Samyang 135mm F2.0 ED UMC Lens (Fujifilm X)

Samyang Resmi Türkiye Distribitörü Garantili | Samyang Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model F1112210101


 Listeme Ekle  KarşılaştırSamyang 135mm F2.0 ED UMC Lens (Fujifilm X)
Samyang 135mm F2.0 ED UMC , Fujifilm X APS-C sensör boyutları için manuel odaklamalı bir telefoto lenstir. Canlı renkleri ve yumuşak odaklanma alanını ifade eder, bu da onu portre, gece manzarası, vahşi yaşam ve gazetecilik fotoğrafçılığı için en iyi lens yapar. Manuel Odaklı Telefoto Lens.

Optik Özellikler
Samyang 135mm F2.0 ED UMC, düşük F sayısı F2.0'a sahiptir. Nispeten karanlık veya çok parlak durumlar dahil olmak üzere çeşitli pozlama ortamlarında çekim yaparken lensi hassas bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Bu lens, özellikle görüntü boyunca yüksek çözünürlük sunmak için ekstra düşük dağılımlı lens (ED) dahil 7 grupta 11 lens içerir. Samyang Optics'in Ultra Çoklu Kaplaması (UMC), ışık penetrasyonunu optimize etmek ve parlamayı ve gölgeyi en aza indirmek için kullanılır. Bu tür bir optik yapı ile yakın mesafedeki filmleri çekmek için 0,8 m minimum odak uzaklığına sahiptir. Ayrıca, yüzer tip tasarım mümkün olduğunca fazla ışığı korur ve küresel sapma ve distorsiyonu en aza indirerek çözünürlüğü en üst düzeye çıkarır.

Donanım Özellikleri
Açıklık kapatıldığında neredeyse tam bir daire olacak şekilde tasarlanmış 9 diyafram bıçağı vardır, bu da yıldız benzeri ışını net ve güzel bir şekilde ifade eder. Güvenilir görüntüler oluşturabilmeniz için yüksek mukavemetli alüminyum alaşımdan yapıldığından lensin çerçevesi kompakt ve sağlamdır. Ayrıca, çıkarılabilir taç şeklindeki lens siperi, lensi gereksiz ışıklardan koruyarak parlamayı ve gölgeyi en aza indirir.
9 kamera yuvası için kullanılabilir: Canon EF, Nikon F, Pentax K, Sony A, Canon M, Fujifilm X, Samsung NX, Sony E, MFT


Teknik Özellikler:
Model Adı: 135mm F2.0 ED UMC
Diyafram Aralığı: F2.0 - 22
Optik Yapı: 7 Grupta 11 Element
Minimum Odaklama Mesafesi: 0,8 m (2,62ft)
Filtre Boyutu: 77mm
Maksimum Çap: 82mm
Bağlantı Yuvası: Fujifilm X
Görüş Açısı: APS-C: 12,4˚
Uzunluk: 148,4 mm
Ağırlık: 880g
İşlev: A / S / M / P modu (Nikon F)


Kutu İçeriği:
Samyang 135mm f / 2.0 ED UMC Lens (Fujifilm X)
Ön Lens Kapağı
Arka Lens Kapağı
Lens Başlığı
Yumuşak Lens Kılıfı
Garanti Belgesi


Uyumlu Ürünler