Nikon Nikkor Z 35mm f/1.8 S Lens - Siparişle Temin

Nikon Türkiye Resmi Distribitörü KarfoKaracasulu Garantili | Nikon Yetkili Bayisi ve Satıcısı
Marka
Model 35mm

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Nikon Nikkor Z 35mm f/1.8 S Lens
Nikon 35mm f / 1.8 S, manzaradan sokak çekimlerine kadar her şey için tercih edilen odak uzaklığı olan Nikon NIKKOR Z 35mm f / 1.8 S, çok yönlülüğü ve parlak f / 1.8 maksimum diyafram açıklığı ile karakterize edilen birinci sınıf bir geniş açılı lenstir. Nikon Z 35mm f/1.8 S geniş açılı lens, FX formatlı Z montajlı aynasız makineler için tasarlanmıştır. Avantajlarını daha da artıran optik tasarım, yüksek keskinlik, netlik ve doğru renksel geriverime sahip görüntüler üretmek için çeşitli sapmaları ve bozulmaları azaltan iki ekstra düşük dağılım elemanı ve üç asferik eleman içerir. Hem Nano Kristal hem de Süper Entegre Kaplamalar, daha fazla renk doğruluğu ve daha yüksek kontrast için parlamayı ve gölgelenmeyi bastırmak için de kullanılır.

Genel Özellikler:
Nikon Z Mount Lens / FX Format (Full Frame)
Diyafram Aralığı: f / 1.8 - f / 16
İki ED ve Üç Asferik Elemanlar
Nano Kristal ve Süper Entegre Kaplamalar
Stepping Motorlu Af Sistemi
Programlanabilir Kontrol Halkası
Hava geçirmez inşaat
Yuvarlak 9 Bıçaklı Diyafram
Filtre Çapı - 62mm

NIKKOR Z 35mm f/1.8 S
Klasik perspektifler. İnanılmaz alan derinliği. Bu tam çerçeve NIKKOR Z 35mm f/1.8 S objektif ile ustaca eserler ortaya çıkarın. Muazzam optik performansı, önceki f/1,4 prime objektifleri bile gölgede bırakan görüntü kalitesinin keyfini çıkarmanızı sağlar. Hem de her ışıkta ve her durumda.

Sokak ruhu
Güzelliğe erişin. Hikayeyi kurgulayın. 35 mm odak uzaklığının gücüyle gelen çok yönlülük size daha fazlasını anlatma özgürlüğü verir. Samimiyetten ödün vermeden daha geniş açıyla çekin. Veya bir bakıştaki duyguyu keşfetmek için yakınlaşın.

Gözleriniz ne kadar geniş?
Ultra geniş Nikon Z serisi objektif yuvası, NIKKOR Z objektifinizin çerçevenin tamamında içeriye daha fazla ışık almasına olanak tanır. Objektif yuvası ve sensör arasındaki kısa mesafeyle birlikte, çerçevenin kenarlarındaki ışık düşmesi önemli ölçüde azaltılır. Bu ise inanılmaz ayrıntı demektir. Hem de çerçevenin dört bir yanında.

Her ayrıntıyı kadrajlayın
Bu objektifin üstün çözünürlük gücü, bir sahnenin her parçasının aslına sadık olarak yeniden oluşturulmasını sağlar. Daha fazla ayrıntıyı yakalayın ve daha doğru renkler ortaya çıkarın. Hem de çerçevenin dört bir yanında ve hatta diyafram tamamen açıkken bile.

Daha keskin
Sagital saçılma biçimindeki parlama en aza indirgenerek sokak lambası gibi noktasal ışık kaynaklarının fevkalade şekilde reprodüksiyonu sağlanmaktadır. Noktasal ışık kaynakları, görüntünün kenarlarında bile minik yuvarlak noktalar halinde görünür.

Daha parlak
İki adet ED cam mercek ve üç adet asferik mercek, görüntülerin zengin renk ve yüksek kontrastla net ve göz alıcı olmasını sağlar. Parlaklığı karenin tamamında korumak için çevresel ışığın düşüşü kontrol edilir.

Daha hassas
Nikon'un yansıtma önleyici Nano Kristal Kaplaması, daha fazla görüntü netliği için ters ışık koşullarında bile gölgelenmeyi ve parlamayı azaltır. Veya çerçeve içerisinde sayısız doğrudan ışık kaynağı varken çekilen sahnelerde bile.

Sabırla hız birleşince beraberinde yaratıcılığı getirir
O kareyi bekleyecek sabrınız varsa... Nikon'un çoklu netleme sistemi ve çoklu AF sürücüleri, karşınıza çıktığı anda o kareyi yakalayacak kadar hızlı bir objektifi garantiler. Hem de ne kadar hızlı olursa olsun.

Akıcı sessiz, hassas
Akıcı ve gerçekten sessiz AF bu objektifi filmler kadar durağan görüntüler çekmek için de ideal hale getirir. Objektifin elektromanyetik diyaframı, yüksek hızlı arka arkaya çekimler sırasında hassas pozlama sağlar.

Daima keskin
Objektif ile fotoğraf makinesi arasındaki yüksek hızlı, yüksek kapasiteli veri aktarımı inanılmaz çepeçevre keskinlik için muazzam bozulma telafisi sağlar. Hareketli mercekler yakın mesafelerde hassas netleme sağlar.

Her türlü ışıkta
Bu objektif, normalde mümkün olandan beş duraklama kadar daha düşük deklanşör hızlarında çekim yapmanızı sağlayan makine içi Titreşim Azaltma sistemini kullanır. Makine sarsıntısının istenmeyen etkileri olmadan, ufukta kaybolan gün ışığında daha net fotoğraflar veya film sahneleri çekin.

Kontrolü ele alın
Geniş, tırtıklı kontrol halkası son derece kesin, sezgisel kullanıma olanak tanır. AF modunda çekim yaparken kontrol halkasına pozlama telafisi ayarları atayabilirsiniz. Manuel Netleme modunda çekim yaparken kontrol halkası bir netleme halkası olarak kullanılabilir. Netleme, halkayı hızlı veya yavaş çevirmenize bağlı olarak değişir. Netleme noktanız üzerinde tam kontrole sahip olursunuz ve yakın çekimleri filme almak daha kolay hale gelir.

Güçlü bir derinlik algısı
Akıcı, pürüzsüz bokeh. Göz alıcı keskinlik. Nikon Z serisi fotoğraf makinenizle gerçeğe dönüşen nüanslı gölgeler ile ayrıntılı parlak noktaları bir araya getirerek akıl almaz bir boyut algısı ortaya çıkarabilirsiniz. Hem de ister fotoğraf ister film çekiyor olun.

Göz alıcı bokeh
f/1,8 diyafram açıklığı ve 9 bıçaklı yuvarlak diyafram, pürüzsüz, doğal görünümlü bokeh efekti sağlar.  Parlak noktalar zarif vurgular halinde yeniden oluşturulur. Diyaframı birazcık kıssanız bile pürüzsüz harika sonuçlar elde edersiniz.

Her mesafede sanat
Objektifin çoklu netleme sistemi, yakın mesafelerde çekim yaparken bile netleme noktanızın keskin şekilde resmedilmesini sağlar. Parlak noktalar zarif vurgular halinde yeniden oluşturulur.

Sinematik güzellik
Fevkalade sığ alan derinliği ile olağanüstü tam çerçeve 4K videolar çekin. Bu objektif sizi yüz ifadelerine, imayla bakan gözlere ve duruma anlam katan fonlara yakınlaştırır.

Sette çıtı çıkmaz
Neredeyse sessiz stepping motor, tam duygusal etkiyi sunmak için en sessiz anlara olanak tanır. Sessiz kontrol halkası, mutlak hassasiyetle netlemeyi kaydırmanıza imkan verir. En gerilimli sahnelerde dikkatinizi hiçbir şey dağıtamaz.

Kusursuzca kurgulanmış
Netleme gürültüsünün neredeyse tümüyle giderilmiş olması, anlamlı çekimlerden oluşan sağlam bir kompozisyona olanak tanır. Akıcı, kararlı diyafram kontrolü, sahne boyunca doğal pozlama değişimleri sağlar.

Her sokakta. Her türlü havada.
Nikon Z fotoğraf makineniz ve bu kompakt prime objektif sokakların heyecanını yakalamak için üretilmiştir. Objektif gövdesinin tüm hareketli parçaları tozdan ve su damlacıklarından korunmak üzere yalıtılmıştır.


Nikon NIKKOR Z 35mm f/1.8 S İnceleme:
Manzaradan sokak çekimlerine kadar her şey için tercih edilen odak uzaklığı olan NIKKOR Z 35mm f / 1.8 S, çok yönlülüğü ve parlak f / 1.8 maksimum diyafram açıklığı ile karakterize edilen birinci sınıf bir geniş açılı lenstir. Avantajlarını daha da artıran optik tasarım, yüksek keskinlik, netlik ve doğru renksel geriverime sahip görüntüler üretmek için çeşitli sapmaları ve bozulmaları azaltan iki ekstra düşük dağılım elemanı ve üç asferik eleman içerir. Hem Nano Kristal hem de Süper Entegre Kaplamalar, daha fazla renk doğruluğu ve daha yüksek kontrast için parlamayı ve gölgelenmeyi bastırmak için de kullanılır.

Optiklerden yararlanan bir kademeli motor, hem fotoğraflara hem de video uygulamalarına uyacak şekilde tam zamanlı manuel odak geçersiz kılma ile birlikte hızlı, sessiz ve hassas otomatik odaklama performansı sağlar. Ek olarak, çeşitli kamera ve pozlama ayarları üzerinde sezgisel ayarlama için programlanabilir bir kontrol halkası ayarlanabilir.

Prime geniş açılı lens, FX biçimli Z montajlı aynasız kameralar için tasarlanmıştır.
Parlak f / 1,8 maksimum diyafram, zor aydınlatma koşullarında çalışmayı sağlar ve ayrıca nesneleri izole etmek ve seçici odakla çalışmak için alan derinliği üzerinde daha fazla kontrol sunar.
Keskin görüntüleri doğru işleme ile gerçekleştirmek için küresel sapmaları ve bozulmaları azaltmak için üç asferik öğe kullanılır.
İki ekstra düşük dağılım elemanı, daha fazla netlik ve renksel geriverim sağlamak için renk saçaklarını ve renk sapmalarını büyük ölçüde azaltır.
Süper Entegre Kaplama ile birlikte Nano Kristal Kaplama, mercek parlamasında ve gölgelenmede belirgin bir azalma için yüzey ve iç yansımaları en aza indirmek için mercek elemanlarına uygulanmıştır.
Stepping motor, hem fotoğraflara hem de video uygulamalarına çok uygun, etkileyici bir şekilde pürüzsüz, sessiz ve hızlı otomatik odaklama performansı sunar. Tam zamanlı manuel odak geçersiz kılma da mümkündür ve kullanım sırasında lensin genel uzunluğunu korumak ve daha hızlı odaklanma hızlarını desteklemek için odaklanma sırasında yalnızca dahili lens gruplarının hareket ettirildiği bir dahili odaklama tasarımı kullanılır.
Programlanabilir Kontrol Halkası varsayılan olarak manuel odağı ayarlamak için ayarlanmıştır, ancak diyafram açıklığını veya poz telafisini kontrol etmek için de kullanılabilir.
Özel elektromanyetik diyafram mekanizması, özellikle hızlı sürekli çekim oranlarıyla çalışırken faydalı olan daha fazla pozlama kontrol kararlılığı sağlar.
Yuvarlatılmış dokuz bıçaklı diyafram, sığ alan derinliği ve seçici odak tekniklerinin kullanımına fayda sağlayan hoş bir odaklanma kalitesini destekler.
Toza ve neme dayanıklı lens çerçevesi, lensin sert koşullarda kullanılmasına yarar.


Teknik Özellikleri:
Tür: Nikon'un Z objektif yuvası
Biçim: FX/35 mm
Odak uzaklığı: 35 mm
Maksimum diyafram: f/1,8
Minimum diyafram: f/16
Objektif yapısı: 9 grupta 11 eleman (2 ED mercek, 3 asferik mercek ve Nano Kristal Kaplamalı mercekler içerir)
Görüş açısı: FX biçimi: 63 derece, DX biçimi: 44 derece
Netleme sistemi: Arka netleme sistemi
Minimum netleme mesafesi: 0,25 m (0,82 ft)
Diyafram bıçağı sayısı: 9 (yuvarlak diyafram açıklığı)
Kaplama: Nano Kristal Kaplama
Filtre boyutu: 62 mm (P = 0,75 mm)
Çap x uzunluk: Yaklaşık 73,0 mm maksimum çap × 86,0 mm (fotoğraf makinesi objektif bayonet halkasına olan mesafe)
Ağırlık: Yaklaşık 370 g (13,1 oz)
Otomatik netleme: Evet
Netleme: Otomatik, Manuel
Birlikte sağlanan aksesuarlar: LC-62B 62 mm Geçmeli Ön Objektif Kapağı, LF-N1 Arka Objektif Kapağı, HB-89 Parasoley, CL-C1 Objektif Kılıfı


Kutu İçeriği:
Nikon NIKKOR Z 35mm f / 1.8 S Objektif
Nikon LC-62B 62mm Geçmeli Ön Objektif Kapağı
Nikon LF-N1 Arka Lens Kapağı
Nikon HB-89 Objektif Koruyucu
Nikon CL-C1 Objektif Kılıfı
Garanti Belgesi


Uyumlu Ürünler