Pgytech Psmo Pocket Universal Mount Kit

Marka
Model P-18C-033

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Pgytech Psmo Pocket Universal Mount Kit

PGYTECH Osmo Pocket Evrensel Montaj Kiti, DJI Osmo Pocket'ü selfie çubukları ve mini tripodlar gibi geniş bir destek yelpazesine monte etmenizi ve yukarıdan aşağıya doğru eğim ayarlamalarını yapmanızı sağlayan üç aksesuarı birleştirir. Universal Mount'dan Veri Portu, Osmo Pocket'ün veri portuna sabitlenir ve gimbal'ı L-braketinin üstüne takmanıza izin verir. L braketi, çeşitli 3 uçlu montaj destekleriyle arayüz oluşturmanıza izin verir. 1/4 "-20 Bağdaştırıcı Evrensel Bağlantısı, hemen hemen her 1/4" -20 desteği 3-uçlu montaj ile donatmanıza izin vererek bir adım öteye taşır.

Osmo Pocket & Action Camera L Bracket Plus

Tabanda orijinal versiyondan daha geniş olan PGYTECH Osmo Pocket & Action Camera L Bracket Plus, Osmo Pocket Kablosuz Modülü takılıyken Osmo Pocket'e uyar ve modülün şarj portuna erişmek için yer sağlar.

Bu braket altta iki uçlu bir montaj ve üstte üç uçlu montaj sağlar. Üst montaj, Osmo Cebinizi sabitlemek için tasarlanmıştır ve alt montaj, bisiklet montajları, POV montajları, selfie çubukları, mini tripodlar, PGYTECH Akıllı Telefon Tutucu, PGYTECH El ve Bilek Kayışı dahil olmak üzere çok çeşitli eşleştirme destekleriyle ve daha fazlasıyla arayüz oluşturmak içindir. Osmo'ya nasıl bağlarsınız? Bunun bir yolu DJI Osmo Cep Aksesuar Bağlantısını kullanmaktır. Diğer bir yol ise, PGYTECH'in Osmo Pocket Veri Bağlantı Noktasını Universal Mount olarak kullanmaktır.

Aksiyon kameraları benzer şekilde L Bracket Plus ile çeşitli destek aksesuarlarına takılabilir. Ayrıca, bu braketlerin iki veya daha fazlası, birden fazla noktada ayarlanabilir bir braket oluşturmak üzere bağlanabilir.

Ürün Özellikleri
Osmo Pocket'ı Çeşitli Desteklere Monte Edin
Üstte ve Altta Eğim Ayarlamaları Yapın
Selfie Çubukları, Tripodlar ve Daha Fazlasıyla Kullanın
Osmo Pocket / Aksiyon Kamera L Braket Plus
Evrensel Bağlantılı Veri Portu
1/4 "-20 Adaptörüne Evrensel Montaj


Paket İçeriği
1x Osmo Pocket & Action Camera L Bracket Plus
1x Osmo Pocket Data Port to Universal Mount (3-Pack)
1x Action Camera Universal Mount to 1/4"-20 Adaptör