Samyang 135mm T2.2 VDSLR II ED UMC Cine Lens (Sony E)

Samyang Resmi Türkiye Distribitörü Garantili | Samyang Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model F1312206101


 Listeme Ekle  KarşılaştırSamyang 135mm T2.2 VDSLR II ED UMC Cine Lens (Canon EF)
Samyang 135mm T2.2 VDSLR ED UMC, Sony E tam kare sensör boyutları için manuel odaklamalı bir telefoto cine lensidir. Canlı renkleri ve yumuşak odaklanma alanını ifade eder, bu da onu portre, gece manzarası, vahşi yaşam ve gazetecilik fotoğrafçılığı için en iyi lens yapar.

VDSLR Cine Lens Özellikleri
Samyang 135mm T2.2 VDSLR ED UMC, T numarası işaretleriyle daha hassas video çalışmasına izin verir. Odak dişli halkası, takip odak sistemi için takılmıştır. Bağlanmamış diyafram dişli halkaları ile diyaframı sessiz ve yumuşak bir şekilde değiştirebilirsiniz. Ayrıca, kolaylık sağlamak için mesafe ölçeği ve T numaraları lensin her iki yanında işaretlenmiştir.

Optik Özellikler
Samyang 135mm T2.2 VDSLR ED UMC, düşük T numarasına sahip manuel odaklamalı bir lenstir. Nispeten karanlık veya çok parlak durumlar dahil olmak üzere çeşitli pozlama ortamlarında çekim yaparken lensi hassas bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Bu lens, özellikle görüntü boyunca yüksek çözünürlük sunmak için ekstra düşük dağılımlı lens (ED) dahil 7 grupta 11 lens içerir. Samyang Optics'in Ultra Çoklu Kaplaması (UMC), ışık penetrasyonunu optimize etmek ve parlamayı ve gölgeyi en aza indirmek için kullanılır. Bu tür bir optik yapı ile yakın mesafedeki filmleri çekmek için 0,8 m minimum odak uzaklığına sahiptir. Ayrıca, yüzer tip tasarım mümkün olduğunca fazla ışığı korur ve küresel sapma ve distorsiyonu en aza indirerek çözünürlüğü en üst düzeye çıkarır.

Donanım Özellikleri
Açıklık kapatıldığında neredeyse tam daire olacak şekilde tasarlanmış 9 diyafram bıçağı vardır, bu da yıldız benzeri ışını net ve güzel bir şekilde ifade eder. Güvenilir görüntüler oluşturabilmeniz için yüksek mukavemetli alüminyum alaşımdan yapıldığından lensin çerçevesi kompakt ve sağlamdır. Ayrıca, çıkarılabilir taç şeklindeki lens siperi, lensi gereksiz ışıklardan koruyarak parlamayı ve gölgeyi en aza indirir. 9 kamera yuvası için mevcuttur: Canon EF, Canon M, Nikon F, Pentax, Sony A, Sony E, Fujifilm X, Samsung NX, MFT.

Samyang Optics VDSLR II Cine Lens Serisi
Samyang 135mm T2.2 VDSLR ED UMC, tam kare görüntü sensörü boyutları için Samyang Optics VDSLR II Cine Lens Serisi'nden biridir. Lensler aynı görüntü rengini üretir ve çekim sırasında rahatlığı en üst düzeye çıkarmak için birleşik bir diyafram konumu ve odak dişli halkasına sahiptir.


Teknik Özellikler:
Özellikler: 135mm T2.2 VDSLR ED UMC
Diyafram Aralığı: T2.2 - T22
Optik Yapı: 7 Grupta 11 Element
Minimum Odaklama Mesafesi: 0.8m (2.62ft)
Filtre Boyutu: 77.0mm
Maksimum Çap: 82.0mm
Bağlantı Yuvası: Sony E
Görüş Açısı: 35mm: 18.8˚ | APS-C: 12,4˚
Uzunluk (mm): 148,1 mm
Ağırlık (g): 845g
Dişli: Modül: 0.8mm | A: 7 mm | B: 4 mm | C: 43,8 mm | D: 36,5mm
Odak Halkası Çapı: 81.6mm
Diyafram Halkası Çapı: 73.6mm


Kutu İçeriği:
Samyang 135mm T2.2 AS UMC VDSLR Lens (Sony E)
Ön Lens Kapağı
Arka Lens Kapağı
Parasoley
Yumuşak kılıf
Garanti belgesi


Uyumlu Ürünler