Samyang 24mm F1.4 ED AS IF UMC Lens (Olympus 4/3)

Samyang Resmi Türkiye Distribitörü Garantili | Samyang Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model F1110807101

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Samyang 24mm F1.4 ED AS IF UMC Lens (Olympus 4/3) Micro Four Thirds
Samyang 24mm F1.4 ED AS IF UMC, Olympus M43 (Micro Four Thirds) boyutlu sensörler için yüksek kaliteli, hızlı diyafram açıklığına sahip birinci sınıf geniş açılı bir lenstir. Düşük ışık koşullarında bile sokak, manzara ve mimari çekimleri için mükemmel olan yüksek kaliteli geniş açılı bir lens oluşturan tam çerçeve kameralar için idealdir. Geniş diyafram açıklıklarında çerçevenin kenarlarında bile mükemmel olsa da keskinlik ve hızlı F1.4 diyafram açıklığı, gerektiğinde dar bir alan derinliği sağlayabilir.

Samyang 24mm F1.4 ED AS IF UMC bir manuel odak lensidir. Manuel netleme halkası geniştir, kolayca erişilebilirdir ve çoğu fotoğraf uygulamasına mükemmel şekilde uyarlanabilir. Yeni kamera modellerinin çoğunda bulunan canlı görüntü modunda netleme kullanılarak çok yakın mesafede doğru odak veya kritik durumlarda odaklanma elde edilebilir. Ayrıca 24 mm, tasarımı ve hızlı diyafram açıklığı sayesinde hoş bokeh (odak dışı alanların karakteri) sağlar. Samyang 24mm lensin optik yapısı, 4'ü düşük dağılımlı cam (ED) ve 2'si asferik olmak üzere 12 grupta düzenlenmiş 13 elemana sahiptir. 24 mm, mümkün olan en iyi ışık iletimi ve gölgelenme ve parlamayı azaltma için Ultra Çoklu Kaplamadır (UMC). Çıkarılabilir petal şekilli lens siperliği, lens kapakları ve yumuşak lens çantasıyla birlikte verilir. Filtre boyutu 77 mm'dir.

Bayonet Seçenekleri: Canon EF, Nikon F, Pentax K, Sony A, Sony E, M olmayan, Fujifilm X, Samsung NX, MFT


Pürüzsüz Odak Halkası
Düzgün odaklanma, hassas kontrol sağlar ve inanılmaz keskinlikte görüntüler üretir, bu da onu iç mekan ve gece çekimleri için ideal seçim haline getirir.

Parlak F1,4 Diyafram Açıklığı
F1,4 parlak diyafram açıklığıyla, iç mekan ve düşük ışık koşullarında deklanşör hızını korur ve nesnenin öne çıkmasını sağlamak için odak dışı bir efekt oluştururken anında yanıt sağlar.

Ultra Multi Kaplama ile Minimize Edilmiş Parlama ve Hayalet Etkisi
Merkezden çevreye mükemmel görüntü kalitesi ve kontrast sağlarken, resimlerinizdeki parlama ve gölgelenme efektlerinin etkisini azaltarak kristal berraklığında, keskin görüntü kalitesi sunar.

8 Diyafram Bıçağıyla Güzel Bokeh
8 yuvarlak kanadı ile fotoğraflarınıza sanatsal bir dokunuş katar ve inanılmaz bokeh ile yumuşak bir boyut hissi yaratır, odak dışı portreler ve gece şehir manzaraları için mükemmeldir.

Küresel olmayan Lens
Minimum küresel sapma ve bozulma ile inanılmaz hassasiyetle fotoğraf çekebilirsiniz.


Teknik Özellikler:
Model Adı: 24mm F1.4 ED AS IF UMC
Diyafram Aralığı: F1.4 - 22
Optik Yapı: 12 Grupta 13 Eleman (2 asferik Lens)
Minimum Odaklanma Mesafesi: 0,25 m (0,82 ft)
Filtre Boyutu: 77mm
Maksimum Çap: 83mm
Montaj: Olympus MFT
Görüş Açısı: Micro Four Thirds: 47.6˚
Uzunluk: 122.3mm
Ağırlık: 585g
Fonksiyonlar: A / S / M / P modu (Nikon F)


Kutu İçeriği:
Samyang 24mm f / 1.4 ED AS IF UMC Lens (Olympus 4/3)
Ön ve Arka Lens Kapakları
Çıkarılabilir Petal Parasoley
Lens Kılıfı
Garanti Belgesi


Uyumlu Ürünler