Pgytech Osmo Pocket Traveler Set

Pgytech Resmi Türkiye Distribitörü Garantili | Pgytech Yetkili Bayisi ve Satıcısı
Marka
Model P-18C-043

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Pgytech Osmo Pocket Traveler Set
Pgytech Osmo Pocket Traveler Set, PGYTECH'in Osmo Pocket Seyahat Seti DJI Osmo Pocket için. Bu kit, DJI Osmo Pocket kameranız için uygun montaj, destek ve koruma seçenekleri sağlayan çeşitli aksesuarları bir araya getirir. Kit bileşenleri arasında bir uzatma direği / tripod, bir sırt çantası askısı klipsi, üçlü üç uçlu montaj, koruyucu kapak, bir ekran koruyucu ve sert bir kumaş sert taşıma çantası bulunur.

PgyTech Osmo Pocket Seyahat Seti şunları içerir:
PGYTECH Action Camera Extension Pole Tripod (Aksiyon Kamera Uzatma Direği ve Tripod)
PGYTECH Osmo Pocket & Action Camera Backpack Strap Clip (Sırt Çantası Askı Klip, Askı Tutucu)
PGYTECH Aksiyon Kamera Askı Tutacağı
OSMO Pocket Data Port to Universal Mount (Osmo Pocket Data Port ve Evrensel Bağlantı Parçası)
PGYTECH OSMO Pocket Gimbal Koruyucu
PGYTECH Taşıma Çantası
PGYTECH OSMO Pocket Ekran Koruyucu

Aksiyon Kameraları için PGYTECH Uzatma Mini Tripod
PGYTECH Osmo Pocket Mini Tripod'u aksiyon kameranız için hem masa üstü desteği hem de selfie çubuğu olarak kullanın. Bu mini tripod, kameranıza entegre 3 uçlu bir yuva aracılığıyla bağlanır ve 3 uçlu ila 1/4 "-20 adaptör içerir. Taşınabilirlik için tasarlanan tripod yalnızca 105g ağırlığındadır ve 14.5 ila 40cm 'e kadar uzatılabilir. Bu ABS plastik ve alüminyum alaşımlı mini tripod, saklama için veya genişletilmiş bir tutma yeri olarak kullanım için katlanır. Bacaklar manyetik olarak birbirine geçer ve kaymayan tutma yeri pedlerine sahiptir.

PGYTECH Osmo Pocket ve Aksiyon Kamera Sırt Çantası Askı Klipsi
POV çekimleri için DJI Osmo Pocket veya aksiyon kameranızı sırt çantanıza sabitleyin veya PGYTECH'in Osmo Pocket & Action Camera Sırt Çantası Askı Klipsiyle kolay erişim sağlayın. Büyük kısmı alüminyumdan yapılmış ve bir kilitleme mekanizmasına sahip, 0,4 "kalınlığa kadar olan kayışlara güvenli bir şekilde takılır ve dış yüzeyde üç uçlu bir montaj sağlar. Bu üç uçlu montaj üzerine DJI Osmo Pocket Aksesuar Bağlantısını takabilirsiniz, Osmo Pocket'ü tutar. Benzer şekilde, çoğu aksiyon kamerasını takabilirsiniz.

PGYTECH Osmo Pocket Veri Bağlantı Noktası - Evrensel Montaj (3'lü Paket)
PGYTECH'ten Evrensel Montajlara Osmo Pocket Veri Bağlantı Noktalarının bu 3'lü paketi, DJI Osmo Pocket'ı 3 uçlu montaj desteklerine takmanıza izin veren üç adaptör içerir. Sadece birine ihtiyacınız var, ancak üçü sağlanmıştır, böylece her birini farklı bir destek aksesuarına takabilir ve Osmo'yu birinden diğerine hızlı bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Data Port to Universal Mount, Osmo Pocket ekranının hemen altındaki veri portunu sabitler ve 2 uçlu bir montaj sağlar. PGYTECH'ten ve PGYTECH Osmo Pocket & Action Camera L-Bracket / L-Bracket Plus dahil olmak üzere üçüncü şahıslardan geniş bir karşılık gelen 3 uçlu montaj desteği yelpazesi mevcuttur. Alternatif olarak, PGYTECH, 1/4 "-20 vidayı 3 uçlu bir montaja dönüştürerek selfie çubuklarını dönüştürmenize olanak tanıyan isteğe bağlı bir Aksiyon Kamerası Evrensel Yuvası ile 1/4" -20 adaptöre (MFR # P-18C-032) sunar , mini tripodlar ve diğer destekler.

OSMO Pocket için PGYTECH Gimbal Koruyucu
PGYTECH'in Gimbal Koruyucu, OSMO pocket için tasarlanmıştır. Saklama sırasında pan ve tilt hareketini örter ve düzeltir ve lensi korur.

DJI Osmo Pocket Gimbal / Osmo Action Camera için PGYTECH Taşıma Çantası
PGYTECH Taşıma Çantası, su geçirmez, sert kumaş bir kabuğa sahip kompakt, fermuarlı bir el taşıma çantasıdır. Osmo Pocket gimbal veya Osmo Action kamera ve mini tripod, çeşitli montaj parçaları, hafıza kartı okuyucuları, kısa kablolar ve daha fazlası gibi aksesuarları tutacaktır. Depolama alanını gerektiği gibi özelleştirmek için altı adet katlanır ayırıcı dahildir. Kabuğun güvenli bir iç cebi ve ek cepler ve kayışlarla birlikte bir aksesuar broşürü düzenleyicisi vardır.

Üç katman EVA
Yüksek kaliteli naylon
Mühürlü su geçirmez fermuar
Kaymaz fermuar şeridi
Darbelere karşı koruma

DJI Osmo Pocket için PGYTECH Ekran Koruyucu
DJI Osmo Pocket için PGYTECH Ekran Koruyucu, doğal, dokunma hassasiyetinde kontrol sağlayan 0,5 mm kalınlığa sahip, çizilmeye karşı dayanıklı, temperli bir cam filmdir. Osmo Pocket'ın tüm ekranını kaplayarak, ekranın kenarlarına hizaladığınızda elektrostatik nano-absorpsiyon yoluyla kolayca yerine takılır. Ekran Koruyucu ayrıca ekranla iyi uyum sağlayan ve daha doğal bir görünüm ve his sağlayan 2.5D kavisli kenarlara sahiptir.


PGYTECH Uzatma Mini Tripod Teknik Özellikler:
Kamera Montaj Tipi: 3 Uçlu, 1/4 "-20 Erkek
Kutup Bölümleri: 3
Pan Ayarı: 360 °
Sertifikalar: RoHS, Üreticiye göre
İnşaat Malzemesi: Alüminyum, Plastik, Kauçuk
Çap: 1,14 "/ 29,0 mm
Kutup Uzunluğu: 5,71 - 15,7 "/ 14,5 - 40,0 cm
Ağırlık: 3.7 oz / 105.0 g


Kutu İçeriği:
PGYTECH Uzatma Mini Tripod (3 Uçlu - 1/4 "-20 Adaptör, Montaj Pimi)
PGYTECH Osmo Cep ve Eylem Kamera Sırt Çantası Askı Klipsi
PGYTECH Osmo Cep Veri Bağlantı Noktası - Evrensel Montaj (3'lü Paket)
OSMO Cebi için PGYTECH Gimbal Koruyucu
DJI Osmo Pocket Gimbal / Osmo Action Kamera için PGYTECH Taşıma Çantası (2 x Uzun Ayıraç, 4 x Kısa Ayıraç)
DJI Osmo Pocket için PGYTECH Ekran Koruyucu