Samyang 100mm F2.8 ED UMC MACRO Makro Lens (Canon EF)

Samyang Resmi Türkiye Distribitörü Garantili | Samyang Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model F1112301101
7.430,76 TL
6.687,76 TL %10 İndirimli
6 X 1114,63 taksit seçenekleri ile


 Listeme Ekle  KarşılaştırSamyang 100mm F2.8 ED UMC MACRO Makro Lens (Canon EF)
Makro Telefoto Manuel Odaklı Lens
Samyang 100mm F2.8 ED UMC MACRO, Canon EF tam kare sensör boyutları için tasarlanmış bir makro telefoto manuel odak lensidir. Maksimum yakın çekim büyütme oranı 1: 1'dir. Canlı renklere ve yumuşak odaklamaya sahip bu makro lens, çiçek ve böceklerin yakın çekim görüntüleri için en iyi lenstir. Manzara ve portreler için 100 mm telefoto lens olarak da kullanılabilir. Doğanın Özüne Odaklanmak Nihai yakın çekimler için tasarlanmış gerçek sanat lensidir.

Optik Özellikler
Samyang 100mm F2.8 ED UMC MACRO, düşük F numarası F2.8'e sahiptir. Nispeten karanlık veya çok parlak durumlar dahil olmak üzere çeşitli pozlama ortamlarında çekim yaparken lensi hassas bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Bu lens, görüntü boyunca yüksek çözünürlük sunmak için renk sapmasını ve gereksiz ışık dağılımını en aza indirmek için özellikle yüksek kırılma lensi (HR) ve ekstra düşük dağılımlı lens (ED) dahil olmak üzere 12 grupta 15 lens içerir. Samyang Optics'in Ultra Çoklu Kaplaması (UMC), ışık penetrasyonunu optimize etmek ve parlamayı ve gölgeyi en aza indirmek için kullanılır. Bu tür bir optik yapı ile çok yakın mesafedeki konuları çekmek için 0,307 m minimum odak uzaklığına sahiptir.

Donanım Özellikleri
Açıklık kapatıldığında neredeyse tam bir daire olacak şekilde tasarlanmış 9 diyafram bıçağı vardır, bu da yıldız benzeri ışını net ve güzel bir şekilde ifade eder. Güvenilir görüntüler oluşturabilmeniz için yüksek mukavemetli alüminyum alaşımdan yapıldığından lensin çerçevesi kompakt ve sağlamdır. Ayrıca, çıkarılabilir taç şeklindeki lens siperi, lensi gereksiz ışıklardan koruyarak parlamayı ve gölgeyi en aza indirir.
9 kamera yuvası için kullanılabilir: Canon EF, Nikon F, Pentax K, Sony A, Canon M, Fujifilm X, Samsung NX, Sony E, MFT


1: 1 Makro Fotoğrafçılık
Samyang’ın üstün optik teknolojisi sayesinde minimum odak mesafesinde doğru, keskin görüntüler üretebilirsiniz.

Ultra Multi Kaplama ile Minimize Edilmiş Parlama ve Hayalet Efektleri
Merkezden çevreye mükemmel görüntü kalitesi ve kontrast sağlarken, resimlerinizdeki parlama ve gölgelenme efektlerinin etkisini azaltarak kristal berraklığında, keskin görüntü kalitesi sunar.

Parlak F2,8 Diyafram Açıklığı
Düşük ışık koşullarında daha hızlı deklanşör hızını garanti eder ve arka planı bulanıklaştırarak resimlerinize derinlik katar.

Pürüzsüz Odak Halkası
Düzgün odaklanma, hassas kontrol sağlar ve inanılmaz keskinliğe sahip görüntüler üretir, bu da onu iç mekan ve gece çekimleri için ideal seçim haline getirir.


Teknik Özellikler:
Model Adı: 100mm F2.8 ED UMC MACRO
Diyafram Aralığı: F2.8 - 32
Optik Yapı: 12 Grupta 15 Element
Minimum Odaklanma Mesafesi: 0.30 m (1.0ft)
Filtre Boyutu: 67mm
Maksimum Çap: 72,5 mm
Yuva: Canon EF
Görüş Açısı: 35mm: 24.8˚ | APS-C: 15,4˚
Uzunluk: 123,1 mm
Ağırlık: 720g
İşlev: A / S / M / P modu (Nikon F)


Kutu İçeriği:
Samyang 100mm f / 2.8 ED UMC Makro Lens (Canon EF)
Ön ve Arka Lens Kapakları
Lens Başlığı (Parasoley)
Lens Kılıfı
Garanti Belgesi


Uyumlu Ürünler