Olympus 17mm M.Zuiko Digital ED f1.2 PRO Lens

5,0 (0 Yorum)

Marka
Model 17mm
6.999,00 TL


 Listeme Ekle  Karşılaştır


Olympus 17mm M.Zuiko Digital ED f1.2 PRO Lens

Her durumda tam portreler
Müthiş Feathered Bokeh
Yüksek hassaslığa sahip, yüksek hızlı AF
Sağlam, hafif yapı

Her durumda tam portreler
Eğer mümkün olan en çarpıcı tam portre görüntüleri çekmek için objektif arıyorsanız, M.ZUIKO DIGITAL ED 17mm 1.2 PRO mercek (34mm *) sizin tam aradığınız objektif.. Arka planda Feathered Bokeh ile portreler daha fazla derinlik ve yumuşaklık ekleyin: ultra-geniş diyafram size yaratıcılığınızda esneklik sağlar. Göz Tespiti AF her zaman konuyu odakta tutmak için ideal bir yardımcıdır. 20cm yakın odaklama mesafesi ile yakın çekimler mükemmel hale gelir.

Bütün M.ZUIKO lensleri bütün OLYMPUS PENve OM-D ve diğer MFT kameraları ile uyumludur.
*35mm eşdeğerinde


Rakipsiz performans
Yeni geliştirilen ED-DSA mercekleri de dahil olmak üzere gelişmiş lens unsurlarının, M.Zuiko Digital ED 17mm 1: 1.2 PRO'daki sofistike topluluğu sayesinde portreleriniz muhteşem netlikle ön plana çıkacaktır. Aynı zamanda, fotoğraflarınıza derinlik ve yumuşaklık katmak için güzel Feathered Bokeh efektleri oluşturabilirsiniz.

Son derece hassas fotoğraf sonuçları
Mükemmel anı yakalamak için hız gerektiği için, M.Zuiko Digital ED 17mm 1: 1.2 PRO lens, hızlı, doğru otomatik netleme sağlayan bir iç odak sistemi sunar. Sadece 0.12 saniyede yüksek bir hızda çalışır * Dahili Movie & Still Compatible (MSC) mekanizması, sessiz, yüksek hızda odaklamayı daha da geliştirir.

Her durum için uygun
Fotoğraf işleriniz nerede ise içeride ya da dışarıda; .Zuiko Dijital ED 17mm 1: 1.2 PRO lensi sizinle birlikte. Sadece 390g ağırlığında olan bu parlak asal lens uzun süreli fotograf çekimini bir zevk haline getirir. Güvenilir toz geçirmez, sıçramaya dayanıklı ve donma önleyici yapı, her türlü hava koşulunda çekim yapabilmenizi sağlar.

* OM-D E-M1 Mark II ile; Parametreler: S-AF, hedef (tek merkez nokta), IS kapalı, sonsuz nesne odağı 1m konuya ayarlandı


Paket İçeriği
M.Zuiko Digital ED 17mm 1:1.2 PRO
LH‑66C Lens kapağı
LC‑62F Lens Kutusu
Micro Four Thirds lens arka kapak (LR‑2)
LSC‑0811 Lens Kılıfı
Kullanma Kılavuzu
Garanti Kartı

 


Uyumlu Ürünler