Nikon Nikkor Z 70-200mm f2.8 VR S Lens - Siparişle Temin

Nikon Türkiye Resmi Distribitörü KarfoKaracasulu Garantili | Nikon Yetkili Bayisi ve Satıcısı
Marka
Model 70-200mm

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Nikon NIKKOR Z 70-200mm f/2.8 VR S Lens
Nikon Z 70-200mm f/2.8 VR S Lens, Profesyonel f/2,8 orta menzilli telefoto zoom objektif, Nikon NIKKOR Z 70-200mm f/2.8 VR S , 70 - 200 mm'lik odak uzaklığı aralığı, gelişmiş optikleri ve kapsamlı hava yalıtımı ile bu hızlı, tam çerçeve aynasız fotoğraf makinesi objektifi tüm detayları yakalar. Spor, etkinlik veya röportaj çekimi fark etmeksizin, son derece küçük boyutlu yapısı size sonuna kadar gitme özgürlüğü verir. 

Spor, konserler, düğünler, vahşi hayat, portre ve çok daha fazlası - hepsi f / 2.8'in inanılmaz düşük ışık performansı ile optik olarak üstün Z montajı tarafından daha iyi hale getirildi. Tutkulu sinematograflar ve videograflar için parfokal destek dahil optik gelişmeler. Sınıfında lider odaklama yeteneği. Üstün sapma bastırma. Ve NIKKOR değiştirilebilir lenslerin tarihindeki en kapsamlı optik VR görüntü sabitleme. Nikon Z 70-200mm f / 2.8 VR S, yeni nesil Nikon'un gelişmiş aynasız kameraları için optimize edilmiş hızlı telefoto zoom lensleri için etkileyici yeni bir standart getiriyor.

Genel Özellikleri:
Profesyonel 70 - 200 mm
f/2,8 Sabit Diyafram
Arneo ve Nano Kristal Kaplamalar
ED, SR ve Florit Elemanları
S-LINE Kalitesi
OLED Ekran
Z-Mount Lens / FX Formatı

Göreve Hazır
Aksiyona ister durağan görüntülerde ister videoda yer veriyor olun, NIKKOR Z 70-200mm f/2.8 VR S tam da beklediğiniz sonucu verir. Netleme akıcı, hızlı ve sessiz şekilde gerçekleşir ve bir sahnenin her bir bileşeni muazzam netlikte sunulur. Çekim parametrelerini doğrudan objektif üzerinden kontrol edebilirsiniz. Objektifin güçlü yapısı, günlük profesyonel kullanımın zorluklarına dayanacak kadar sağlamdır.

Harika bokehler
Geniş Z objektif yuvası ve tutarlı f/2,8 yuvarlak 9 bıçaklı diyafram her türlü aydınlatma koşulunda nefes kesici performans sağlar. Bu telefoto zoom objektif size çerçevenin köşelerine kadar akıcı bir şekilde kademelendirilmiş, doğal görünümlü bokehler de sunar.

Keskin olmaktan da öte
En geniş diyafram açıklığında veya yakın mesafelerde çekim yaparken bile çerçeve alanının tamamında mükemmel keskinlik elde edersiniz. Minimum netleme mesafesi, zoom aralığının geniş açı tarafında yalnızca 0,5 m ve telefoto tarafında 1 m'dir.

Objektif parlamasına güle güle deyin
ARNEO ve Nano Kristal kaplamalar, gölgelenme ve parlama ile mücadele eder. Nikon'un ED ve SR cam merceği renk sapmasına karşı koyar; SR cam mercek, kontrol edilmesi zor olan mavi ışığı telafi eder. Daha keskin görüntüler ve daha iyi kontrast elde edersiniz.

Videoya hazır
Sıra video çekmeye geldiğinde, çekimlerinizde akıcı ve hassas kontrole sahip olursunuz. Objektif panelinde bulunan alan derinliği skalası ile herhangi bir f- duraklamasında minimum ve maksimum mesafeleri kolayca belirleyebilirsiniz. Netleme gürültüsü neredeyse tamamen giderilmiştir ve kararlı diyafram kontrolü sahne boyunca doğal pozlama değişimleri sunar.

Her şeye göğüs gerer
Bu objektif, hava koşullarına karşı tam korumalıdır ve çoğu ortamda zorlu kullanım koşullarıyla başa çıkmaya hazırdır. Flor kaplama, görüntü kalitesinden ödün vermeden suya, toza ve toprağa karşı koruma sağlar.

Kullanışlı Netleme Halkası ve Kontroller
Zoom ve netleme halkaları tam da olması gereken oranda torkla ayarlanır. Sessiz kontrol halkası diyafram kontrolü, ISO veya pozlama telafisi ayarları için kullanılabilir.

İşlevsel
AF kilidi, ölçüm, basamaklama ve daha fazlası. Objektifin Fn düğmelerine maksimum 21 farklı işlev atayabilirsiniz.

OLED Ekran
OLED bilgi ekranı paneli diyafram, netleme mesafesi, kesin odak uzaklığı, ISO ve alan derinliğini hızlı bir şekilde doğrudan objektif üzerinden onaylamanızı sağlar.


Nikon NIKKOR Z 70-200mm f/2.8 VR S İnceleme:
Spor, etkinlik ve portre fotoğrafçıları arasında popüler bir zoom olan Nikon'un NIKKOR Z 70-200mm f / 2.8 VR S'si, parlak f / 2,8 tasarımıyla karakterize etkileyici, çok yönlü bir telefoto lenstir. Mevcut aydınlatma koşullarında çalışan hızlı maksimum diyafram açıklığı, aynı zamanda seçici odak ile nesneleri izole etmek için alan derinliği üzerinde daha fazla kontrol sağlar. Optik tasarım, iyileştirilmiş netlik ve renk doğruluğu için zum aralığı boyunca renk kırılmalarını ve renk sapmalarını azaltmaya yardımcı olan bir dizi ED, florit ve SR öğesi içerir. Ek olarak, gelişmiş kontrast ve renk doğruluğu için parlama, gölgelenme ve yüzey yansımalarını bastırmak için ARNEO ve Nano Kristal Kaplamalar ve Süper Entegre Kaplama uygulanmıştır.

Optik tasarımı tamamlayan, iki kademeli motor kullanan çok odaklı bir sistem, hem fotoğraflara hem de video ihtiyaçlarına uyacak şekilde tam zamanlı manuel odak geçersiz kılma ile birlikte etkileyici şekilde hızlı, doğru ve sessiz odak performansının gerçekleştirilmesine yardımcı olur. Titreşim Azaltma, elde çekim yaparken kamera sarsıntısının görünümünü azaltarak keskin görüntüler oluşturmayı daha da tamamlar. Lens ayrıca, diyafram ve odak ayarlarını hızlı bir şekilde onaylamak için kullanılabilen bir üst OLED bilgi panelini içeren benzersiz bir fiziksel tasarıma sahiptir ve atanabilir bir L.Fn düğmesi, lens aracılığıyla pozlama ve ayar ayarlamaları yapmaya izin verir. Ek olarak, çeşitli kamera ve pozlama ayarları üzerinde sezgisel ayarlama için programlanabilir bir kontrol halkası ayarlanabilir.

Çok yönlü yakınlaştırma, FX biçimli Z montajlı aynasız kameralar için tasarlanmıştır, ancak 105-300 mm eşdeğer odak uzaklığı aralığı sağlayan DX biçimli modellerle de kullanılabilir.
Sabit f / 2,8 maksimum diyafram, zum aralığı boyunca tutarlı performans sunar ve ayrıca zor aydınlatma koşullarında çalışmaya ve seçici odak tekniklerini kullanmaya yarar.
Altı ekstra düşük dağılım elemanı, bir florit eleman ve bir kısa dalga kırılma indisi elemanından oluşan bir kombinasyona sahip olan renk sapmaları ve renk saçakları, kayda değer netlik ve renk doğruluğu için yakınlaştırma aralığı boyunca etkili bir şekilde ortadan kaldırılır.
Gelişmiş keskinlik ve doğru işleme için küresel sapmaları ve distorsiyonu azaltmak için iki asferik öğe bulunur.
ARNEO ve Nano Kristal Kaplamalar, güçlü aydınlatma ve arkadan aydınlatmalı koşullarda çalışırken gelişmiş kontrast ve netlik sağlamak için gölgelenmeyi, yansımaları ve parlamayı önlemek için kullanılır. Nano Kristal Kaplama, çapraz yönden gelen tesadüfi ışığı kontrol ederken, ARNEO Kaplama dikey bir yönden gelen arızi ışığı kontrol eder. Sürekli olarak doğru renkler sağlamaya yardımcı olmak için birden fazla öğede Süper Entegre Kaplama da bulunur.
Titreşim Azaltma görüntü sabitleme, düşük ışık koşullarında elde çekimi daha iyi etkinleştirmek için kamera sarsıntısının görünümünü azaltmaya yardımcı olur.
Çoklu odak sistemi, zoom aralığı boyunca özellikle hızlı ve doğru odaklama sağlamak için senkronize edilmiş iki ayrı AF sürücü ünitesi içerir. Bu sistem, hem fotoğraflara hem de video uygulamalarına çok uygun, etkileyici derecede pürüzsüz ve sessiz otomatik odaklama performansı sunan adım motorları kullanır. Tam zamanlı manuel odak geçersiz kılma da mümkündür ve kullanım sırasında lensin genel uzunluğunu korumak ve daha hızlı odaklanma hızlarını desteklemek için odaklanma sırasında yalnızca dahili lens gruplarının hareket ettirildiği bir dahili odaklama tasarımı kullanılır.
Programlanabilir Kontrol Halkası varsayılan olarak manuel odağı ayarlamak için ayarlanmıştır, ancak diyafram açıklığını veya poz telafisini kontrol etmek için de kullanılabilir.
Entegre OLED lens bilgi paneli, hem parlak hem de karanlık durumlarda doğrudan lens üzerindeki diyafram açıklığı ayarını, odak mesafesini ve alan rakamlarının derinliğini hızlı bir şekilde onaylamanıza olanak tanır.
İki atanabilir L.Fn düğmesi, kamera tabanlı Fn düğmeleriyle birlikte çalışarak, pozlama ayarlarını ve diğer işlevleri hızla değiştirmek için kusursuz noktalar sağlar.
Özel elektromanyetik diyafram mekanizması, özellikle hızlı sürekli çekim oranlarıyla çalışırken faydalı olan daha fazla pozlama kontrol kararlılığı sağlar.
Ön florin kaplamayla birlikte toza ve neme dayanıklı lens çerçevesi lensin sert koşullarda kullanımına fayda sağlar.
Dikeyden yatay çekim yönlerine hızlı ve sorunsuz geçişe izin vermek için çıkarılabilir, dönen tripod bileziği bilyeli yataklar üzerinde döner.


Teknik Özellikler:
Tür: Nikon Z objektif yuvası
Biçim: FX/35 mm
Odak uzaklığı: 70 - 200 mm
Maksimum diyafram: f/2,8
Minimum diyafram: f/22
Objektif yapısı: 18 grupta 21 eleman (6 ED mercek, 2 asferik mercek, 1 florit mercek, 1 SR mercek, Nano Kristal ve ARNEO kaplamalı mercekler ve flor kaplamalı bir ön mercek dahil)
Görüş açısı: FX biçimi: 34 derece 20 dakika - 12 derece 20 dakika, DX biçimi: 22 derece 50 dakika - 8 derece
Odak uzaklığı skalası: Milimetre olarak belirtilmiştir (70, 85, 105, 135, 200)
Netleme sistemi: Dahili netleme sistemi
Minimum netleme mesafesi: 70 mm zoom konumu: 0,5 m (1,64 ft), 85 mm zoom konumu: 0,63 m (2,07 ft), 105 mm zoom konumu: 0,68 m (2,23 ft), 135 mm zoom konumu: 0,8 m (2,62 ft), 200 mm zoom konumu: 1,0 m (3,28 ft) (odak düzleminden ölçülmüştür)
Maksimum reprodüksiyon oranı: 0,2x
Titreşim Azaltma: Evet. Ses bobini motorları (VCM'ler) kullanılarak objektif kaydırma
Diyafram bıçağı sayısı: 9 (yuvarlak diyafram açıklığı)
Filtre boyutu: 77 mm (P = 0,75 mm)
Çap x uzunluk (objektif yuvasından uzatma): Yaklaşık 89 mm/3,6 inç maksimum çap x 220 mm/8,7 inç (fotoğraf makinesinin objektif bayonet halkasından ölçülen mesafe)
Ağırlık: Yaklaşık. 1440 g (3 lb 2,8 oz) (tripod askısı ile birlikte), Yaklaşık 1360 g (3 lb) (tripod askısı hariç)
Otomatik netleme: Evet
Dahili netleme: Evet
Netleme: Otomatik, Manuel
Verilen aksesuarlar: LC-77B Objektif Kapağı (ön kapak), LF-N1 Objektif Kapağı (arka kapak), HB-92 Objektif Koruyucu, CL-C3 Objektif Kılıfı


Kutu İçeriği:
Nikon NIKKOR Z 70-200mm f / 2.8 VR S Objektif
LC-77B Ön Lens Kapağı
Nikon LF-N1 Arka Lens Kapağı
HB-92 Parasoley (Lens Hood)
CL-C3 Objektif Kılıfı
Garanti Belgesi


Uyumlu Ürünler