Manfrotto 386B-1 Nano Clamp

5,0 (0 Yorum)

Marka
Model 386B-1
300,00 TL
282,00 TL %6 İndirimli


 Listeme Ekle  Karşılaştır


Manfrotto 386B-1 Nano Clamp

  • Tripodlar ve diğer destekler için small kelepçe
  • Ek güvenlik için yeniden tasarlanan kavrama yüzeyi
  • Boru, direk ve tüplerde daha iyi kavrama için yüksek sürtünme bandı
  • Çok yönlülük için 9.5mm ve 6.35mm dişi ekler
  • Patentli, diş sistemi


Açıklama

Hafif, güvenilir ve taşınabilir olan Nano kelepçe, popüler Süper Kelepçe'nin cep boyutunda bir versiyonu. Alan azaltmaya ve verimliliği en üst düzeye yükseltmeye çalışan fotoğrafçılar için akıllıca bir seçim olan bu yüksek kaliteli kelepçe ekstra tutuş sağlar.

Ekipmanınızı hızlı ve güvenli bir şekilde monte etmenize izin veren Nano Clamp, kit vazgeçilmez bir aksesuardır. Çenelerini alabileceğiniz herhangi bir şeyi tutabilir, son derece uyarlanabilir ve beklenmedik durumları karşılamak için ideal bir seçim için tripodlara, ışıklara, raflara ve çubuklara tutturabilir. Dayanıklı ve hafif alüminyumdan yapılmış bu kiti pek göremezsiniz. Sadece 110g ağırlığında, ancak 4kg'a kadar olan yükleri kolaylıkla destekleyebilir. Ateşten sürmeye inanılmaz derecede kolay sizinle birlikte, her seferinde yeni kullanımlar bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Mevcut bağlantıya sahip herhangi bir şeyi tutabilir, son derece uyarlanabilir ve beklenmedik durumları karşılamak için ideal bir seçim için tripodlara, ışıklara, raflara ve çubuklara tutturabilir. Dayanıklı ve hafif alüminyumdan yapılmıştır. Sadece 110g ağırlığında, ancak 4kg'a kadar olan yükleri kolaylıkla destekleyebilir. 

Sezgisel teknolojik gelişmelerle tasarlanan bu clamp kullanım kolaylığı sağlar. Yeni patentli, korumalı parça sistemi, yüksek performanslı alüminyum çekme ve kilit tutamağı ve benzersiz yüzey tasarımı, yuvarlak veya düz kutupları tutmaya olanak tanır ve akıllı ve güvenilir bir seçimdir. Geliştirilmiş kavrama ve ek güvenlik için yeni bir yüksek sürtünme bandı da içerir. 

9,5 mm ve 6,35 mm'lik dişi ek parçalara sahip olan Nano Clamp, çok çeşitli aydınlatma aksesuarlarıyla uyumludur. Ayrıca, yeni sürtünme kollarının anti-rotasyon adaptörü ile mükemmel bir uyum sağlar. Nano Kelepçe, en yüksek kalite standartlarıyla İtalya'da tasarlandı. 

Teknik Detaylar:

Ağırlık 97 g
Eklenti 01 1/4" dişli dişi, 3/8" dişli dişi with AR
Kelepçe Mesafesi - max. (yuvarlak tüp) 35 mm
Kelepçe Mesafesi - min. (yuvarlak tüp) 13 mm
Renk Siyah
Malzeme Alüminyum
Taşıma Kapasitesi 4 kg

 


Uyumlu Ürünler