29 Nisan - 17 Mayıs sokağa çıkma kısıtlamaları süresince verilecek siparişler kısıtlama bitiminde siparişlerin geliş sırasına göre kargoya verilecektir. Bu süreçte yaşanabilecek olası aksamalar için şimdiden özür dileriz.


Manfrotto MK190XPRO3-BHQ2 Ball Head Aluminum Tripod Kit

Manfrotto Türkiye Resmi Distribütörü Zoom İthalat Garantili
Marka
Model MK190XPRO3-BHQ2


 Listeme Ekle  KarşılaştırManfrotto MK190XPRO3-BHQ2 Ball Head Aluminum Tripod Kit
Taşınabilir, güvenilir ve çok yönlü.  190XPRO tripod ile başlığı, fotoğrafçıların ve video kameramanların çok çeşitli çekim stilleri için ideal bir yol arkadaşıdır. Kompakt boyutu, hareket halindeyken yanınızda taşımanız kolay demektir. Çerçeveye ve çekime hazır olduğunuzda, yatay kolon mekanizmasını sadece saniyeler içinde uzatın.

Sütun, yerden tasarruf etmek için tripodun en üst seviyesinde yer alıyor ve dikey yöne çevrilebilir böylece bir sonraki önemli çekimi kaçırmazsınız. Bu aynı zamanda yönünü değiştirirken kameranızı bağlı tutabileceğiniz anlamına da gelir.  Bu yüzden ekipmanınızı sökmek konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

190XPRO tripodların ayakları uzatılabilir ve ayarlanabilir. Ve her bacak bölümü verimli ve güçlü Quick Power Lock (QPL) kolları ile etkin bir şekilde engellenebilir yada engel kaldırılabilir.

Bacak bölümlerini QPL seviyeleri ile tek elle açın, geleneksel kol tasarımlarıyla karşılaştırıldığında tripodunuzu son derece sabit ve sert tutacak. Her bacak bağımsız olarak önceden ayarlanmış bir açıya göre özelleştirilebilir, muazzam çekim özgürlüğü verir. Serbestçe dönen su terazisi ile daha hassas bir şekilde çerçeveleyebilir, ekipmanınızı konumlandırabilirsiniz. Böylece hiçbir şey sizin görüşünüzü engelleyemez.

190XPRO’nun bir diğer avantajı dayanıklı magnezyum top kafasıdır. Hızlı açılır bir fotoğraf makinesi plate ine sahip olan bu ürünü, geniş bir cihaz yelpazesi ile kullanabilirsiniz. Garanti edilen kamera stabilitesi için üçlü kilitleme sistemi içerir ve ekipmanınızın ağırlığının eşit olarak dağıldığından emin olmak için sürtünme kontrolü vardır. Ek olarak, yeni polimer halkalar düzgün ve hassas bir kamera hareketi sağlar eski ürünlerin pis yağlarından hiçbiri yoktur.

190XPRO, İtalya’da Manfrotto tarafından kusursuz standartlara göre üretilmiştir.

MK190XPRO3-BHQ2, MHXPRO-BHQ2 ile birlikte verilir.


Teknik Detaylar:

Ağırlık 2500 g
Koleksiyon/Seri 190
Malzeme Aluminyum
Taşıma Kapasitesi 7 kg
Minimum Yükseklik 9 cm
Maksimum Yükseklik 171.5 cm
Maksimum Yükseklik (Orta Kolon Aşağıda) 146.5 cm
Kapalı Uzunluk 70.5 cm
Kafa Tipi Ball Head
Bacak Tüp Çapı 19, 22.5, 26 mm
Bacak Bölüm Sayısı 3
Destek Çapı 60 mm
Bacak Açısı 25°,46°,66°,88°
Eklenti 1/4" vidalı
Destek Tipi 45 mm
Top Kilidi Evet
Su Terazisi Seviye (No.) 3
Taşıma Çantası Yok
Orta Kolon Hızlı
Renk Siyah
Easy Link Evet
Friction Control Evet
Ön Eğim -90° / +40°
Bağımsız Pan Kilidi Evet
Bağımsız Tilt Kilidi Evet
Yan Eğim -90° / +40°
Bacak Tipi Tekli
Bacak Kilit Tipi Mandallı
Maksimum Çalışma Sıcaklığı 60 C
Minimum Çalışma Sıcaklığı -30 C
Pan Drag Yok
Panoramik Dönüş 360
Plate Tipi 200PL-14
Quick Release Evet
Tilt Drag Yok
Üst Disk Çapı 60 mm

 


Uyumlu Ürünler