Rode PodMic Dynamic Podcast-Broadcast Yayıncı Mikrofonu

Rode Mikrofon Türkiye Distribitörü Garantili
Marka
Model PodMic
1.566,48 TL
1.409,83 TL %10 İndirimli
4 X 352,46 taksit seçenekleri ile


 Listeme Ekle  KarşılaştırRode PodMic Dynamic Podcasting Yayıncı Mikrofonu
PodMic podcast uygulamaları için özel olarak tasarlanmış broadcast seviyesinde bir dinamik mikrofondur. Dahili pop filtresi ve zengin, dolgun sesi ile sesinize ipeksi ve profesyonel bir kalite katacaktır. PodMic hertürlü XLR arabirim ile rahatlıkla kullanılabilmekle birlikte RODECaster Pro ile kullanılmak üzere optimize edilmiştir.

PodMic'i tasarlamaya başlarken en mükemmel PodCast mikrofonu tasarlamak üzere yola çıktık. Dayanıklı, mükemmel ses sahip, ve kullanışlı. Podcast'iniz ister çığlık çığlığa bir spor yarışması ister son derece samimi bir şiir okuması olsun hiç farketmez, PodMic her zaman dinleyicilerin hoşuna gidecek olan dengeli ve kolay dinlenebilen bir vokal tonu sunacaktır.


Göze çarpan özellikler
Broadcast ve Podcast yayın için optimize edilmiş
Oda gürültüsünü an aza indiren dinamik kapsül
Konuşma için Uyarlanmış XLR Mikrofon
Dahili pop filtre
Entegre shock mount
Sağlam pirinç konstrüksiyon
RODECaster Pro için optimize edilmiş


Detaylı Açıklama

Her Ortamda Podcast Yayınlama
Çoğu podcast, yatak odalarında, ev stüdyolarında veya dışarıdan gelen mükemmel akustik ve gürültüden daha az olan ofislerde gerçekleşir. PodMic, dar bir kardioid kutup paternine sahip dinamik bir kapsüle sahiptir, hoparlörü almak için mükemmeldir ve yanlara doğru veya daha uzak olan istenmeyen sesleri azaltır.

Mikrofonunuza Yaklaşın
Son adres tasarımıyla PodMic, sizi yakından yaklaşmaya ve derin ve sıcak bir tonla samimi, yayın tarzı ses kayıtları oluşturmaya davet ediyor. Kompakt boyutu, siz ve misafirlerinizin birbirini görmesini ve açık ve rahat konuşma deneyiminin keyfini çıkarmasını sağlarken, mikrofon video yayını yaparken kameranın yolundan uzak durur.

Dayanıklı Gövde
Aşınmaya dayanıklı mat siyah seramik kaplamalı sert pirinç yapı, PodMic'in yıllar boyunca aynı performansı sunmaya devam etmesini sağlarken, yine de harika görünüyor.

Dikkatiniz dağılmadan temiz konuşma
PodMic'in dahili pop filtresi ve çift gözlü muhafazası, rahatsız edici bir harici pop filtresine gerek kalmadan dikkat dağıtan nefes ve patlayıcı sesleri ("s", "p" ve "b" seslerinde olduğu gibi) etkili bir şekilde azaltmak için çalışır.

Sesinizi Titreşimlere Karşı Koruyun
Dahili amortisör, mikrofonu ayarlarken veya masaya bir çarpma veya vuruntu varsa, PodMic'in gürültü ve titreşimleri işlemesine karşı izole edilmesine yardımcı olur. Mikrofonu tutan entegre salıncak bağlantısı, sesinizi bozabilecek düşük frekanslı seslerden daha fazla yalıtır.

Doğru Konum İçin
PodMic'in yerleşik yuvasının her iki yanında iki adet kelebek somun bulunur, böylece mikrofonu hızlı bir şekilde doğru yöne sallamanıza ve yerine kilitlemenize olanak tanır. PodMic'i PSA1 yayın bom koluna (ayrı olarak satılır) monte etmek, mikrofonu tam olarak istediğiniz yere konumlandırmak için ek esneklik sağlar.

Profesyonel Sonuçlar Alın
Mikrofonunuzdan en iyi şekilde yararlanmak için PodMic'i güçlü RODECaster Pro podcast üretim stüdyosuyla eşleştirin. RODECaster Pro ses seçeneklerinde PodMic mikrofon ön ayarını seçin ve eşleşen dijital sinyal işleme otomatik olarak uygulanır ve sesinize en iyi profesyonel radyo yayıncılarıyla ilişkili ışıltı derinliği, varlığı ve ipucu verir.


Teknik Özellikler
Akustik Prensip: Dinamik
Polar patern: Cardioid
Frekans cevabı: 20 Hz - 20.000 Hz
Çıkış Empedansı: 32 Ohm
Hassasiyet: -57.0dB re 1 Volt/Pascal (1.60mV @ 94 dB SPL) +/- 2 dB @ 1kHz
Maksimum SPL: 115 dB SPL (1kHz @ 1m)
Güç gereksinimi: Yok
Bağlantı: XLR
Ağırlık: 937 gr.
Boyutlar: 170 x 109 x 62 mmKutu İçeriği:
Rode PodMic Dynamic Podcasting Yayıncı Mikrofonu

 


Uyumlu Ürünler