Nikon FTZ Mount Adapter (Nikon F Lens - Nikon Z Gövde)

Nikon Türkiye Resmi Distribitörü Karfo Karacasulu Garantili | Nikon Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model FTZ


 Listeme Ekle  KarşılaştırNikon FTZ Mount Adapter (Nikon F Lens - Nikon Z Gövde) - FTZ Objektif Yuvası Adaptörü

FTZ Objektif Yuvası Adaptörü, Nikon Z serisi fotoğraf makinenizle durağan görüntüler veya video çekerken F objektif yuvasına sahip objektiflerinizin avantajlarından sonuna kadar yararlanmanıza olanak tanır. Görüntü kalitesinde sıfır kayıp. Titreşim Azaltma (VR) özellikli olmayan NIKKOR objektifler keskinlik konusunda yeni ufuklara ulaştırır.

NIKKOR objektif dünyası. Bir dünya olanak. Nikon Z serisi fotoğraf makinenizin repertuarını F objektif yuvasına sahip objektiflerle kusursuzca genişletin.

Derin. Geniş. Yakın. Keskin.
F objektif yuvasına sahip yüzlerce objektif için Otomatik Pozlama ile çekim olanaklı kılındı. Dahili otomatik netleme motoru bulunan F objektif yuvasına sahip objektifler tam otomatik netleme yeteneklerini taşımayı sürdürüyor.

Akıcı şekilde ayarlayın. Sabit şekilde çekin.
Nikon Z serisi fotoğraf makineniz F objektif yuvasına sahip objektifinizin VR özelliğiyle çalışmakla kalmaz, onu daha da iyileştirir. F objektif yuvasına sahip VR özellikli bir objektif kullanıyorsanız, objektif içi sapma ve kayma algılaması, makine içi yatma algılaması ile desteklenir. F objektif yuvasına sahip VR özellikli olmayan bir objektifle çekim yapıyorsanız, sapma, kayma ve yatma değişimleri makine içerisinde düzeltilir.

NIKKOR duruşu
Sadece çalışırken değil, her haliyle kusursuz. F objektif yuvası adaptörü, F objektif yuvasına sahip objektifinizin görünümünü adaptörle kusursuzca harmanlayan taba rengine boyanmıştır. Tabii, Nikon Z serisi fotoğraf makinenizle de.

Hiç durmayın
Toz ve suya karşı dirençli yapı; objektif ve fotoğraf makinesi bağlantılarının yanı sıra, düğmeler ve mandallar için de kauçuk contalar içerir. Sağlam, hafif magnezyum alaşımlı objektif gövdesi her şeye hazırlıklı olmanızı sağlar. Büyük tripod yuvası, F objektif yuvasına sahip objektifleri Nikon Z serisi fotoğraf makinenizle kullanırken mükemmel denge sağlar.


Z-mount aynasız kamera gövdelerinde hemen hemen tüm Nikon F montajlı objektiflerin kullanılmasını sağlayan FTZ Montaj Adaptörü, kullanılabilir objektif çeşitlerini genişletmek için gelişmiş bir araçtır. Yaklaşık 360 farklı F montajlı objektifle uyumlu olsa da, bu adaptör özellikle 90 E, G ve D tipi objektiflerle kullanım için idealdir ve burada SLR objektiflerin kesintisiz kullanımı için otomatik odaklama ve otomatik pozlama özelliklerini tamamen korur aynasız gövde. Magnezyum alaşımından yapılmış ve hava şartlarına karşı dayanıklı olan adaptör, daha uzun, daha ağır lensli bir tripod üzerinde çalışmak için daha dengeli bir araç sağlamak için tabanda 1/4 "-20 bir montaj içerir.


Lens Uyumluluğu:
Kullanırken tam AF / AE desteği:
AF-S tipi G / D / E lensler
AF-P tipi G / E lensler
AF-I D tipi lensler
AF-S / AF-I telekonvertörler


Kutu İçeriği:
Nikon FTZ Objektif Adaptörü
Nikon BF-N1 Gövde Kapağı
Nikon LF-N1 Arka Lens Kapağı
Garanti Belgesi