Nikon Nikkor Z 24-70mm f2.8 S Lens - Siparişle Temin

Nikon Türkiye Resmi Distribitörü KarfoKaracasulu Garantili | Nikon Yetkili Bayisi ve Satıcısı
Marka
Model 24-70mm

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Nikon Nikkor Z 24-70mm F2.8 S Lens
Nikon Nikkor Z 24-70mm F2.8 S Lens , NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S Profesyonel f/2,8 standart zoom objektif, nikon aynasız fotoğraf makinesi için 24 - 70 mm zoom objektif olağanüstü kompakt bir yapıda gelişmiş optikler ve kapsamlı hava yalıtımı ile bu tam çerçeve aynasız objektif her türlü aydınlatma koşulunun gerçek kazananı ve safkan bir performans canavarıdır.

Çarpıcı görüntüler. Güçlü öyküler.
Size uyum sağlayan profesyonel standart zoom objektif ile hikayeye odaklanın. Bu 24 - 70 mm f/2,8 objektif daha çok ayrıntı açığa çıkarır ve bu odak uzaklığı aralığına sahip bir objektifte daha önce hiç görülmemiş bir yakın çekim performansına sahiptir. Çekim parametrelerini doğrudan objektiften kontrol edebilirsiniz. Sağlam yapısı onu her türlü ortama hazır hale getirir.

Gerçek derinlik
Geniş Z objektif yuvası ve tutarlı f/2,8 yuvarlak 9 bıçaklı diyafram her türlü aydınlatma koşulunda nefes kesici performans sağlar. Göz alıcı yıldız yağmurları ve çerçevenin köşelerine kadar akıcı bir şekilde kademelendirilen doğal görünümlü bokeh elde edersiniz.

İnanılmaz yakın çekim
Zaten mükemmel olan keskinliği, yakın mesafelerde olağanüstüdür. Zoom aralığının tamamında sunduğu yalnızca 0,38 m'lik minimum netleme mesafesi, yakın çekimden sonsuza çerçevenin kontrolünün sizde olmasını sağlar.

Objektif parlamasına güle güle deyin
15 grupta 17 elemanlı tasarımı sayesinde, noktasal ışık kaynakları bile harikulade ayrıntıyla oluşturulur. ARNEO ve Nano Kristal kaplamalar, farklı yönlerden yansıyan ışığın neden olduğu gölgelenme ve parlama ile mücadele eder.

Daha fazla ışık. Daha fazla özgürlük.
Röportaj. Düğün. Ticari. Neyi çektiğiniz fark etmeksizin, bir sahnenin her bileşeni yaşam kadar gerçek netlikte oluşturulur. Yıldızlar ve sokak lambaları bile mükemmel yuvarlak noktalar olarak yeniden oluşturulur. Sıra video çekmeye geldiğinde, doğrudan objektif üzerinden hassas alan derinliği kontrolüne sahip olun.

Tek bir objektif. Hemen her ortamda çekim yapma özgürlüğü
Bu objektif hava koşullarına karşı tam yalıtımlı ve günlük profesyonel kullanıma dayanmaya hazırdır. Flor kaplama, görüntü kalitesinden ödün vermeden suya, toza ve toprağa karşı koruma sağlar.

Zoom ve Kontrol Halkası
Zoom ve netleme halkaları tam da olması gereken oranda torkla ayarlanır. Kontrol halkası sessiz diyafram kontrolü veya pozlama telafisi için kullanılabilir.

İşlev Düğmesi
AF kilidi, ölçüm, basamaklama ve daha fazlası. Objektifin Fn düğmesine maksimum 21 farklı işlev atayabilirsiniz.

OLED Bilgi Ekranı
OLED bilgi ekranı paneli diyafram, netleme mesafesi, kesin odak uzaklığı ve alan derinliğini hızlı bir şekilde doğrudan objektif üzerinden onaylamanızı sağlar.


Nikon NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S İnceleme:

Nikon'un sunduğu parlak ve çok yönlü NIKKOR Z 24-70mm f / 2.8 S, geniş açıdan portre uzunluğundaki görüş alanlarını kapsayan, iş gücü gerektiren bir standart zumdur. Parlak f / 2,8 sabit maksimum diyafram açıklığı ile karakterize edilen bu lens, çeşitli aydınlatma koşullarında çalışmak için uygundur ve ayrıca konuları izole etmek ve seçici odak ile çalışmak için alan derinliği üzerinde artırılmış kontrol sunar. Optik tasarım, artırılmış netlik ve keskinlik için zoom aralığı boyunca kromatik ve küresel sapmaları kontrol etmeye yardımcı olan dört asferik elemanla birlikte bir çift ekstra düşük dağılım elemanı içerir. Ek olarak, gelişmiş kontrast ve renk doğruluğu için parlama, gölgelenme ve yüzey yansımalarını bastırmak için ARNEO ve Nano Kristal Kaplamalar ve Süper Entegre Kaplama uygulanmıştır.

Optik tasarımı tamamlayan, iki kademeli motor kullanan çok odaklı bir sistem, hem fotoğraflara hem de video gereksinimlerine uyacak şekilde tam zamanlı manuel odak geçersiz kılma ile birlikte etkileyici şekilde hızlı, doğru ve sessiz odak performansının gerçekleştirilmesine yardımcı olur. Lens ayrıca, diyafram ve odak ayarlarını hızlı bir şekilde onaylamak için kullanılabilen bir üst OLED bilgi panelini içeren benzersiz bir fiziksel tasarıma sahiptir ve atanabilir bir L.Fn düğmesi, lens aracılığıyla pozlama ve ayar ayarlarının yapılmasına izin verir. Ek olarak, çeşitli kamera ve pozlama ayarları üzerinde sezgisel ayarlama için programlanabilir bir kontrol halkası ayarlanabilir.

Standart yakınlaştırma, geniş açıdan dikey uzunluk aralığını kapsar ve FX biçimli Z montajlı aynasız kameralar için tasarlanmıştır.
Sabit f / 2,8 maksimum diyafram, zum aralığı boyunca tutarlı performans sunar ve ayrıca zor aydınlatma koşullarında çalışmaya ve seçici odak tekniklerini kullanmaya yarar.
Keskin görüntüleri doğru işleme ile gerçekleştirmek için küresel sapmaları ve bozulmaları azaltmak için dört asferik öğe kullanılır.
İki ekstra düşük dağılım elemanı, daha fazla netlik ve renk geriverimi sağlamak için zum aralığı boyunca renk dağılmasını ve renk sapmalarını büyük ölçüde azaltır.
ARNEO ve Nano Kristal Kaplamalar, güçlü aydınlatma ve arkadan aydınlatmalı koşullarda çalışırken gelişmiş kontrast ve netlik sağlamak için gölgelenmeyi, yansımaları ve parlamayı önlemek için kullanılır. Nano Kristal Kaplama çapraz yönden gelen tesadüfi ışığı kontrol ederken, ARNEO Kaplama dikey bir yönden gelen arızi ışığı kontrol eder. Sürekli olarak doğru renkler sağlamaya yardımcı olmak için birden fazla öğede Süper Entegre Kaplama da bulunur.
Çoklu odak sistemi, zoom aralığı boyunca özellikle hızlı ve doğru odaklama sağlamak için senkronize edilmiş iki ayrı AF sürücü ünitesi içerir. Bu sistem, hem fotoğraflara hem de video uygulamalarına çok uygun, etkileyici derecede pürüzsüz ve sessiz otomatik odaklama performansı sunan adım motorları kullanır. Tam zamanlı manuel odak geçersiz kılma da mümkündür ve kullanım sırasında lensin genel uzunluğunu korumak ve daha hızlı odaklanma hızlarını teşvik etmek için odaklanma sırasında yalnızca dahili lens gruplarının hareket ettirildiği bir dahili odaklama tasarımı kullanılır.
Programlanabilir Kontrol Halkası varsayılan olarak manuel odağı ayarlamak için ayarlanmıştır, ancak diyafram açıklığını veya poz telafisini kontrol etmek için de kullanılabilir.
Entegre OLED lens bilgi paneli, hem parlak hem de karanlık durumlarda doğrudan lens üzerindeki diyafram açıklığı ayarını, odak mesafesini ve alan rakamlarının derinliğini hızlı bir şekilde onaylamanıza olanak tanır.
Atanabilir L.Fn düğmesi, pozlama ayarlarını ve diğer işlevleri hızlı bir şekilde değiştirmek için kusursuz bir nokta sağlamak üzere kamera tabanlı Fn düğmeleriyle birlikte çalışır.
Özel elektromanyetik diyafram mekanizması, özellikle hızlı sürekli çekim oranlarıyla çalışırken faydalı olan daha fazla pozlama kontrol kararlılığı sağlar.
Yuvarlatılmış dokuz bıçaklı diyafram, sığ alan derinliği ve seçici odak tekniklerinin kullanımına fayda sağlayan hoş bir odaklanma kalitesini destekler.
Toza ve neme dayanıklı lens çerçevesi, lensin sert koşullarda kullanılmasına yarar.


Teknik Özellikler:
Tür: Nikon Z objektif yuvası
Biçim: FX/35 mm
Odak uzaklığı: 24 - 70 mm
Maksimum diyafram: f/2,8
Minimum diyafram: f/22
Objektif yapısı: 15 grupta 17 eleman (2 ED mercek, 4 asferik mercek, Nano Kristal ve ARNEO kaplamalı mercekler ile flor kaplamalı ön ve arka mercekler içerir)
Görüş açısı: FX biçimi: 84 derece ila 34 derece 20 dakika, DX biçimi: 61 derece ila 22 derece 50 dakika
Odak uzaklığı skalası: Milimetre olarak belirtilmiştir (24, 28, 35, 50, 70)
Netleme sistemi: Dahili netleme sistemi
Minimum netleme mesafesi: 0,38 m, tüm zoom konumlarında odak düzleminden ölçülen mesafe
Maksimum reprodüksiyon oranı: Yaklaşık 0,22x
Diyafram bıçağı sayısı: 9 (yuvarlak diyafram açıklığı)
Kaplama: Nano Kristal Kaplama, Flor kaplama, ARNEO kaplama
Filtre boyutu: 82 mm (P = 0,75 mm)
Çap x uzunluk (objektif yuvasından uzatma): Yaklaşık 89 mm maksimum çap x 126 mm (fotoğraf makinesi objektif bayonet halkasından ölçülen mesafe)
Ağırlık: Yaklaşık 805 g
Otomatik netleme: Evet
Dahili netleme: Evet
Netleme: Otomatik, Manuel
Verilen aksesuarlar: LC-82B 82 mm Geçmeli Ön Objektif Kapağı, LF-N1 Arka Objektif Kapağı, HB-87 Parasoley, CL-C2 Objektif Kılıfı


Kutu İçeriği:
Nikon NIKKOR Z 24-70mm f / 2.8 S Objektif
LC-82B Ön Lens Kapağı
Nikon LF-N1 Arka Lens Kapağı
HB-87 Lens Koruyucu
CL-C2 Objektif Kılıfı
Garanti Belgesi


Uyumlu Ürünler