Samyang 100mm T3.1 VDSLR ED UMC MACRO Cine Makro Lens (Fujifilm X)

Samyang Resmi Türkiye Distribitörü Garantili | Samyang Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model F1312310101

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Samyang 100mm T3.1 VDSLRII ED UMC MACRO Cine Makro Lens (Fujifilm X)
Samyang 100mm T3.1 VDSLR ED UMC MACRO, Fujifilm X APS-C sensör boyutları için tasarlanmış bir makro telefoto manuel odaklama cine makro lensidir. Maksimum yakın çekim büyütme oranı 1: 1'dir. Canlı renklere ve yumuşak odaklamaya sahip bu makro lens, çiçek ve böceklerin yakın çekim görüntüleri için en iyi lenstir. Manzara ve portreler için 100 mm telefoto lens olarak da kullanılabilir. Aksiyon Telefotolarınız için ideal, sinematografi için yakın çekimler

VDSLR Cine Lens Özellikleri
Samyang 100mm T3.1 VDSLR ED UMC MAKRO, T numara işaretleriyle daha hassas video çalışmasına izin verir. Odak dişli halkası, takip odak sistemi için takılmıştır. Bağlanmamış diyafram dişli halkaları ile diyaframı sessiz ve yumuşak bir şekilde değiştirebilirsiniz. Ayrıca, kolaylık sağlamak için mesafe ölçeği ve T numaraları lensin her iki yanında işaretlenmiştir.

Optik Özellikler
Samyang 100mm T3.1, T3.1'in düşük bir T sayısına sahiptir. Nispeten karanlık veya çok parlak durumlar da dahil olmak üzere çeşitli pozlama ortamlarında çekim yaparken lensi hassas bir şekilde kontrol edebilirsiniz.Bu lens, renk sapmalarını ve gereksiz olanları en aza indirmek için özellikle yüksek kırılma lensi (HR) ve ekstra düşük dağılımlı lens (ED) dahil olmak üzere 12 grupta 15 lens içerir. görüntü boyunca yüksek çözünürlük sunmak için ışık dağılımı. Samyang Optics'in Ultra Çoklu Kaplaması (UMC), ışık penetrasyonunu optimize etmek ve parlamayı ve gölgeyi en aza indirmek için kullanılır. Bu tür bir optik yapı ile çok yakın mesafedeki konuları çekmek için 0,307 m minimum odak uzaklığına sahiptir.

Donanım Özellikleri
Açıklık kapatıldığında neredeyse tam bir daire olacak şekilde tasarlanmış 9 diyafram bıçağı vardır, bu da yıldız benzeri ışını net ve güzel bir şekilde ifade eder. Güvenilir görüntüler oluşturabilmeniz için yüksek mukavemetli alüminyum alaşımdan yapıldığından lensin çerçevesi kompakt ve sağlamdır. Ayrıca, çıkarılabilir taç şeklindeki lens siperi, lensi gereksiz ışıklardan koruyarak parlamayı ve gölgeyi en aza indirir. 9 kamera yuvası için mevcuttur: Canon EOS, Nikon, Pentax K, Sony ∝, Canon M, Fujifilm X, Samsung NX, Sony E, MFT.

Samyang Optics VDSLR II Cine Lens Serisi
Samyang 100mm T3.1 VDSLR ED UMC MAKRO, tam kare görüntü sensörü boyutları için Samyang Optics VDSLR II Cine Lens Serisi'nden biridir. Lensler aynı görüntü rengini üretir ve çekim sırasında rahatlığı en üst düzeye çıkarmak için birleşik bir diyafram konumu ve odak dişli halkasına sahiptir.


Teknik Özellikler:
Modeli: 100mm T3.1 VDSLR ED UMC MAKRO
Diyafram Aralığı: T3.1 - T32
Optik Yapı: 12 Grupta 15 Element
Minimum Odaklama Mesafesi: 0.307m (1.0ft)
Filtre Boyutu: 67.0mm
Maksimum Çap: 81,6 mm
Bağlantı Yuvası: Fujifilm X
Görüş Açısı: APS-C: 16,4˚
Uzunluk (mm): 149,4 mm
Ağırlık (g): 775g
Dişli: Modül: 0.8mm | A: 7 mm | B: 4 mm | C: 43,8 mm | D: 36,8 mm
Odak Halkası Çapı: 81.6mm
Diyafram Halkası Çapı: 73.6mm


Kutu İçeriği:
Samyang 100mm T3.1 VDSLR Macro Cine Lens (Fujifilm X)
Ön Lens Kapağı
Arka Lens Kapağı
Çıkarılabilir Lens Başlığı (Parasoley)
Lens Kılıfı
Garanti Belgesi


Uyumlu Ürünler