Rode Lav-Headset Mikrofon Adaptörü Large (Mikrofon Hariç)

Rode Lavalier ve SmartLav+ için mikrofon adaptörü | Rode Resmi Türkiye Distribitörü Garantili | Rode Türkiye Yetkili Bayisi ve Satıcısı
Marka
Model Lav-Headset

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Rode Lav-Headset Mikrofon Adaptörü Large (Mikrofon Hariç)
Rode Lav-Headset Mikrofon Adaptörü Large , Lav Headset, RODE Lavalier ve smartlav+ için mikrofon adaptörü daha fazla kullanışlılık sunan son derece ergonomik bir headset stili aparattır. Lav-Headset sayesinde mikrofon maximum audio performansı için ağız bölgesine çok yakın konumlandırılabilir. 

Yaylı çelikten üretilmiş ve uzun süreli kullanımlarda şeklini kaybetmeyecek şekilde tasarlanmış olan Lav-Headset defalarca üstüste kullanıma son derece dayanıklıdır. Entegre kablo düzenleme klipsleri ile mikrofon kablosu güvenilir bir şekilde monte edilebilir.

Lav-Headset üç ayrı boyda gelmektedir. Genel bir rehber olması açısından boyutları şu şekilde özetleyebiliriz:
Junior: 13 yaşına kadar
Medium: 13 yaş yukarısı
Large: Büyük boy yetişkinler


Rode Lav-Headset Mikrofon Adaptörü Medium İnceleme:
Rode'un Yaka Mikrofonları için orta boy LAVHS-MED Kulaklık Yuvası, Rode Yaka ve smartLav + yaka mikrofonlarının (ayrı satılır) kullanıcıları için daha fazla çok yönlülük sunan ergonomik kulaklık tarzı giyilebilir bir montaj aparatıdır. Konuşma ve sunum uygulamalarında optimum ses performansı için isteğe bağlı mikrofonu ağzın yanına takmak için kullanılabilir. Montaj, dayanıklılık için kaplanmış yay çeliğinden tasarlanmıştır ve tekrarlanan kullanımın zorlukları boyunca şeklini koruyacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, mikrofon kablosunun sıkıca sabitlendiğinden emin olmak için montajın arkasında tümleşik kablo yönetimi yerleşiktir.


Kutu İçeriği:
Rode Lav-Headset Mikrofon Adaptörü Large