Manfrotto MVKBFRT-LIVE Befree Live Twist 150cm Çantalı Video Tripod

Taşıma Çantası Hediyeli | Manfrotto Türkiye Resmi Distribütörü Zoom İthalat Garantili
Marka
Model MVKBFRT-LIVE


 Listeme Ekle  KarşılaştırManfrotto MVKBFRT-LIVE Befree Live Twist Video Tripodu

Ana Özellikler

Befree Advanced
Seyahat performansı için üretilmiş video tripod seti
Hızlı, güvenli çalışma için yeni M-lock büküm kilit sistemi
Befree canlı akışkan video kafasıyla inanılmaz pürüzsüz görüntüler
Yan çekme seçici, iki elinizle hızlı kurulum sağlar
Eşsiz premium tasarım,% 100 İtalya'da üretildi


Açıklama

Manfrotto’nun Befree Live, hareket halindeyken bile maksimum performans isteyen hobi kameramanları ve vloggerlara adanmış en kompakt seyahat video tripod kitidir. Kompakt boyutu sayesinde her yere taşınması kolaydır ve DSLR'ler, kompakt sistem kameraları veya küçük kameralar ile video kaydı için taşıması kolay hafif, ergonomik bir seyahat tripodu için bağımsız içerik yaratıcılarından artan bir talebi karşılar.

Kameraları her türlü arazide mükemmel bir şekilde sabit tutmak için geliştirilen ve kamerayı her zaman sabit tutan ve şaşırtıcı video görüntüleri çekmeye hazır olan bir tripod örümceğine sahiptir.

Bu model, hızlı, kullanımı kolay, kompakt bir çözüm arayan herkesi tam anlamıyla tatmin etmek için Manfrotto tarafından geliştirilen yeni büküm kilidi olan M-Lock adı verilen yeni bir kilitleme sistemi sunar. Dahası, M-Lock çıkıntılı parçalara sahip değildir ve mekanizması kafanın etrafında mükemmel şekilde kapanır ve Befree Live'ın saklama cebinden zahmetsizce içeri girip çıkabilmesini sağlar.

Ergonomik bacak açısı seçicisi, hem sağ hem de solak video kameraları tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır, herkesin çekim perspektiflerini sezgisel olarak değiştirmesini ve elde etmek istedikleri çekime odaklanmadan doğru tripod yüksekliğini bulmasını sağlar.

Befree Live, açık havada ortaya çıkabilecek tüm yaratıcı fikirler için tam çekim çok yönlülüğü garanti ederek, üç bağımsız bacak açısı konumuna kolayca ayarlanabilir.

Bu yenilikçi modele sahip olan örümcek, aynı zamanda Manfrotto’nun profesyonel 190 ve 055 tripodları gibi bir Kolay Bağlantı da sağlıyor; bu sayede video kameralarının çekimlerini benzersiz ve unutulmaz kılan aksesuarlar ekleyerek yaratıcılığını artırmalarına olanak sağlıyor. Işık veya reflektör eklemeyi seviyorsanız, daha önce yalnızca ağır erişimli tripodlarla erişilebilen inanılmaz dış mekan görüntülerini yakalayabilirsiniz.

Befree Live’ın küçük boyutu, sağlamlıktan veya görüntü kalitesinden ödün vermek anlamına gelmez. Bu çözüm, pan ve tilt üzerinde akışkan bir sürükleme sistemine sahip olan ve kayan video plakası sayesinde kameranızın mükemmel dengesini koruyan Befree Live Fluid Head sayesinde çok yumuşak hareketleri garanti eder.

Kullanımı ve kurulumu kolay olan Befree Live Fluid Head, kafa kaydırma ve eğme hareketlerini ayrı ayrı kilitleyen ve açan iki sezgisel açma / kapama düğmesiyle donatılmıştır.

Bu hafif seyahat videosu tripodu taşınabilirlik, sağlamlık, kolay kurulum ve kullanımın en uygun kombinasyonudur. Kişilerin, kameralarını kullanarak doğalarını profesyonel bir çözümle desteklenerek güvenerek ifade etmelerini sağlamak için benzersiz bir amaç ile inşa edilmiştir. Befree Live siyah renkte mevcuttur.


Teknik Detaylar:
Ağırlık: 1.64 kg
Üst Eklenti: 1/4 ″ vida, 3/8 ″ vida
Ball Flat: Top
Taşıma Kapasitesi: 4 kg
Taban Çapı: 40 mm
Kabarcık Terazisi (Sayı): 1
Taşıma Çantası Dahil: Evet
Merkez Sütun: hızlı
Kapalı Uzunluk: 40 cm
Renk: siyah / gümüş
Kolay Bağlantı (Easy Link): Evet
Ön Eğim: -90 ° / + 65 °
Kafa Tipi: Video / Akışkan Başlığı
Bacak Tipi: Tek
Ayak Açıları: 22 °, 54 °, 89 °
Bacak Kilidi Tipi: Twist Kilidi
Bacak Bölümleri: 4
Ayaklar Tüp Çapı: 12, 15.5, 19, 22.5 mm
Malzeme: Alüminyum
Maksimum Yükseklik: 150 cm
Maksimum Yükseklik (Orta Sütun Aşağı): 129 cm
Maksimum Çalışma Sıcaklığı: 60 C
Min Yükseklik: 40 cm
Minimum Çalışma Sıcaklığı: -30 C
Pan Bar Dahil: Evet
Pan Sürükleme: Sabit sürtünmeli akışkan kartuş
Panoramik Dönme: 360
Plaka Türü: 501PL
Hızlı Plaka: Evet
Tilt Sürükle: Sabit sürtünmeli akışkan kartuş
Üst Disk Çapı: 40 mm


Paket İçeriği:
Manfrotto MVKBFRT-LIVE Befree Live Twist Video Tripod Kiti
Manfrotto Befree Live Video Kafa
Taşıma çantası

 


Uyumlu Ürünler