Manfrotto 175F-1 Spring Clamp With Shoeflash

Manfrotto Türkiye Resmi Distribütörü Zoom İthalat Garantili
Marka
Model 175F-1
450,00 TL


 Listeme Ekle  KarşılaştırManfrotto 175F-1 Spring Clamp With Shoeflash (Kelepçe)

Çok amaçlı, güvenilir ve güçlü, flaş ayakkabılı Spring Clamp, fazladan bir ele ihtiyaç duyan fotoğrafçılar için vazgeçilmez bir ekipman parçası. Stüdyo kullanımı için mükemmel, üstün bir tutuş için etkileyici özelliklere sahip.

40 mm'ye kadar olan çubuklarla uyumlu. Adaptör tertibatı sayesinde ışık ayakları ve hot shoe bağlantılarla da uyumlu olan bu kelepçe çeşitli amaçlar için kullanılabilir. Zemin tutmak, ışıkları kullanabilmek ve hatta diğer kıskaçlara tutturmak için kullanın. Bu adaptörle her zaman hazır, daha hızlı ve daha verimli çalışabilirsiniz. Kauçuk ayaklara sahip olan bu yaylı kelepçe, bağlı olduğu yere zarar vermez ve son derece güvenli bir tutuş sağlar. Ayrıca ek kişiselleştirme için flaş pabuç içerir. Flaş ünitelerini ve diğer aksesuarları pabuçlara takın ve kelepçenizden daha fazlasını alın.

Montajı kolaydır, 9.35mm diş tutturmalı evrensel 15.9 mm saplama bağlantıya sahiptir ve çeşitli donanımlarla kullanmanıza olanak tanır. Setinizi benzersiz çekim gereksinimlerinize göre özelleştirin ve bu güvenilir kelepçe ile birlikte sorunları en aza indirin. Stüdyo kullanımı için ideal, kullanışlı, hafif ve taşınabilir. İtalya'da en yüksek kalite standartlarında tasarlanan, uzun ömürlüdür ve uzun ömrü boyunca aşınma ve yıpranmaya karşı dayanıklıdır.

Teknik Detaylar
Ağırlık: 420 g
Ek 01: 3/8 "dişi dişi, 5/8" (16mm) soket, 5/8 "(16mm) saplama, hot shoe yuva
Sıkma aralığı - maks. (yuvarlak boru): 40 mm
Kelepçe Aralığı Min Yuvarlak Boru: 5 mm
Siyah renk
Uzunluk: 15.6 cm
Malzeme: Alüminyum, Çelik
Maksimum Yük: 2 kg


Paket İçeriği
Manfrotto 175F-1 Spring Clamp With Shoeflash (Kelepçe)