Manfrotto ML360HP Midi Plus-36 Panel LED Işık

Manfrotto Türkiye Resmi Distribütörü Zoom İthalat Garantili
Marka
Model ML360HP


 Listeme Ekle  KarşılaştırManfrotto ML360HP Midi Plus-36 Panel LED Işık

Difüzörlü Manfrotto ML360HP Midi Plus-36 LED Panel, film kayıt özelliği olan DSLR kameralar için özel olarak hazırlanmış, hibrid ışıklı bir çözümdür. 36 LED ile donatılmış panel, 5600K'ye kadar renk sıcaklığına sahip (gün ışığına eşdeğer) yüksek kaliteli ışık çıkışı sunar.

Video çekim modunda, Plus-36 LED Paneli gelişmiş görüntü kalitesi için sürekli ışık sağlar. Hibrid panel, fotoğraf çekimi için bir flashgun(flaş) olarak kullanıldığında, 4 kat daha fazla ışık çıkışı sunabilir. İndeks Dimmer ile donatılmış panel,% 0-100 arasında değişken ışık yoğunluğu sunabilir.

Panelin arka tarafındaki LED, 3200K eşdeğer ışık üretir ve düşük ışık koşullarında çekim yaparken kamera komutlarını aydınlatmak için kullanılabilir. ML360HP Midi Plus-36 LED Paneli, şarj edilebilir dahili bir lityum pil ile güçlendirilmiştir. Pakete, ışık çıkışını yumuşatmanıza veya hatta farklı ışık koşullarına uyum sağlamak için renk sıcaklığını daha sıcak renklere çevirmenize olanak tanıyan bir difüzör ve jel seti dahildir.

Özellikler:

Film kayıt özelliği olan DSLR kameralar için özel olarak üretilen hibrid ışık çözümü 36 LED, 5600K renk sıcaklığında yüksek kaliteli ışık çıkışı üretir.
Fotoğrafçılık için flashgun(flaş) olarak kullanıldığında, 4 kat daha fazla ışık çıkışı sunar.
Flaşı tetiklemek için PC kablosuna takılan 3,5 mm'lik bir fişle birlikte gelir.
Değişken ışık yoğunluğu için %0 ila %100 arasında İndeks Dimmer ayarı
Arka ışık, düşük ışık koşullarında çekim yaparken kamera kontrollerini aydınlatmak için kullanılabilen 3200K eşdeğer ışık üretir.
Yeniden şarj edilebilir dahili bir lityum pil ile çalışır.
Diffuser ve jel seti, ışık çıkışını yumuşatmanıza veya farklı ışık koşulları için renk sıcaklığını daha sıcak renklere dönüştürmenize olanak tanır.
Dahil top başlığı, fotoğraf makinesinin hot-shoe bağlantısına veya bir ışık standına, ışık bağlamanıza izin verir.
Gövde üzerinde 2 adet dişli DUO pozisyonu bulunan panel ışığı dikey veya yatay olarak monte edilebilir.