Samyang 12mm T3.1 VDSLR ED AS NCS Fisheye Cine Lens (Nikon F/AE)

Samyang Resmi Türkiye Distribitörü Garantili | Samyang Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model F1312103101


 Listeme Ekle  KarşılaştırSamyang 12mm T3.1 VDSLR ED AS NCS Fisheye Cine Lens (Nikon F/AE)
Samyang 12mm T3.1 VDSLR ED AS NCS Fish-eye balık gözü lens, Nikon F tam kare sensör boyutları için tasarlanmış manuel odaklamalı bir balıkgözü VDSLR cine lensidir, tam kare Samyang 12 mm balık gözü ile sinematografi için olağanüstü performans sağlar.

VDSLR Cine Lens Özellikleri
Samyang 12mm T3.1 VDSLR ED AS NCS Balık gözü, T numara işaretleriyle daha hassas video çalışmasına izin verir. Odak dişli halkası, takip odak sistemi için takılmıştır. Bağlanmamış diyafram dişli halkaları ile diyaframı sessiz ve yumuşak bir şekilde değiştirebilirsiniz. Ayrıca, kolaylık sağlamak için mesafe ölçeği ve T numaraları lensin her iki yanında işaretlenmiştir.

Optik Özellikler
Samyang 12mm T3.1 VDSLR ED AS NCS Balık gözü, düşük T numarasına sahip manuel odaklamalı bir lenstir. Nispeten karanlık veya çok parlak durumlar dahil olmak üzere çeşitli pozlama ortamlarında çekim yaparken lensi hassas bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Bu lens, yüksek çözünürlük sunmak için 2 cam asferik lens (ASP) ve 3 ekstra düşük dağılımlı lens (ED) dahil olmak üzere 8 grupta 12 lens içerir. Ayrıca Samyang Optics'in Nano Kaplama Sistemi (NCS), ışık penetrasyonunu optimize etmek ve parlamayı ve gölgeyi en aza indirmek için kullanılır. Bu tür bir optik yapı ile yakın mesafedeki filmleri çekmek için 0,2 m minimum odak uzaklığına sahiptir. Stereoskopik projeksiyon optik tasarımı, yumuşak ve stabilize balık gözü bozulma efekti sağlar.

Donanım Özellikleri
Açıklık kapatıldığında neredeyse tam bir daire olacak şekilde tasarlanmış 7 diyafram kanadı vardır, bu da yıldız benzeri ışını net ve güzel bir şekilde ifade eder. Güvenilir görüntüler oluşturabilmeniz için yüksek mukavemetli alüminyum alaşımdan yapıldığından lensin çerçevesi kompakt ve sağlamdır. Ayrıca, çıkarılabilir taç şeklindeki lens siperi, lensi gereksiz ışıklardan koruyarak parlamayı ve gölgeyi en aza indirir. 10 kamera yuvası için mevcuttur: ve 3 ekstra düşük dağılımlı lens (ED).

Samyang Optics VDSLR II Cine Lens Serisi
Samyang 12mm T3.1, tam kare görüntü sensörü boyutları için 9 Samyang Optics VDSLR II Cine Lens Serisi'nden biridir. Lensler aynı görüntü rengini üretir ve çekim sırasında rahatlığı en üst düzeye çıkarmak için birleşik bir diyafram konumu ve odak dişli halkasına sahiptir.


Teknik Özellikler:
Özellikler: 12mm T3.1 VDSLR ED AS NCS FISH-EYE
Diyafram Aralığı: T3.1 - 22
Optik Yapı: 8 Grupta 12 Element (2 Asferik Lens)
Minimum Odaklama Mesafesi: 0.2m (0.66ft)
Filtre Boyutu: Yok
Maksimum Çap: 81,6 mm
Yuva: Nikon F
Görüş Açısı: 35mm: 180˚ | APS-C: 124.6˚
Uzunluk (mm): 70,2 mm
Ağırlık (g): 510g
Dişli: Modül: 0.8mm | A: 6 mm | B: 4 mm | C: 42,8 mm | D: 8 mm
Odak Halkası Çapı: 81.6mm
Diyafram Halkası Çapı: 70.4mm


Kutu İçeriği:
Samyang 12mm T3.1 VDSLR Cine Fisheye Lens (Nikon F Mount)
Petal Lens Başlığı (Parasoley)
Ön Lens Kapağı
Arka Lens Kapağı
Garanti Belgesi