Nikon AF-S 35mm f/1.8 G ED Lens

Nikon Türkiye Resmi Distribitörü Karfo Karacasulu Garantili | Nikon Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model
6.801,43 TL
5.794,21 TL %15 İndirimli
6 X 965,70 taksit seçenekleri ile


 Listeme Ekle  KarşılaştırAF-S NIKKOR 35MM F/1.8G ED

Parlak f/1,8 diyafram ve klasik 35 mm odak uzaklığı ile hızlı FX biçimli objektif.

Klasik odak uzaklığı ve diyafram hızının güçlü bir kombinasyonunu sunan bu çok yönlü ve hafif objektif, geniş manzaraların yanı sıra sokak fotoğrafçılığı ve çevre portreleri için idealdir.

35 mm odak uzaklığı zamansız, ilgi çekici resimler oluştururken, f/1.8 hızındaki hızlı maksimum diyafram güzel düzgün ışık noktaları ve net zayıf ışık çekimleri sunar. Yüksek çözünürlüklü sensörleri ve büyük ölçüde taşınabilir yapıyı barındırmak için tasarlanan optiklerle, bu objektif size farklı sahneleri tüm parlaklığıyla yakalama özgürlüğü verir.

BALI'DE AF-S DX NIKKOR 35MM F/1.8G ILE NIKKOR OBJEKTIFLERI KEŞFEDIN

Doğal güzellik

Canlı sokak çekimleri veya seyahat manzaraları. Gururlandıran portreler. AF-S DX NIKKOR 35mm f/1.8G'nin çok yönlü yetenekleri, beceri seviyesi fark etmeksizin bir DX biçimli fotoğraf makinesiyle çekim yapan herkes için onu olmazsa olmaz bir fotoğraf makinesi yapar.

Çok geniş değil. Çok uzun değil.

İster kalabalık bir çarşıda isterse kendi mahallenizde güzel fotoğraflar ve filmler çekmek için doğal perspektiften yararlanın.

AF-S DX NIKKOR 35mm f/1.8G, tam kare fotoğraf makinesindeki 50 mm objektifine benzer bir görüş açısı sunar. Dosdoğru ileriye bakan çıplak bir gözünkine benzer bir perspektifle çekim yapmanızı sağlarken, durağan görüntüler ve videolar için doğal bir kadrajlama hissi verir. Konunuzu civar ortamın bir kısmını da içerecek şekilde çekmek için çok yakına veya çok uzağa gitmeniz gerekmez.

Düşük ışıkta harika
Gün boyu çekime devam etme esnekliğini yaşayın. Geniş f/1,8 diyafram, ışık azaldığında bile olağanüstü keskin sonuçlara olanak sağlar. AF-S DX NIKKOR 35mm f/1.8G, mevcut ışıkta çekim yaptığınızda harika sonuçlar ortaya koyar. Hava kararırken çekime devam edin veya loş ortamlarda harika portreler yakalayın. Yüksek maksimum diyafram açıklığı, daha kesin kompozisyonlar için daha parlak bir vizör görüntüsü sağlar.

Harika arka plan bulanıklığı
Yumuşak, odak dışı arka planlar oluşturmanın sırrını ortaya çıkarın. Dramatik efekt için konunuzu kolayca soyutlayın. Harika bir arka plan bulanıklığı (bokeh) efekti yaratmanın sırrı, geniş diyafram açıklıklarında çekim yapmak ve sığ bir alan derinliği ortaya çıkarmaktır. f/1,8'lik maksimum diyafram açıklığı ile AF-S DX NIKKOR 35mm f/1.8G, alan derinliği üzerinde tam kontrol sağlar. İster fotoğraf ister film çekiyor olun, keskin ön plan konularının tatlı bir yumuşaklığa sahip, odak dışı arka planlarda öne çıkması sağlanabilir.

Keskin netleme

Konuları anında ve mutlak bir hassasiyetle netleyin. Veya ince ayarlı kompozisyonlar için manuel netleyin.
Nikon'un özel Sessiz Dalga Motoru, kesintisiz manuel geçersiz kılma ile hızlı otomatik netleme sunar. M/A netleme modu, sadece netleme halkasını çevirerek çekim sırasında otomatik netlemeden manuel netlemeye geçiş yapmanızı sağlar.

Çarpıcı görüntü kalitesi

Zengin, canlı renkler ve derin kontrasta sahip fotoğrafların ve filmlerin keyfini çıkarın. Parlak güneş ışığı veya ters ışık durumları hakkında endişelenmeden çekim yapın.
AF-S DX NIKKOR 35mm f/1.8G daima mükemmel kareler sunar. Asferik mercek, geniş diyafram açıklıklarında çekim yaparken bile çerçeve alanının tamamında muazzam netlik ve kontrast sağlamaya yardımcı olur.

Seyahate hazır

Kompakt boyutları sayesinde onunla seyahat etmesi kolaydır. AF-S DX NIKKOR 35mm f/1.8G, ihtiyatlı sokak çekimleri için muazzam elverişlidir.
Yalnızca 200 g (yaklaşık) ağırlığıyla, sabit odak uzaklığına sahip bu objektifi kullanması ve taşıması kolaydır. Nikon'un dinamik, yüksek çözünürlüklü DX biçimli DSLR'ları için mükemmel bir yol arkadaşıdır.


Hızlı 35 mm FX biçimli ana objektif (Bir Nikon DX biçimli SLR ile kullanıldığında 52,5 mm): Sokak fotoğrafçılığı, çevre portreleri ve manzaralar için ideal olan orta geniş açılı bir perspektif sunar.

Klasik estetik: Zamansız, ilgi çekici resimler çekin. 35 mm odak uzaklığı, konu yakınlığından ödün vermeden çevreyi çekmek istediğinizde harika bir seçenektir.

f/1.8 hızından hızlı maksimum diyafram: Güzel ve düzgün ışık noktaları, farklı konu/arka plan ayrımı, daha yüksek deklanşör hızları, zayıf ışıkta net çekimler ve parlak vizör görüntüsü sağlar.

Süper optik performans: Noktasal ışık kaynakları minimum düzeyde çizgi halinde yayılan parlama üretir. Optik yapıda net, parlak resimler için bir ED cam elemanı ve bir asferik objektif elemanı bulunur.

Yüksek çözünürlüklü resimler: Bugünün yüksek çözünürlüklü sensörlerini barındıracak şekilde tasarlanan bu objektif, çerçeve genelinde harika netlik ve kontrast ortaya çıkarır, çarpıcı fotoğraflar ve HD videolar sunar.

Kompakt ve hafif: Profesyonel rakiplerinden önemli ölçüde daha hafif ve daha kompakt olan bu objektif, ihtiyacınız olan taşınabilirliği sunuyor.

SWM (Sessiz Dalga Motoru) Sessiz ve hassas bir otomatik netleme için.

Minimum netleme mesafesi: 0,25 m.

İki netleme modu: M/A (manuel-öncelikli otomatik netleme) ve M (manuel netleme).


Teknik Detaylar:
 

Odak uzaklığı 35 mm

Maksimum diyafram f/1,8

Minimum diyafram f/22

Objektif yapısı 6 grupta 8 eleman (bir asferik objektif ile)

Görüş açısı 44°

Minimum netleme mesafesi 0,3 m/0,98 ft

Maksimum reprodüksiyon oranı 0,16x

Diyafram bıçağı sayısı 7 (yuvarlak)

Filtre boyutu 52 mm

Çap x uzunluk (objektif yuvasından uzatma) Yaklaşık 70 x 52,5 mm/2,8 x 2,1 inç

Ağırlık Yaklaşık 200 gr/7 oz

Verilen aksesuarlar 52 mm LC-52 geçmeli ön objektif kapağı, LF-1 Arka objektif kapağı, HB-46 Parasoley, CL-0913 Esnek objektif kılıfı

 


Uyumlu Ürünler