Lexar Professional XQD USB 3.0 Kart Okuyucu

Marka
Model LRWXQDRBEU

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Lexar Professional XQD 2.0 USB 3.0 Kart Okuyucu

RAW resimlerin ve 4K video dosyalarının profesyonel seviyede yüksek hızlı aktarımı sağlar
SuperSpeed USB 3.0 teknolojisiyle iş akışını hızlandırır
XQD ™ 2.0 kartlarıyla kullanım için tasarlandı
Fotoğrafçılar ve kameramanlar için hareket halindeyken kompakt, taşınabilir tasarım
Beş yıllık sınırlı garanti

Yüksek hızlı dosya aktarımı ile iş akışını hızlandırın
Lexar® Professional XQD ™ 2.0 USB 3.0 Reader ile hareket halindeyken dosyaları hızla aktarın. Bu profesyonel düzeyde taşınabilir USB 3.0 okuyucu, XQD 2.0 kartınızdaki çok sayıda RAW resim ve 4K video dosyasını bilgisayarınıza USB 3.0 hızlarında kolayca yükler ve iş akışını hızlandırır.

RAW görüntüleri ve 4K videoyu hızla boşaltın
SuperSpeed USB 3.0 performansından yararlanan bu küçük ama güçlü okuyucu, çok sayıda büyük dosyayı hızlı bir şekilde aktarmayı ve post prodüksiyon sürecinde hızlanmayı kolaylaştırıyor. Bu, ister profesyonel stüdyo ister hareket halindeyken profesyonel fotoğrafçılar ve kameramanlar için mükemmel bir seçimdir.

Kolay taşınabilirlik
Kompakt ve taşınabilir tasarımı sayesinde okuyucuyu cebinize koyup gidebilirsiniz. Bir torbaya veya kablo taşımaya gerek yoktur. USB 3.0 konektörlü basit tak ve çalıştır tasarımı, nerede olursanız olun içeriği hızlı bir şekilde yüklemenizi kolaylaştırır. Çok yönlülük için, USB 2.0 hızlarındaki USB 2.0 aygıtlarıyla geriye doğru uyumludur.

Lexar kartlar test edildi
Tüm Lexar ürün tasarımları, performans, kalite, uyumluluk ve güvenilirlik sağlamak için Lexar Quality Labs'ta 1.100'den fazla dijital cihazla kapsamlı testlere tabi tutulmaktadır.

Hafıza önemliyse, Lexar seçilir.
Endüstride uzun bir geçmişi olan, hafızayı biliyoruz. İhtiyacınız olan çözümleri tasarlamak için teknolojiyle birlikte hızlı bir şekilde hareket ediyoruz ve ürünlerimizin uyumlu olduğundan emin olmak için cihaz üreticileri ile birlikte çalışıyoruz. Ardından olağanüstü garantiler ve yararlı müşteri hizmetleri ile arkalarında duruyoruz. Performans, güvenilirlik ve uzman desteğine sahibiz, bu yüzden anıları depolamak söz konusu olduğunda Lexar'a güvenin.

 


Uyumlu Ürünler