Samsung 256GB MicroSDXC Evo Plus 100MB/s UHS-I U3 4K Hafıza Kartı

5,0 (0 Yorum)

Marka
Model MB-MC256GA/EU

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!

SAMSUNG MICRO SD EVO PLUS
 

256GB HAFIZA KARTI

4K UHD Kayıt

4 Farklı Koruma

Evo Plus


En doğru kart
Daha fazla alan ve daha yüksek hız. 4K UHD video için aranan geniş kapasite ve kendi sınıfının en yüksek okuma/yazma hızıyla cihazlarınızda yer açın.* EVO Plus, şaşırtıcı bir performans ve güvenilirlik ile hayatın zenginliklerini kaydetmenizi ve biriktirmenizi sağlar.

*256 GB, 128 GB ve 64 GB kartlar için 4K UHD video desteği. Ana cihaz uyumluluğu farklı olabilir.
Hız ihtiyacınızı karşılayın
4K UHD videoları sorunsuz bir şekilde kaydedin ve oynatın. 100 MB/sn’ye kadar okuma ve 90 MB/sn'ye kadar yazma hızıyla 256 GB EVO Plus, 3 GB'lık bir videoyu sadece 38 saniyede dizüstü bilgisayarınıza aktarmanızı sağlar.* Yüksek kaliteli fotoğraflar ve videolar çekin ve hepsini anında paylaşın.
Daha çok şey saklamak için
Artık yetersiz bellek kaygısı yaşamayın. 256 GB’lık dev bellek 12 saat 4K UHD video, 33 saat Full HD video veya 55200 fotoğraf için yeterlidir.* Öyleyse, durmayın ve hayatın sunduklarının keyfini çıkarın ve bunların hepsini saklayın.

Genişletilmiş uyumluluk
Hem SD ve hem de micro SD için geniş bir cihaz yelpazesiyle uyumludur. İsterseniz detaylı 4K UHD video bile kaydedebilirsiniz. Birlikte verilen SD adaptörü, EVO Plus’ın üstün hız ve performansını koruyarak hemen hemen her ticari markanın cihazına uyum sağlar.

 

4 Koruma türü
Deneyimlerinizin yeri doldurulamaz ve artık unutulamaz. 4 farklı koruma türüyle desteklenen EVO Plus, 72 saat boyunca deniz suyuna1, yüksek sıcaklıklara2, havalimanı X-ray cihazlarına3 ve MR taramasına eşdeğer manyetik alanlara4 dayanabilir. Samsung, 10 yıl sınırlı garanti sunuyor.

 

Paket İçeriği
Samsung 256GB MicroSDXC Evo Plus 100MB/s UHS-I U3 4K Hafıza Kartı
SD Adaptörü

 


Uyumlu Ürünler