Manfrotto BeFree Advanced 2N1 AL Kit 151cm Çantalı Tripod

Taşıma Çantası Hediyeli | Manfrotto Türkiye Resmi Distribütörü Zoom İthalat Garantili
Marka
Model MKBFRLA4B-BHM
2.300,00 TL


 Listeme Ekle  KarşılaştırManfrotto BeFree Advanced 2N1 AL Kit

Döndürme kilidine ve bilye kafasına sahip Manfrotto Befree 2n1 alüminyum seyahat tripodu, seyahat için ideal, tek bir çözümde çok yönlülük ve maksimum performans isteyen ileri düzey hobi fotoğrafçıları için ideal bir çözümdür.

Ergonomik tasarımı, Manfrotto Befree 2n1'in sezgisel ve hızlı çalışmasını sağlayarak en zorlu fotoğrafçıların ekipmanlarını hızlı ve kolay bir şekilde kurmalarını sağlayarak istenen çekimi tamamen yakalamaya odaklanabilir.

Befree 2n1, birkaç adımda kolayca monte edilebilen entegre bir tam boyutlu alüminyum monopod içerir. Ayaktaki özel mekanizma, bacakları daha açıkken ve tripod sütununun dışarı çekilmesiyle açılarak, iki katı alüminyum blok, sütunun altına vidalanmış özel başlık ile birleştirilebilir. Monopod kolayca 5kg (11 lbs) yük taşıma kapasitesine sahip olabilir.

Bu model, hızlı, kullanımı kolay, kompakt bir çözüm arayan herkesi tam anlamıyla tatmin etmek için Manfrotto tarafından geliştirilen yeni büküm kilidi olan M Kilidi adı verilen yeni bir kilitleme sistemi sunar. Dahası, M-Lock çıkıntılı parçalara sahip değildir ve mekanizması kafanın etrafında mükemmel şekilde kapanır ve Befree'nin saklama cebinden zahmetsizce içeri girip çıkmasını sağlar. Ergonomik bacak açısı seçicisi, hem sağ hem de solak fotoğrafçılar tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır, herkesin çekim perspektiflerini sezgisel olarak değiştirmesini ve istedikleri çekime odaklanmadan doğru tripod yüksekliğini bulmasını sağlar.

Befree 2n1, açık havada ortaya çıkabilecek tüm yaratıcı fikirler için tam çekim çok yönlülüğü garanti ederek, üç bağımsız bacak açısı konumuna kolayca ayarlanabilir.

Örümcek en düzensizliği de dahil olmak üzere her türlü arazide mükemmel stabilite sağlamak için geliştirilmiştir, fotoğraf makinesini daima sabit tutar ve keskin görüntüler çekmeye hazır hale getirir. Manfrotto’nun profesyonel 190 & 055 tripodları gibi, Easy Link’e de sahip ve fotoğrafçıların çekimlerini benzersiz ve unutulmaz kılan aksesuarlar ekleyerek yaratıcılıklarını artırmalarına olanak tanıyor. Işık veya reflektör eklemeyi seven fotoğrafçılar, daha önce yalnızca ağır erişimli tripodlarla erişilebilen inanılmaz dış mekan çekimleri yapabilir. 

Kafa, onu dünyanın en yaygın standart kafa ataşmanları ile tamamen uyumlu kılan benzersiz bir plaka monte eder: Manfrotto RC2 ve Arca-swiss tarzı. Kameraya sabitlenmiş bu alüminyum levha ile, Arca tarzı ataşmanlara sahip tüm Manfrotto kafaları ve piyasadaki hemen hemen tüm tripod kafaları, bileşenleri sökmeye gerek kalmadan hızlı ve zahmetsizce kurulabilir.

Befree 2n1, seyahat etmek için mükemmel olan hepsi bir arada bir çözüme ihtiyaç duyan tutkulu fotoğrafçılar için en iyi tripoddur. Bu hafif seyahat tripodu taşınabilirlik, sağlamlık, kolay kurulum ve kullanımın en uygun birleşimidir ve çıkarılabilir bacaklar sayesinde, fotoğrafçıların yanlarında getirecekleri uygun desteği seçerek ağırlık ve boyutlarını en aza indirmesini sağlar. Kişilerin, kameralarını kullanarak doğalarını profesyonel bir çözümle desteklenerek güvenerek ifade etmelerini sağlamak için benzersiz bir amaç ile inşa edilmiştir.

Özellikler

Entegre tam boyutlu monopodlu gelişmiş Seyahat Tripod seti
Yeni M-lock sistemi hızlı ve güvenli çalışmaya izin verir
Üç bağımsız ergonomik kontrol ile Merkez Top Kafası
Yan çekme kilidi, iki elinizle hızlı kurulum sağlar
Eşsiz premium tasarım,% 100 İtalya'da üretildi

Teknik Detaylar

 Ağırlık    1560g 
 Koleksiyon/Seri    Befree Advanced 
 Malzeme   Aluminyum 
 Taşıma Kapasitesi   8 kg 
 Minimum Yükseklik   40 cm 
 Maksimum Yükseklik   150 cm
 Maksimum Yükseklik (Orta Sütun Aşağı)   127 cm 
 Kapalı Uzunluk   40 cm 
 Kafa Tipi   Ball Head (Top Kafa) 
 Bacak Tüp Çapı   12, 15.5, 19, 22.5 mm 
 Bacak Bölüm Sayısı   4 
 Taban Çapı   40 mm 
 Bacak Açıları   22°, 54°, 89° 
 Üst Eklenti   1/4″ screw 
 Taban Tipi   40 mm 
 Top Kilidi   Evet 
 Taşıma Çantası   Dahil 
 Orta Kolon   Hızlı 
 Renk   Siyah/Gümüş 
 Easy Link   Evet 
 Friction Kontrol   Evet
 Bağımsız Pan Kilidi   Evet 
 Bacak Tipi   Tekli 
 Bacak Kilit Tipi   Twist Lock 
 Maksimum çalışma sıcaklığı   70 
 Minimum çalışma sıcaklığı   -30 
 Monopod Maksimum Yüksekliği   156 cm 
 Monopod Taşıma Kapasitesi   5 kg 
 Monopod Ağırlığı   0.7 kg 
 Pan Drag   Yok 
 Panaromik Dönüş   360 
 Plate Tipi   200PL PRO 
 Quick Release   Evet 
 Tilt Drag   Yok 
 Üst Disk Çapı   40 mm

Paket İçeriği

494 Top Kafalı Manfrotto Befree 2N1 Alüminyum Tripod
200PL-Pro Alüminyum Levha
Tripod Çantası