıyla, iç mekan ve düşük ışık koşullarında deklanşör hızını korur ve nesnenin öne çıkmasını sağlamak için odak dışı bir efekt oluştururken anında yanıt sağlar.

Küresel olmayan Lens
Minimum küresel sapma ve bozulma ile inanılmaz hassasiyetle fotoğraf çekebilirsiniz.

Ultra Multi Kaplama ile Minimize Edilmiş Parlama ve Hayalet Etkisi
Merkezden çevreye mükemmel görüntü kalitesi ve kontrast sağlarken, resimlerinizdeki parlama ve gölgelenme efektlerinin etkisini azaltarak kristal netliğinde, keskin görüntü kalitesi sunar.

8 Diyafram Bıçağıyla Güzel Bokeh
8 yuvarlak kanadı ile fotoğraflarınıza sanatsal bir dokunuş katar ve inanılmaz bokeh ile yumuşak bir boyut hissi yaratır, odak dışı portreler ve gece şehir manzaraları için mükemmeldir.

Pürüzsüz Odak Halkası
Düzgün odaklanma, hassas kontrol sağlar ve inanılmaz keskinlikte görüntüler üretir, bu da onu iç mekan ve gece çekimleri için ideal seçim haline getirir.


Teknik Özellikler:
Model Adı: 35mm F1.4 AS UMC
Diyafram Aralığı: F1.4 - 22
Optik Yapı: 10 Grupta 12 Eleman (1 asferik lens)
Minimum Odaklanma Mesafesi: 0.3 m (0.98ft)
Filtre Boyutu: 77mm
Maksimum Çap: 83mm
Bağlantı Yuvası: Olympus 4/3
Görüş Açısı: 35mm: 63.1˚ | APS-C: 43.2˚ | Micro Four Thirds: 33.4˚
Uzunluk: 136,3 mm
Ağırlık: 730g
Ekstra İşlevler: A / S / M / P modu (Nikon F), Av / Tv / M / P modu (Canon EF)


Kutu İçeriği:
Samyang 35mm f / 1.4 AS UMC Lens (Olympus 4/3 için)
Ön Lens Kapağı
Arka Lens Kapağı
Lens Başlığı (Parasoley)
Lens Kılıfı
Garanti Belgesi


Uyumlu Ürünler