Polaroid Lab Everything Box Analog Film Yazıcısı

Polaroid Türkiye Resmi Distribütörü Garantili | Polaroid Yetkili Ana Bayisi ve Satış Noktası
Marka
Model NPOL4969

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Polaroid Lab Everything Box Analog Film Yazıcısı
Polaroid LabEverything Box Kiti ile telefonunuzdaki dijital fotoğrafları anında gerçek polaroid resimlerine dönüştürmek için masaüstü karanlık odası gibi çalışan 3 lensli bir sistemdir. Yeni Polaroid Laboratuvarı, telefonunuzdaki dijital fotoğrafları gerçek polaroid resimlerine dönüştürür. Her şey kutu paketi iki paket i-type film içerir ve başlamak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Karanlık odalar küçüldü.
Yeni Polaroid Laboratuvarı kendi masaüstü karanlık odanızdır. Telefonunuzdaki dijital fotoğrafları ortaya çıkarmak ve bunları bir Polaroid resminde işlemek için% 100 gerçek film kimyası kullanır.

Telefondan Polaroid'e.
"Polaroid Originals Companion" uygulaması ile Polaroid Laboratuvarı içindeki tüm yaratıcı gücü ortaya çıkarın. Uygulama, dijital resimlerinizi saklayabileceğiniz Polaroid fotoğraflarına dönüştürmek için Laboratuvarı telefonunuza bağlar. Uygulama, Apple App Store veya Google Play'den kullanılabilir. Laboratuar çalışması için uygulama gereklidir.

Pikselleri provaya dönüştürün.
Polaroid Laboratuarı ile hatırlamak için Kırmızı tuşuna basın. Dijital telefon resimlerinizi anında gerçek Polaroid resimlerine dönüştürmek için masaüstü karanlık odası gibi çalışan 3 lensli bir sistem. Gerçek bir şey, tutulacak bir şey, verilecek bir şey. Laboratuvarda 600 veya i-Type film kullanılıyor.

% 100 gerçek kimya
80 yıllık Polaroid filmi yeniliği artık sadece birkaç dokunuş uzaklıkta. Polaroid Laboratuarı, ekran görüntüsünü telefonunuzdan yansıtmak ve Polaroid filmine maruz bırakmak için 3 lensli bir sistem kullanır. Benzersiz kimyasal işlemimiz görüntüyü Polaroid resmine dönüştürür. Baskı yok, tarama yok, zamansız görüntüler için sadece anında bir formül.

Fotoğraf çekme. Resim yapın.
Polaroid Laboratuarı ile bir daha asla bir an kaybetmeyin. Dijital fotoğrafları telefonunuzdan gerçek Polaroid resimlerine dönüştürmek için masaüstü karanlık odası gibi çalışan 3 lensli bir sistem.

Bulut depolama
Polaroid Lab ile anılarınızı buluttan çıkarın ve gerçek dünyaya getirin. Dijital fotoğraflarınızı gerçek Polaroid fotoğraflarına dönüştürür - daha fazla depolama alanı gerekmez.

Polaroid Originals uygulaması
Polaroid Orijinalleri uygulamasında bulunan ek özelliklerle Polaroid Laboratuarı'nın yaratıcı araçlarının kilidini açın. Yeni artırılmış gerçeklik aracımızla 9 kareye kadar kolaj oluşturabilir veya fotoğraflarınızı canlandırabilirsiniz. Uygulama, Apple App Store veya Google Play'den kullanılabilir.

Şimdi çek, sonra yap.
Polaroid Laboratuarı ile bu fikri birçok kişiye dönüştürün. Polaroid Originals uygulamamızı kullanarak, istediğiniz şekilde oluşturulan 9 kareye kadar kesintisiz kolajlar oluşturabilirsiniz.

Sayısaldan analoga. Retro.
Yeni artırılmış gerçeklik aracımız anılarınızı hayata geçiriyor. Polaroid Originals uygulamasını kullanarak hareketsiz görüntüleri hareket ettirebilirsiniz.


Özellikler:
Polaroid laboratuvarı, telefonunuzdaki dijital fotoğrafları Polaroid Originals uygulamasıyla gerçek Polaroid baskılara dönüştürür.
Everything kutusunda, oluşturmaya başlamak için iki paket Polaroid I tipi film bulunur
3 elementli lens sistemi, dijital telefonları sihirli gibi analoga çevirir.
Polaroid Originals uygulaması ile fotoğraflarınıza artırılmış gerçeklik özellikleri ekleyin
Polaroid Originals uygulamasını kullanarak kendi kolaroid baskı kolajınızı oluşturun.


Kutu İçeriği:
Polaroid Originals Polaroid Lab Anında Film Yazıcısı
USB Şarj Kablosu
1x i-Type S&B Film
1x i-Type Renkli Film
Garanti Belgesi

 


Uyumlu Ürünler