Nikon Z7 45.7MP 4K Wi-Fi Bluetooth Full Frame + 24-70mm F4 S FTZ Kit

Nikon Türkiye Resmi Distribitörü Karfo Karacasulu Garantili | Nikon Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model VOA010K003

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Nikon Z7 45.7MP 4K Wi-Fi Bluetooth Full Frame + 24-70mm F4 S FTZ Kit


 

Z7 ÜRÜN TURU
Z 7 tam çerçeve aynasız fotoğraf makinesinin tüm özelliklerine bakın
4K 10 BIT N-LOG ÖRNEK VİDEO
Z 7 aynasız fotoğraf makinesinin özelliklerini kullanılırken izleyin 
Z 7 KULLANILIRKEN
Marsel Van Oosten ile sahne arkas

AÇIKLAMA

Işıktan ilham aldı.
Z objektif yuvası

Dünyanın en geniş tam çerçeve objektif yuvasıyla, dinamik Z 7 aynasız fotoğraf makinesi ışığı daha önce hiç olmadığı gibi yakalar.

BÜYÜK OBJEKTIF YUVASI. BÜYÜK ETKI.
55 mm'lik geniş objektif yuvası çapı sayesinde Z serisi fotoğraf makineniz içeriye daha fazla ışık alır. Objektif yuvası ile fotoğraf makinesinin tam çerçeve görüntü sensörü arasında yalnızca 16 mm olması, sensöre daha fazla ışığın ulaşmasını sağlar.

IŞIKTAN ILHAM ALDI.
Alacakaranlık mavilerinden çarpıcı gölgelere. Nikon'un Z objektif yuvasına sahip objektiflerin güçlü optik tasarımıyla birleşen geniş objektif yuvası size ışığın büyüsüyle çalışma gücü verir.

Hayatın içindesiniz
Cesur olun. İnce düşünün. 45,7 megapiksellik tam çerçeve görüntüleme gücü ile güzelliği kendinizce tanımlayın.

İnanılmaz ayrıntı. Olağanüstü netleme.
Odak düzlemi kademe belirlemeli AF'ye sahip arkadan aydınlatmalı 45,7 MP tam çerçeve CMOS sensör, jilet gibi keskin görüntüler yakalar.

Hızlıdan da öte
Çarpıcı EXPEED 6 görüntü işlemcisi hem yüksek hem de düşük ISO değerlerinde düşük kumlanmaya sahip görüntüler ve çarpıcı dinamik aralık sunar.

Tam çerçeve. Tam görüntü.
Ultra yüksek piksel sayısı ile olağanüstü hassasiyetin gücüyle tanışın. Çerçevenin dört bir yanında sezgilerinizin peşinden gidin.

O bakış. O an.
Göz Takibi AF ile Nikon Z fotoğraf makineniz, konunuz yalnız başına veya kalabalığın arasındaki bir yüz olsa bile konunuzun gözüne kilitlenebilir. Çoklu seçici ile hangi gözün netleneceğini seçebilirsiniz ve göz birazcık engellenmiş olsa bile fotoğraf makinesi netlemeyi koruyabilir.

SERBESTÇE KURGULAYIN
Çerçevenin %90'ını kaplayan ultra geniş otomatik netleme (AF) kapsama alanıyla keskin görüntüler almaya devam edin. Nikon'un Z objektif yuvasına sahip objektiflerin inanılmaz netleme gücüyle birleştiğinde, çerçevenin kenarındaki konular bile kolayca algılanır.

RAHATÇA NETLEYIN
AF sistemi hareketi anında algılar. Küçük veya hızlı hareket eden konular bile her türlü ışıkta mutlak hassasiyetle takip edilir. Hassas Hedef AF moduyla en küçük ayrıntılara odaklanabilirsiniz.

IŞIĞIN IÇINE ILERLEYIN
-4 EV'ye kadar düşürülebilen pozlama ölçümü f/2'lik maksimum diyafram açıklığına sahip veya daha hızlı bir objektifle çekim yaparken kullanılabilir.

İFADEYI YAKALAYIN
Akıllı Yüz Tanıma AF işlemcisi, konu hızlıca gelip geçse bile yüzleri tanır ve yakalar.

Gördükleriniz gerçek oldu
9 fps yüksek kare hızlarında çekim yapar.

Her ortama hazır ISO 64 - 25600
İster durağan görüntüleri ister 4K filmleri olsun, ultra geniş ışık duyarlılığı aralığının tamamında olağanüstü görüntü kalitesi sunar. En parlak güneş ışığının altında zengin tonsal tanımlama elde edebilirsiniz. Ve en düşük ışıkta mümkün olabilecek en yüksek ayrıntıyı yakalayabilirsiniz.

Daima Kararlı Titreşim Azaltma
Fotoğraf makinesinin beş eksenli optik Titreşim Azaltma (VR) özelliği, beş yönde oluşan makine sarsıntısını telafi eder. Durağan görüntüler keskin. Videolar sarsıntısız.
Sport Modu, olağanüstü hızlı aksiyon çekiminde veya pan yaparken kararlı bir vizör görüntüsü sağlar. Video çekiminde beş eksenli optik VR inanılmaz kararlı hareketli görüntüler sunmak üzere elektronik VR ile çalışır.
Aksiyona ve ışığa ayak uydurun. Fotoğraf makinesinin beş eksenli optik VR özelliği, normalde mümkün olandan beş duraklama kadar daha yavaş çekim yapmanıza olanak tanır.

Tüm detayları açığa çıkarın
Tam çerçeve 4K video ile her sahneyi göz alıcı detaylarla çekin.

Büyüleyici aksiyon
30p kare hızında tam çerçeve 4K/UHD filmler çekin. Zengin ayrıntılarla bezenmiş 120p'ye varan kare hızında Full HD filmlerle büyüleyici ağır çekimlere ulaşın. 4K veya Full HD film çekerken kolayca durağan kareler yakalayabilirsiniz.

Yüksek çözünürlük
8K'dan yüksek hızda örnekleme, muhteşem hassasiyet ve ayrıntıyla 4K filmlere olanak tanır. Hızlı EXPEED 6 görüntü işlemcisi; kumlanmadan, harelerden ve sahte renklerden bariz bir şekilde arındırılmış mükemmel netlikte dosyaları garantiler.

Mükemmel kontrol
Nikon'un Z objektif yuvasına sahip parlak objektifler sessiz otomatik netleme ve göz alıcı bokeh efekti sunar. Bir sahneye manuel olarak kaydırmalı netleme yaparken fotoğraf makinesinin pikleme özelliğinden yardım alabilirsiniz.

Kararlı hareket
AF hızı ve AF izleme duyarlılığı film kaydederken ayarlanabilir. Nikon'un Z objektif yuvasına sahip objektiflerin inanılmaz netleme gücü, zoom yaparken netleme gürültüsünün ve netleme kaydırmanın istenmeyen etkilerini azaltır.

KESİN. YENİDEN KESİN. İLHAM ALIN.
Çekim yerinde veya düzenleme programında kendi seyrinizi bulun.

10 BIT N-LOG
Karakter yaratın. Düzenleme ve renk geçişi için size maksimum görüntü kalitesi sağlayan 10 bit yüksek derinlikte kaydedin ve standart 8 bit bir kayıtla yapabileceğinizden 4 kat daha fazla bilgi alın. Temel renk geçişi telafisine sahip standart bir görüntüyü görmek için Görüntüleme Yardımını etkinleştirin.

ZAMAN KODU ÇIKIŞI
Takipte kalın. Kare düşmeli veya kare düşmesiz biçimlerde zaman kodu kaydedin ve 10-bit HDMI ile çıkış verin. Z 7, Atomos Open Protokolü ile uyumludur: HDMI film kaydı başlangıcını/duruşunu harici kayıt cihazınız üzerinden eşitleyebilirsiniz. Veya fotoğraf makinesi üzerinden.

ETKIN D-LIGHTING
Işığı dengeleyin. Fotoğraf makinesinin Etkin D-Lighting özelliği, yüksek kontrastlı sahnelerde ışığı ve gölgeleri dengeler. Siz hazır olduğunuz anda harekete hazır olması gereken film çekimleri için mükemmel.

Yeni dünyalar yaratın
Akıcı pozlama geçişleriyle 4K ve 8K zaman aralıklı çekim
Fotoğraf makinesinde 4K/UHD zaman aralıklı görüntü dizileri oluşturabilirsiniz. Sensörün 45,7 megapiksellik etkin çözünürlüğü, aralıklı çekimde alınan durağan görüntüler kullanılarak post prodüksiyonda dudak uçuklatan 8K zaman aralıklı filmler yaratmanıza olanak tanır.

Doğrudan makineye
Nikon'un gelişmiş 3686 k-nokta elektronik vizörü görüntünün net kalmasını sağlar. Ultra parlak, ultra keskin EVF hiçbir şeyi çerçevenin dışında bırakmaz.

SAĞLAM
Asferik cam mercekler ve koruyucu kaplamalar parlama, yansımalar ve kirin görüşünüzü sınırlamasını önler. Gece yüksek görüş gücünden ve parlak ışıkta net görüntülerden yararlanın.

KESKIN
Geniş, net OLED EVF renkleri doğal olarak üretir ve hareketi akıcı şekilde verir. Keskin, kararlı görüntüler hızlıca pan yaptığınızda veya odağı onaylamak için yakınlaştırdığınızda bile kompozisyonu güzel kılar.

ÇOK YÖNLÜ
EVF, görüntüleri ayarlar uygulandığında görünen halleriyle görüntüleyebilir veya optik vizördekine benzer doğal bir görüntü seçebilirsiniz. İki görünümde de kompozisyonu desteklemek için, önemli çekim bilgilerini üst üste bindirebilirsiniz.

GÜÇLÜ VE DİNAMİK
Esneklik. Güç. Hassasiyet. Hem de her defasında.

Hem sağlam hem de hafif magnezyum alaşım gövdesi ve kapsamlı hava yalıtımıyla bu fotoğraf makinesi her yere gider. Yüksek hassasiyetli deklanşör, 200.000 kez test edilmiştir. Kavrama yüzeyi derin, konforlu ve sağlamdır.
Çekim açılarını yüksek çözünürlüklü dik açılı dokunmatik ekranda bulun. Yüksek çözünürlüklü dik açılı dokunmatik ekranda resimleri incelerken kolayca geriye/ileriye kaydırın ve görüntü alanının tamamını görmek için herhangi bir resmin bir yerine çift dokunun.
Tam istediğiniz yere yerleştirilmiş düğmeler ve kontrollerle, her tepkiye alışmak çok kolaydır. Bir D-SLR'la çalışmaya alışıksanız, üst LCD ekran paneli sizi tıpkı bir D-SLR kullanıyormuşsunuz gibi hissettirecek.

Tek bir adaptör. Sonsuz ilham kaynağı.
Z 7 fotoğraf makinenize takılan FTZ Objektif Yuvası Adaptörüyle, F objektif yuvasına sahip NIKKOR objektifleri kullanmakta özgürsünüz. VR özellikli olmayan NIKKOR objektifler görüntü kalitesinde sıfır kayıpla keskinlik konusunda yeni ufuklara ulaştırır.

ÜRETİN. BAĞLANIN. BİRLİKTE ÇALIŞIN.
Akıllı cihaza bağlanın
SnapBridge ile akıllı cihazlara hızlıca bağlanmak için dahili Wi-Fi® ve Bluetooth kullanın. JPEG'leri anında paylaşın. Uzaktan durağan görüntüler ve videolar çekin.

Bilgisayara bağlanın
JPEG ve RAW görüntüleri İstasyon modunda veya Erişim Noktası modunda kablosuz olarak akıcı şekilde aktarın. Daha uzun mesafelerde kablolu/kablosuz LAN erişimi için opsiyonel WT-7A kablosuz vericiyi kullanın.

İz bırakın
PICTURE CONTROL

Nikon fotoğraf makinesinin Picture Control sistemi pek çok ön ayar seçeneği sunar ve özgün konular ve sahneler için özel kontroller oluşturabilirsiniz. İster durağan görüntüler ister video çekiyor olun keskinlik, doygunluk ve renk gibi parametreleri kolayca tanımlayın.


Paket İçeriği:
Nikon Z 7 Aynasız Dijital Fotoğraf Makinesi (Sadece Gövde)
Nikon EN-EL15b Şarj Edilebilir Lityum-İyon Batarya
EN-EL15 Li-Ion Batarya için Nikon MH-25A Şarj Cihazı
Nikon EH-7P AC Şarj Adaptörü
Nikon UC-E24 USB Kablosu
HDMI / USB Kablo Klipsi
Nikon SLR Fotoğraf Makineleri için Nikon BS-1 Kızak Kapağı
Nikon AN-DC19 Kamera Askısı
Nikon BF-N1 Gövde Kapağı
Nikon DK-29 Kauçuk Vizör
Garanti Belgesi

 


Uyumlu Ürünler