Samyang 14mm T3.1 VDSLR ED AS IF UMC II Cine Lens (MFT)

Samyang Resmi Türkiye Distribitörü Garantili | Samyang Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model F1312609101


 Listeme Ekle  KarşılaştırSamyang 14mm T3.1 VDSLR ED AS IF UMC II Lens (MFT) Micro Four Thirds
Samyang 14mm T3.1 VDSLR ED AS IF UMC II, MFT(Micro Four Thirds) sensör boyutları için tasarlanmış bir geniş açılı manuel odaklama cine lensidir. Geniş açılı manuel odaklı sinema lensi. 

Cine Lens Özellikleri
Samyang 14mm T3.1 VDSLR ED AS IF UMC II, profesyonel film ve video çalışmaları için özenle tasarlanmıştır, böylece odak dişli halkası takip odak sistemi için takılır. Bağlanmamış diyafram dişli halkası ile diyaframı sessiz ve yumuşak bir şekilde değiştirebilirsiniz. Gerçek ışık iletimi miktarını ve mesafe ölçeklerini yönlendiren T numarası, çok hassas bir şekilde çekim yapmak için lensin her iki yanında işaretlenmiştir. Lens, çeşitli ışığa maruz kalma koşullarında doğal çekim sağlayan düşük T numaralı manuel diyafram sisteminde çalışır.

Optik Özellikler
Bu lens, 3 yüksek refraktif ve ekstra düşük dispersiyonlu lens (HR ED), 1 hibrid asferik lens (H-ASP) ve 1 cam asferik lens (ASP) dahil olmak üzere 10 grupta 14 lens içerir. H-ASP ve ASP lensler, diyafram tam açıkken bile görüntünün merkezi ve köşesi için olağanüstü görüntü kalitesi ve yüksek kontrast sağlamak için renk sapmasını en aza indirir. 14 mm T3.1 VDSLR ED AS IF UMC II HR ED lens, parlamayı ve gölgeyi önlemek için ışık dağılımını etkili bir şekilde kontrol eder. Samyang Optics'in Ultra Multi Coating (UMC) teknolojisi, parlamayı ve gölgeyi en aza indirmek için ışık penetrasyonunu optimize eder.

Donanım Özellikleri
Samyang 14mm T3.1 II'nin çerçevesi, yüksek mukavemetli alüminyum alaşımdan yapıldığından kompakt ve sağlamdır, bu nedenle düşük ortamlarda bile güvenilir görüntüler yakalanabilir. Ayrıca, ekli yaprak şeklindeki lens siperliği, lensi gereksiz ışıklardan korur. 10 kamera yuvası için mevcuttur: Canon EF, Nikon F, Pentax K, Sony A, Canon M, Fujifilm X, Samsung NX. Sony E, MFT

Samyang Optik VDSLR lens
Samyang 14mm T3.1 II, tam kare görüntü sensörü boyutu için Samyang Optics VDSLR lens serisinden biridir. Lensler aynı görüntü rengini üretir ve çekim sırasında rahatlığı en üst düzeye çıkarmak için birleşik bir diyafram konumu ve odak dişli halkasına sahiptir.


Teknik Özellikler:
Model: 14mm T3.1 VDSLR ED AS IF UMC II
Diyafram aralığı: T3.1 - T22
Optik Yapı: 10 Grupta 14 Element (1 CAM ASP ve 1 HİBRİT ASP)
Minimum odaklama mesafesi: 0,28 m (0,92 ft)
Filtre boyutu: Yok
Ön çap: 87.0mm
Bağlantı Yuvası: MFT
Biçim: Micro Four Thirds
Görüş açısı: Micro Four Thirds: 76.2˚
Uzunluk (mm): 120.9 mm
Ağırlık (g): 650g
Dişli: Modül: 0.8mm | A: 7 mm | B: 4 mm | C: 36,2 mm | D: 35,3 mm
Odak Çapı: 73,6 mm
Dİyafram Çapı: 73,6 mm


Kutu İçeriği:
Samyang 14mm T3.1 VDSLR ED AS IF UMC II Cine Lens (MFT)
Ön Lens Kapağı
Arka Lens Kapağı
Lens Kılıfı
Garanti Belgesi