Nikon 24-70mm AF-S Nikkor f2.8 E FL ED VR Zoom Lens (900TL Geri Ödeme)

UV Filtre Hediyeli | Nikon Türkiye Resmi Distribitörü Karfo Karacasulu Garantili | Nikon Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model JAA824DA

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

NIKON AF-S NIKKOR 24-70mm f/2.8E ED VR

Daha hızlı. Daha güçlü. Her zamankinden daha kararlı.
Nikon'un performans canavarı, NIKKOR ürün gamının en yaygın kullanılan profesyonel objektifiyle tanışın. Hemen her türlü çekim fırsatını yakalayabilecek tek bir objektife ihtiyacınız varsa, işte bu o'dur.

Yolculuklar için ideal
İster durağan görüntülerde ister videolarda, Nikon'un tanınmış geniş açıdan orta menzile uzanan telefoto zoom objektifi, profesyonel kullanım taleplerine olağanüstü bütünlükle karşılık verir.
24 - 70 mm'lik zoom aralığı, manzara fotoğrafları ve stüdyo çalışmalarından düğünlere ve basın etkinliklerine kadar her uygulamada en iyi dengeyi kolayca tutturur. Sabit f/2,8 diyafram, olağanüstü düşük ışık performansı ve tüm zoom aralığında tutarlı pozlama sağlar. Hem durağan görüntüler hem de video çekerken olağanüstü sonuçlar alırsınız.

Daha hızlı AF'nin ve olağanüstü arka arkaya çekim performansı sağlayan elektromanyetik diyaframın sunduğu avantajlardan yararlanın.
Nikon'un özel Sessiz Dalga Motoru kesintisiz manuel geçersiz kılma özelliğiyle ultra hızlı, ultra sessiz otomatik netleme performansı sunar. Elektromanyetik diyaframın eklenmesi, yüksek hızlı arka arkaya çekimlerde tutarlı ve daha hassas pozlamalar sağlar.

Nikon'un güçlü Titreşim Azaltma teknolojisi, etkileyici dörtlü duraklama avantajı sunar.¹ Daha düşük deklanşör hızlarında keskinlikten ödün vermeden elde çekim yapın.
Titreşim Azaltma, normalde mümkün olandan dört duraklama kadar daha yavaş deklanşör hızlarında çekim yapmanıza olanak tanır. Fotoğraf makinesi sarsıntısı düşük ışıklı durumlarda bile en aza indirgenir.

Daha keskin
Görüntü kalitesinden ödün vermeden çalışın. Güncellenen optik yapısı, çerçevenin dört bir yanında olağanüstü çözünürlük sunar.

Bu, renk sapmaları ve saçılma ile savaşan ve ışık düşmesini azaltan asferik ekstra düşük dağılımlı (ED) cam merceğe sahip ilk NIKKOR objektiftir. Nikon'un Nano Kristal Kaplaması daha iyi görüntü netliği için gölgelenme ve parlamayı azaltır.

Daha güçlü
Ortamdan bağımsız olarak çekim yapın. Hava koşullarına karşı tam korumalı bu objektif, günlük profesyonel kullanımın zorluklarıyla başa çıkmaya hazırdır.

Nikon, bu performans canavarı objektifin yapısını güçlendirdi. Objektifin ön ve arka merceklerine uygulanan flor kaplama, görüntü kalitesinden ödün vermeden suyu, tozu ve kiri etkin bir şekilde uzaklaştırır. Özel kaplama teknolojisi, yüzeye zarar vermeden camı temizlemeyi kolaylaştırır. Birlikte verilen koruyucunun kilit açma düğmesi, yanlışlıkla çıkarılmasını önlemek üzere bir oyuğa yerleştirilmiştir.


Teknik Detaylar
 

Odak Uzaklığı 24-70 mm

Maksimum diyafram f/2,8

Minimum diyafram f/22

Objektif yapısı 16 grupta 20 eleman (2 ED cam elemanı, 1 asferik ED cam elemanı, 3 asferik objektif elemanı ve 1 HRI objektif elemanı; Nano Kristal Kaplamalı ve flor kaplamalı objektif elemanları)

Görüş açısı Nikon filmli tek lensli refleks (SLR) ve FX biçimli D-SLR fotoğraf makineleri: 84°-34°20'. Nikon DX biçimli D-SLR fotoğraf makineleri: 61°-22°50'

Minimum netleme mesafesi 35-50 mm odak uzaklığı: Odak düzleminden 0,38 m (1,2 ft). 24, 28, 70 mm odak uzaklıkları: Odak düzleminden 0,41 m (1,3 ft)

Maksimum reprodüksiyon oranı 0,28x

Diyafram bıçak sayısı 9 (yuvarlak diyafram açıklığı)

Filtre boyutu 82 mm

Çap x uzunluk (objektif yuvasından uzatma) Yakl. 88,0 × 154,5 mm

Ağırlık Yakl. 1070 g

Verilen aksesuarlar LC-82 82 mm Geçmeli Ön Objektif Kapağı, HB-74 Parasoley, LF-4 Arka Objektif Kapağı, CL-M3 Yarı yumuşak Çanta

Paket İçeriği:
Nikon AF-S NIKKOR 24-70mm f / 2.8E ED VR Objektif
Nikon 82mm Ön Lens Kap
Nikon LF-4 Arka Lens Kapağı
Nikon HB-74 Parasoley
Nikon CL-M3 Objektif Kılıfı
Garanti Belgesi

 


Uyumlu Ürünler