29 Nisan - 17 Mayıs sokağa çıkma kısıtlamaları süresince verilecek siparişler kısıtlama bitiminde siparişlerin geliş sırasına göre kargoya verilecektir. Bu süreçte yaşanabilecek olası aksamalar için şimdiden özür dileriz.


Pgytech Mavic 2 Pro İçin ND8, ND16, ND32, ND64 Filtre Seti (Pro)

Marka
Model P-HAH-031

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Pgytech Mavic 2 Pro İçin ND8, ND16, ND32, ND64 Filtre Seti (Pro)

PGYTECH'ten DJI Mavic 2 Pro için bu Pro ND Lens Filtre Kitini kullanarak dronunuzun görüntü sonuçlarını geliştirin. Bu kit, gimbal kameranız için dört farklı ND filtresi içerir. ND8, ND16, ND32 ve ND64 (nötr yoğunluk) filtreleri alırsınız. Hepsi nanometre çift taraflı, çok katmanlı vakumlu kaplama işleminden geçen berrak, Alman SCHOTT optik camdan yapılmıştır. Bu kaplama, su geçirmez, yağa dayanıklı, çizilmeye karşı dayanıklı ve yansıma önleyici filtreler oluşturmak için çoklu taşlama ve parlatma geçişleriyle birleştirilmiştir.

Hafif Tasarım
Alüminyum ve cam filtreler yalnızca 1.1 gram ağırlığında (onsun onda biri), Mavic 2 Pro'nuza çok az miktarda ağırlık ekler.

ND Filtreleri
ND filtreleri, temel olarak kamera lensine giren ışığın miktarını azaltarak pozlamayı manuel olarak yönetebilmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bunu yaparken, parlak aydınlatma koşullarında daha geniş duraklarda çekim yapmanızı sağlar.

Ürün Özellikleri
DJI Mavic 2 Pro Uçağı için
4 Filtre (ND8 / ND16 / ND32 / ND64)
Alman SCHOTT Optik Cam
Alüminyum yapı
Çift Taraflı, Çok Katlı Kaplama
Su geçirmez ve yağa dayanıklı
Çizilmeye karşı dayanıklıdır
Yansıtma yapmaz
Hafif Tasarım


Paket İçeriği
DJI Mavic 2 Pro için PGYTECH Pro ND Lens Filtre Kiti (ND8 / 16/32/64)
1x ND8 Filtresi
1x ND16 Filtresi
1x ND32 Filtresi
1x ND64 Filtresi