Portre ve Manzara

İnternet Siparişlerine Özel İndirimli Fiyat

5,0 (0 Yorum)

Model
15,00 TL


 Listeme Ekle  Karşılaştır


PORTRE & MANZARA ÖZEL SAYI

Bir profesyonel gibi fotoğraf çekmek aslında düşünüldüğü kadar zor değildir. Çekimi göz alıcı yapan bazı teknikler vardır. Bu özel sayımızın ilk bölümünde portre çekimi ile ilgili ihtiyacınız olan ipuçlarını ve teknikleri öğreneceksiniz. Yapılan genel hatalardan bahsettiğimiz ilk kısmın ardından, ışıklandırma ve modelle çalışmanın yöntemlerini anlatıyoruz. Ayrıca uzman tavsiyelerinin de bulunduğu özel sayımızın içerisinde yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz birçok teknik mevcut.

İkinci kısımda manzara fotoğrafçılığına başlarken dikkat etmeniz gereken konulardan, filtre kullanımından ve sahil kıyılarında mükemmel fotoğraflar çekebilmeniz için ipuçlarından bahsediyoruz. Ayrıca manzara fotoğrafçılığının en eğlenceli kısımlarından biri olan düşük ışıklı manzara çekim tekniklerini de sayfalarımızda bulabilirsiniz. Hazırladığımız bu özel sayı içerisindeki daha birçok konuyu inceleyerek sizde çarpıcı görseller çekebilmenin püf noktalarını öğreneceksiniz.

İster DSLR isterseniz kompakt fotoğraf makinesi kullanın, buradaki bilgiler ışığında daha yaratıcı fotoğraflar çekebilmek için deklanşöre basmaktan korkmayın!


Uyumlu Ürünler