Olympus Tough TG-6 12MP 4X 4K Wi-Fi Sualtı Fotoğraf Makinası (Kırmızı)

Olympus Resmi Türkiye Distribitörü Garantili
Marka
Model TG-6

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Olympus Tough TG-6 12MP 4X 4K Wi-Fi Sualtı Fotoğraf Makinası (Kırmızı)

Genel Özellikler
12MP BSI CMOS Sensörü
4K Video Kaydı
TruePic VIII Görüntü İşlemcisi
15m ye kadar Su Geçirmez
2.1m ye kadar Düşme ve Darbelere Dayanıklı
-10 ° C'ye kadar donmaya karşı dayanıklı
Olympus 4x Optik Zoom f / 2 Objektif
4x Optik Zum (25mm → 100mm'ye eşdeğer 35mm)
Kablosuz paylaşım ve uzaktan çekim için dahili WiFi
Değişken su altı modlarıTough performansı.
Taviz yok.

Sıradışı görüntü ve video kalitesi
Değişken su altı modları
Rakipsiz tough performansı

YOLCULUK BAŞLIYOR!

Yeni TG-6 ile Dünyayı Keşfet!
TG-6'yı alın ve kendi maceranıza başlayın. Bu kamera, koşullardan bağımsız olarak yolculuğunuzun her etkileyici anını yakalamak için ideal ortağınızdır. Geniş aksesuar yelpazesi ile zorlu deneyiminizi kolaylaştırır.

TG-6 15 metreye kadar su geçirmez, 2,1 metreye kadar düşme ve darbeye dayanıklı, toz geçirmez, -10 ° C'ye kadar donmaya karşı dayanıklı, ezilme önleyici ve buğu önleyici bir kaplamaya sahip, aynı zamanda maceraya karşı dayanıklı.

Yüksek Görüntü Kalitesi

Her Anı Mükemmel Şekilde Yakalayın

En vahşi maceralarında sırada ne olacağını asla bilemezsin. Yüksek çözünürlüklü F2 objektif, TruePic VIII ve 12 Megapiksel görüntü sensörünün birleşimi, şartlar ne olursa olsun size yüksek kalitede görüntüler çekme özgürlüğü sunar. Düşük ışıklı durumlarda bile, resimleriniz her zaman parlak ve güzel olacaktır.

Profesyonel Çekim

O Anı Asla Kaçırma

Deklanşöre yarım basıldığında , Pro Capture görüntüleri 10 fps hızında çekmeye ve ara belleğe almaya başlar. Düğmeye tam basıldığında, durmadan çekim başlar. Bu şekilde daha önce elde edilmesi imkansız olan çekimleri yapacaksınız. 

HDR

Mükemmel Denge

TG-6, aydınlık ve karanlık noktalarda çok büyük farklılıklar olan zorlu ışık durumlarını bile yakalayabilir: HDR modu, farklı pozlamaların dört çekimini tek bir görüntüde birleştirir, resimlerinizi mükemmel şekilde parlatır veya karartır. Mükemmel kontrastı bulup siyahları ve beyazları dengeleyerek hem aydınlık hem de karanlık bölümleri dramatik bir şekilde yeniden yaratmanız için tam bir özgürlük sunar. 

Alan Sensör Sistemi

Hareketlerinizi otomatik olarak izleyen entegre alan sensörü sistemi sayesinde fotoğraflarınızın nerede çekildiğini her zaman bilin. Anılarınız için daha fazla bilgi toplayın: OI.Track Uygulaması GPS, pusula, manometre ve sıcaklık verilerini cihazınıza bağlar.

Yolculuğunu Paylaş

Çekimleriniz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olun: OI.Share App ile akıllı telefonunuzu yalnızca esnek bir uzaktan kumanda olarak kullanamazsınız, aynı zamanda entegre Wi-Fi, deneyimlerinizi hemen paylaşmanızı sağlar. 

Maceralarınız hiç bu kadar Canlı Olmamıştı
Her ayrıntıyı en doğru zamanda yakalayarak faaliyetlerinizin hayata geçmesine izin verin. 4K video, en sevdiğiniz anların nefes kesici görüntülerini kaydetmenize ve saniyede 120 kare hızında Full HD boyutlu filmler oluşturmanıza olanak sağlar. 

TG-6 Su Altı Dünyasına Adım Atın
Yüzeyin altında ne olduğunu bulun. Sızdırmaz su geçirmez TG-6, 15 m derinliğe kadar herhangi bir ek ekipman kullanmadan kullanılmak üzere tasarlanmış ve üretilmiştir.

Daha da Derine İnin
Daha ileri gitmek ister misiniz? TG-6 Sualtı Kasası PT-059, 45 metreye kadar olan derinliklerde daha da heyecan verici bir sualtı deneyimi sunar. Ancak hepsi bu kadar değil: devasa ek ekipman yelpazesiyle kameranızı daha da genişletebilirsiniz. 

Su Altı Beyaz Ayarı

Büyüleyici Sualtı Dünyalarını Yakalayın
Sualtı beyaz dengesi modlarından birini kullanmak, görüntülerinizin su derinliği ne olursa olsun canlanmasını sağlar. Kırmızı tonları iyileştirmek için "Sığ" (3m derinliğe kadar), 3 ila 15m su derinliği için " Mid Range " veya 15m derinliğinde mavi tonları iyileştirmek için "Deep" kullanın.

Mikroskop Modu

Sualtı Mikroskop Modu
Önce dalın ve eskisinden daha yakın olun: su altı mikroskobu modu, objektiften 1 cm' ye kadar yakın çekimler yapmanızı sağlar, böylece en küçük ayrıntıları bile yakalayabilirsiniz.

Sualtı HDR

Sualtı HDR
Sualtı HDR, siyah ve beyaz arasındaki aşırı büyük farklılıkları önleyerek hem parlak hem de karanlık kısımları mükemmel şekilde dengeler. Sonuçlar, geniş dinamik aralıklarla etkileyici sualtı çekimleridir. 

En İnce Güzelliği Görünür Hale Getirin
Göz sınırının ötesine geçin! Mikroskop modu, kameranın nesneleri 1 cm'ye yakın çekmesini sağlar. Esnek zoom kolu ile birlikte 44.4x'e kadar ekran büyütmenin keyfini çıkarın. LG-1 Işık Kılavuzu ve FD-1 Flaş Difüzörü ile makro çekerken TG-6 daha da fazla potansiyele sahip.

Önemli Olana Odaklanın
TG-6 size önemli olana odaklanma özgürlüğü veriyor. Odak İstifleme ve Odak Braketi ile, fotoğraf makinesinde tam netleme yapmanıza veya daha sonra daha geniş bir netleme aralığı oluşturmanıza izin veren iki güçlü mod bulunur.

Yolculuğa Son Dokunuşu Yapın
Hiç bir dakikanızı ayırıp, yaşadıklarınızı hatırlamak istediniz mi? RAW görüntüleriniz Olympus Workspace Yazılımı ile düzenlenebilir ve fiziksel kopyalar olarak basılabilir - bu şekilde, deneyiminiz eksiksiz hale getirilir ve sonsuza dek keyfini çıkarabilirsiniz.

VE ŞİMDİ? KENDİ MACERANIZI YAŞAYIN!

Çeşitli Pozlama Modları ve Özel Ayarlar
Tanıdık Açıklık Önceliği ve Program Modlarının yanı sıra, mod kadranı ayrıca çeşitli video çekimi stillerine kolay erişim için Film Moduna da sahiptir.

İki Renk Seçeneği
Kişiliğinizi vurgulamak için, TG-6' nın kırmızı ve siyah versiyonlarını seçebilirsiniz.

İdeal Tutuş
TG-6'nın önü, kırsalın ortasında yürüyüş yaparken bile en uygun tutuşa sahiptir.

Aksesuar Kilit Düğmesi
Aksesuar kilitleme düğmesi balık gözü dönüştürücü, tele dönüştürücü, ışık kılavuzu veya flaş difüzörü gibi takılı aksesuarların düşmesini önler. Bu şekilde, kamerayı aksesuarlarla birlikte taşırken tamamen güvende hissedebilirsiniz.

Kontrol Kadran / Zoom Kolu
TG-6’nın zoom kolu yapısı, kamerayı eldiven giyerken ve dik yokuşlarda kayak yaparken kullanabilmenizi sağlar. Ayrıca kontrol kadranı poz telafisi gibi çekim ayarlarının yapılmasını kolaylaştırır.

Stabil Çerçeve için Izgara Görüntüsü
TG-6, optimum bölme oranını elde etmenize yardımcı olacak bir ızgara ekranına sahiptir. Standart ızgara veya altın oran arasından seçim yapabilirsiniz.

Çeşitli Pozlama Modları ve Özel Ayarlar
Tanıdık Açıklık Önceliği ve Program Modlarının yanı sıra, mod kadranı ayrıca çeşitli video çekimi stillerine kolay erişim için Film Moduna da sahiptir.Genel Özellikler

12 Megapiksel
TG-6'da kullanılan görüntü sensörü, yüksek hız performansı ve üstün yüksek hassasiyet sunar. Doğal görünümlü, yüksek çözünürlüklü videolar sunmanın yanı sıra, daha az gürültü ve gelişmiş görüntü ayrıntısı ile eskisinden daha iyi görüntü kalitesi sunar.

TruePic VIII
TG-6, Olympus Pro amiral gemisi sistem kamerası OM-D E-M1X'den alınan en yeni TruePic VIII görüntü işlemcisine sahiptir. Gelişmiş görüntü işleme algoritması, özellikle düşük ISO duyarlılığında çekim yaparken düşük kontrastlı alanlarda daha yüksek görüntü çözünürlüğü sağlar.

F2 Lens and 4x Optik Zoom
TG-6, çekiminiz için tam olarak doğru miktarda ışık sağlayan bir F2 lensine * sahiptir. Hem geniş açılı ayarları hem de uzaktaki nesnelerin yakınlaştırılmış çekimlerini yapmanıza izin veren 4x optik zoom ile birlikte, niyetlerinizle eşleşen fotoğrafları sunar.
* geniş açıda

RAW Kayıt
TG-6 ile post prodüksiyonda ideal görüntüyü oluşturabilirsiniz. Dışarıda ve hatta olsa bile, kameradaki görüntüleri düzenleyebilirsiniz. En iyi görüntüyü elde etmek için, pozlama, kontrast, beyaz dengesi ve renk dengesi gibi parametreleri hassas şekilde ayarlamak için Olympus Workspace Yazılımında RAW formatında çekilen resimlerinizi kullanın.

Maksimum ISO12800
Mevcut ışık durumu ne zaman yeterli olmazsa, resimlerinizi daha yüksek ISO sayıları ile aydınlatmayı düşünebilirsiniz. Yeni geliştirilen bir görüntü sensörü ve yüksek hızlı görüntü işlemcisi ile daha yüksek ISO duyarlılığı kullanıldığında gürültü büyük ölçüde azaltılır.

Yaratıcı Sanat Filtresi
Sanat Filtreleri ile fotoğraflarınıza klasik efektler seçeneği sunabilirsiniz. Yeni Bleach Bypass ve Anında Film filtreleri dahil, 16 popüler seçeneği kullanarak yaratıcılığınızı keşfedin. Sanat Filtreleri, daha fazla fotoğraf eğlencesi için genişletilmiş fotoğraf ifadeleri sunar.

Canlı Kompozit
Aynı görüntüdeki yıldız izlerini, havai fişekleri veya ateş böceklerini aynı görüntüdeki sabit nesnelerle çektiğinizde, Live Composite, yalnızca normal ampul çekimlerinde aşırı pozlama olmadan, yeni ışık içeren birden çok görüntünün alanlarını birleştirir. İlerleme LCD ekranda izlenebilir.

Aksesuarlar
Yaratıcılığınızı serbest bırakın ve fotoğraf makinenizden en iyi şekilde yararlanın. LED Işıktan Kılavuzlara ve yanıp sönmelere, balık gözü ve tele dönüştürücülere, taşıma çantalarına ve daha pek çok şeye - çok çeşitli aksesuarlar bir olasılıklar dünyası açar.


Paket İçeriği:
​Olympus Tough TG-6 Dijital Fotoğraf Makinesi (Kırmızı)
Olympus LI-92B Şarj Edilebilir Lityum İyon Pil (3.6V, 1350mAh)
Olympus F-5AC AC Adaptörü
CB‑USB12 USB Kablo
El kayışı
Garanti Belgesi

 


Uyumlu Ürünler