Olympus 25mm M.Zuiko Digital ED f1.2 PRO Lens + UV Hediyeli

Olympus Resmi Türkiye Distribitörü Garantili
Marka
Model V311080BU000

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Olympus 25mm M.Zuiko Digital ED f1.2 PRO Lens


Olağanüstü çözünürlük ve hız
En yüksek çözünürlük ve hız için M.ZUIKO DIGITAL ED 25mm 1:1.2 PRO (50 mm*) sizin için hazırdır. Özel objektif sistemi yapısı, size kenardan kenara keskinlik ile çarpıcı görüntü kalitesi sağlar. Maksimum apertürde tasasız kullanım için her türlü görüntü bozulmasını hemen hemen ortadan kaldırır ve şerit oluşumunu azaltır. Kompakt odaklama sistemi sayesinde, aynı zamanda gece çekiminde bile yuvarlağa yakın ve doğal renkli efektlerle mükemmel bulanıklık efektleri yakalamak için ideal olan yüksek düzeyde hassas AF moduna sahip olacaksınız.

Bütün M.ZUIKO lensleri bütün OLYMPUS PENve OM-D ve diğer MFT kameraları ile uyumludur.
*35mm eşdeğerinde


Olağanüstü çözünürlük ve hız
Maks. apertürden en iyi çözünürlük
Yüksek hassaslığa sahip, yüksek hızlı AF
En mükemmel bulanıklık efekti


Nefes kesen görüntü kalitesi
Maksimum apertür düzeylerinde bile, görsel her köşesinde sıradışı bir görüntü kalitesine sahip olacaksınız..ZUIKO DIGITAL ED 25mm 1:1.2 PRO lensin özel mercekleri ve gelişmiş performansı kromatik sapmayı yok eder.

Hassas hızlı otomatik odak
M.ZUIKO DIGITAL ED 25mm 1:1.2 PRO lensin kompakt tasarımı daha öncesinden hızlı ve hassas olan bir odaklama sistemi olarak sonuç vermiştir. İç MSC mekanizması otomatik odaklamayı tek bir lens elemanı ile süren bir iç odaklama sistemi kullanır.

Her durumda mükemmel görüntü kalitesi
Bütün M.ZUIKO Pro lenslerimiz gibi her anı toz ve nemden çekinmeyerek yakalayabilirsiniz. Eşsiz Z Coating Nano sayesinde parlama ve gölgelenme azaltılmıştır.

Feathered Bokeh'in avantajını deneyimleyin.
Daha önce hiç görmediğiniz gibi, Feathered Bokeh efektleri odaklanarak, portrelerinize bir derinlik katın ve nesnenizi ön plana çıkarın. F1.2 - 17mm, 25mm ve 45mm 1: 1.2 PRO diyaframı olan M.Zuiko PRO lensleri, öznenizi yumuşak bir zemine karşı muhteşem bir netlik kazandırır. Gördüğünüz gibi, Feathered Bokeh, konunun güzel bir şekilde öne çıkmasını sağlayan taslaklara sahiptir.


Paket İçeriği
M.ZUIKO DIGITAL ED 25mm 1:1.2 PRO
LH‑66B Lens kapağı
LC‑62F Lens Kutusu
Micro Four Thirds lens arka kapak (LR‑2)
LSC‑0811 Lens Kılıfı
Kullanma Kılavuzu
Garanti Kartı

 


Uyumlu Ürünler