Olympus 45mm M.Zuiko ED f1.2 Pro Lens

Olympus Resmi Türkiye Distribitörü Garantili

5,0 (0 Yorum)

Marka
Model V311090BU000
6.999,00 TL


 Listeme Ekle  Karşılaştır


Olympus 45mm M.Zuiko ED f1.2 Pro Lens
Olympus'un M.Zuiko Digital ED 45mm f / 1.2 PRO, Micro Four Thirds Olympus makinalar için ideal bir portre objektifi, ultra hızlı f / 1.2 maksimum diyafram ile arzu edilen 90mm eşdeğer odak uzunluğunu eşleştiriyor. Geniş görüş alanı ve parlak diyafram kombinasyonu, alan görüntüsünün belirgin sığ derinliği üretir ve ayrıca zorlu ışık koşullarında çalışmaya uygundur. Bu lens, ayrıca, düşük dağılımlı, asferik ve yüksek kırılma indisi cam elementleri içeren 10 grup optik tasarımda geliştirilmiş 14 unsuruyla karakterize, mükemmel netlik, berraklık ve renk uyumu için çeşitli sapmaları ve bozulmaları kontrol eder. Sığ derinlik teknikleriyle çalışırken düzgün bokey kalitesi elde etmek için dokuz-bıçaklı bir diyafram da bulunur ve gelişmiş kontrast için parlama ve gölgelenmeyi sınırlamak için tek bir öğeye A Z Nano Kaplama uygulanmıştır. 


Güzelliği yakalayın
M.Zuiko Dijital ED 45mm 1: 1.2 PRO (90mm *) çarpıcı portreler için profesyoneller arasında tercih edilen bir objektiftir.. Ultra geniş diyafram sayesinde size yaratıcı bir bakış açısı gerçekleştirmek için ideal bir araç haline gelir. Feathered Bokeh ile portrelere daha fazla derinlik ve yumuşaklık ekleyin. Veya 50cm en yakın netlik mesafesi ile sığ bir derinliğe sahip duygusal yakın çekimler alın.

Bütün M.Zuiko lensleri bütün Olympus PENve OM-D ve diğer MFT kameraları ile uyumludur.
*35mm eşdeğerinde


Özellikler:
Portre boyu 45mm lens, Micro Four Thirds aynasız fotoğraf makineleri için tasarlanmış ve 90mm eşdeğer bir odak uzaklığı sağlıyor.
Özellikle hızlı f / 1.2 maksimum diyafram, zor aydınlatma koşullarında çalışmayı destekler ve seçici odaklama teknikleri için alan derinliği üzerinde kapsamlı kontrol sağlar.
Karmaşık optik tasarım, bir adet ekstra düşük dağılım elemanı, dört adet yüksek kırılma indeksi eleman ve bir adet asferik eleman içermektedir. Bunların hepsi, artan netlik, azaltılmış renk saçılımı ve gelişmiş keskinlik için kromatik ve küresel sapmaların kontrol edilmesi için birlikte çalışmaktadır.
Güçlü ışık koşullarında geliştirilmiş kontrast ve renk tarafsızlığı için yüzey yansımalarını belirgin bir şekilde azaltmak ve lens parlaması ve gölgelenmeyi önlemek için tek bir lens elemanlarına bir A Z Nano Kaplama uygulanmıştır.
Bir dahili odaklama tasarımı ile birlikte bir MSC otofokus sistemi, hem fotoğraf çekimi hem de film kayıtları için hızlı, sessiz ve hassas odaklama performansı sağlar. Ayrıca, daha hassas kontrol için manuel odaklamaya hızlı bir şekilde geçiş yapmak için bir MF kontrol tuşu kullanılır. 
Programlanabilir L-Fn (lens fonksiyonu) düğmesi, kolayca erişilebilir ayarlar için
Hava şartlarına dayanıklı yapı, zorlu ortamlarda çalışmak için objektifi toza, neme ve donma sıcaklığına karşı korur.
Yuvarlak dokuz bıçaklı diyafram, hoş bir bokey kalitesine katkıda bulunur.


Paket İçeriği:
M.Zuiko Digital ED 45mm F1.2 PRO
LH‑66B Lens kapağı
LC‑62F Lens Kutusu
Micro Four Thirds lens arka kapak (LR‑2)
LSC‑0811 Lens Kılıfı
İşlem Talimatları
Garanti Kartı

 


Uyumlu Ürünler