Samyang 12mm f/2.8 ED AS NCS Fisheye Balıkgözü Lens (Canon M)

Samyang Resmi Türkiye Distribitörü Garantili | Samyang Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model F1112102101


 Listeme Ekle  KarşılaştırSamyang 12mm f/2.8 Fisheye Balıkgözü Lens (Canon M)

Samyang 12mm f2.8 ED AS NCS Fisheye Balıkgözü Canon M Lens Teknik Özellikleri ve İncelemesi:
12mm fisheye lens
f/2.8 Sabit f/22'ye kadar
20cm minimum netleme mesafesi
Ekstra düşük dağılımlı objektif (ED)
8 grup 12 eleman
3 ED lens Elemanalrı
2 Aspherical Lens Elemanları
Geniş ve yumuşak odak dişli halkası
Nano kaplama sistem(NCS)
Cam asferik objektif (ASP)
7 Dairesel Diyafram Bıçağı
530g ağırlık

Manuel Focus Balıkgözü Sine Lens
Samyang optik 12mm F2.8 ED AS NCS Balıkgözü lens, APS-C sensör boyutları için tasarlanmış manuel focus bir lenstir. Bu taşınabilir lens ile uzun ve kısa mesafeli çekimlerde çeşitli görüntüler gerçekleştirilebilinir.

Optik Özellikleri
Samyang optik 12mm F2.8 ED AS NCS Balıkgözü manuel focus lens düşük F numaralarına sahiptir. Karanlık veya çok parlak ortamlar dahil olmak üzere çeşitli durumlarda fotoğraf çekerken Lensi tam olarak kontrol edebilirsiniz. Bu lenste başta 2 glass aspherical lens (ASP), 3 extra düşük dispersion lens (ASP) olmak üzere 8 grupta 12 lens elementi bulunuyor. Ayrıca Samyang Optik Nano Coating System (NCS) ile ışık optimizasyonu sağlanarak parlama ve yansımalar enaza indirilir. Bu optik yapısı ile yakın mesafe çekimlerinde minimum odak uzunluğu 0,2m dir. Streskopik projeksiyon optik tasarım yumuşak ve stabilize balıkgözü distortion etkisi sağlar.

Donanım Özellikleri
Diyafram tamamen kapalı olduğunda neredeyse daire şeklini alan 7 diyafram bıçağı bulunur. Saamyang 12mm F/2.8 ED AS NCS AS (Canon M) ın yapısı yüksek mukavemetli Aluminyum alaşımdır;Kompakt ve sağlamdır. Ayrıca sahip olduğu sökülebilir taç yaprağı şeklindeki objektif kapağı parlama ve yansımaları en aza indirir.
Canon, Canon M, Nikon AE, Pentax, Sony ∝, Sony E, Fujifilm X, Samsung NX, Four-Thirds, MFT kamera bağlantıları mevcuttur.

Samyang 12mm f/2.8 ED AS NCS Lens İncelemesi
Samyang 12mm f2.8 ED AS NCS Balık gözü mercek, Canon M kameralar için özel olarak tasarlanmış, parlak, süper geniş açı balık gözü lensidir. Samyang 12mm balık gözü manuel odaklamalı manuel bir objektiftir.

APS-C sensöründe 180 derecelik diyagonal bir görüş açısı sunar. Optik açısından, en gelişmiş "balık gözü" merceklerinden biridir.

Mükemmel yapım ve optik yapı ile, düşük dağılımlı ED camdan yapılmış üç element ve mükemmel kusursuz görüntü derinliği sağlayan ve kromatik sapmayı en aza indirgeyen iki asferik lens elementi içeren 8 grupta 12 lens öğesi bulunur.

Samyang 12mm 1: 2.8 ED AS NCS Balık Gözü, standart UMC kaplamaları ile birlikte uygulanan oldukça etkili NCS nanokristal yansıma önleyici kaplamaya sahiptir. Büyük odak, yüksek kontrast ve doğal renk sunumu sağlar; Hızlı f2.8 diyafram ve yüksek quqlity optik, çeşitli ışık koşullarında bile mükemmel sonuçlar sağlar.

7 diyafram bıçağı, mükemmel bokeh yaratmak için daireseltir. Mercek çerçevesi, yüksek mukavemetli alüminyumdan yapıldığı için kompakt ve sağlamdır. Çıkarılabilir yaprak şeklinde lens gövdesi parlama ve gölgelenmeyi en aza indirir.

Balık gözü mercekleri, bozulma, abartılı perspektif veya aşırı derin alan derinliği istenen özel efektler için popülerdir. Samyang balıkgözü lensleri ayrıca, diğer satıcılardan edinilebilen çeşitli üçüncü parti yazılımların kullanıldığı tam 360 derecelik görüntüler de dahil olmak üzere panoramalar ve 360 ​​sanal tur üretebiliyor.
Samyang 12 mm 2.8 balık gözü çıkarılabilir bir objektif kapağına sahiptir.

Canon, Nikon ve Sony E'de bulunur. Pentax, Sony A, Canon M, Fujifilm X, Samsung NX, Four-Thirds ve Micro Four Thirds (MFT) gibi özel siparişlerde bulunan diğer Mount'lar


Teknik Özellikler:
Üretici firma: Samyang Optik
Model: Samyang 12mm f2.8 ED AS NCS Balık Gözü Merceği
Objektif tipi: APS-C Balıkgözü
Lens Bağlantısı: Canon M
Odak uzaklığı: 12 mm
Maksimum diyafram: F2.8
Minimum diyafram: F22
Bakış açısı: 180 derece diyagonal balık gözü
Min odak mesafesi: 0,2 m
Diyafram bıçaklarının sayısı: 7
Odak türü: MF (Sadece Manuel Odaklama)
Objektif inşası: 3 ED ve 2 asferik lens içeren 8 grupta 12 element
Boyutlar: 70,2 x 77,3 mm
Ağırlık: 530g
Mercek kapağı: Çıkarılabilir lens başlığı
Filtre Boyutu: Yok
Mevcut montaj seçenekleri: Canon, Canon M, Nikon, Pentax, Sony A, Sony E, Fujifilm X, Samsung NX, Micro Four Thirds , MFT


Kutu İçeriği:
Samyang 12mm f2.8 ED AS NCS Fisheye (Balıkgözü) Lens
Ön kapak
Arka kapak
Lens kılıfı
Kullanım kılavuzu
Garanti kartı