Nikon SB-700 Tepe Flaş

Nikon Türkiye Resmi Distribitörü Karfo Karacasulu Garantili | Nikon Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model FSA03901


 Listeme Ekle  KarşılaştırNikon SB-700 Tepe Flaş

Nikon FX ve DX biçimli tek lensli reflekslerle ve Nikon Creative Lighting System ile uyumlu, çok yönlü, kullanımı kolay Speedlight flaş birimi. Son derece sezgisel bir kullanımı olan bu ürün, ışığın kalitesini ve yönünü yönetmeyi kolaylaştıran bir dizi gelişmiş işleve sahiptir. Üç aydınlatma düzeni sayesinde flaş kapsamını tamamıyla kontrol edebilirsiniz ve kolayca erişilebilen A:B modu, birden çok flaş biriminin kablosuz kontrol edilebilmesini sağlar. Kompakt bir gövdeye sahip bu ürün, yaratıcı çekimler yapmak istediğinizde veya zorlu aydınlatma koşullarında daha dengeli görüntüler elde etmek istediğinizde elinizde bulunması gereken ideal gereçtir.

Çok yönlü I-TTL (akıllı TTL) Speedlight flaş birimi FX ve DX biçimli tek lensli reflekslerle ve Nikon Creative Lighting System ile uyumludur.
Çok adımlı güçlü zoom, 24-120 mm'lik geniş bir resim açısını kapsar.
Sezgisel kullanım: Geniş okuması kolay LCD ekran ve rahatça erişilebilen konumlara yerleştirilen kontroller, ayarları değiştirmeyi kolaylaştırır.
Kılavuz numarası: 25(DENGELİ)/28 (STD)/30 (CW) (FX biçimi, ISO 100, m, 35 mm'de). Maksimum kılavuz numarası: 38 (STD, FX biçimi, ISO 100, m, 120 mm'de).
Merkez ağırlıklı, Dengeli ve Standart aydınlatma düzenleri arasından çekim yapılan koşullara uygun olanı seçilebilir.
Yüksek hızlı döngü süresi: NiMH veya alkalin piller kullanılırken yaklaşık 2,5 saniye ve lityum pillerle yaklaşık 3,5 saniye.
Hızlı kablosuz kontrol için A:B modu sayesinde, A ve B grubu Speedlight flaş birimlerinin ışık oranları kontrol edilebilir.
Donanım yazılımı, bağlı fotoğraf makinesindeki depolama ortamı üzerinden yükseltilebilir.
Otomatik termal koruma sistemi: Yoğun kullanım sırasında aşırı sıcaklık oluşması durumunda uyarı verir ve gerekirse döngü süresini uzatır.
Otomatik filtre algılama: Speedlight flaş birimi bağlandığı fotoğraf makinesinin renk sıcaklığı ayarlarını kullanılan filtrenin ayarlarına göre otomatik olarak ayarlar.
AF Yardımcılı aydınlatma: 24-135 mm'lik* odak uzaklığını kapsar. Multi-CAM3500 AF sensörlerle uyumludur.

 


Uyumlu Ürünler