Lexar 256GB 1066x MicroSDXC Hafıza Kartı

Lexar Resmi Türkiye Distribitörü Garantili | Lexar Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model LMS1066256G-BNANG
599,00 TL
519,00 TL %13 İndirimli
4 X 129,75 taksit seçenekleri ile


 Listeme Ekle  KarşılaştırLexar 256GB 1066x MicroSDXC Hafıza Kartı

Aksiyon kameraları, drone'lar ve Android akıllı telefonlar için tasarlanan Lexar'ın 256 GB Profesyonel 1066x UHS-I microSDXC Bellek Kartı, 256 GB depolama kapasitesine sahiptir ve 160 MB/sn'ye kadar maksimum okuma hızlarını ve 120 MB'ye kadar maksimum yazma hızlarını destekler. Bu kart ayrıca, en az 30 MB/sn'lik minimum yazma hızlarını garanti eden V30 Video Hız Sınıfı derecesi ile tasarlanmıştır. Tüm bunlar, hareket halindeyken daha fazla macera yakalamak için ihtiyacınız olan hızı ve depolamayı sağlar.

UHS-I, V30 ve U3 desteğinin yanı sıra, Lexar bu kartı, Android kullanıcılarına daha iyi bir mobil deneyim sağlamak ve daha hızlı mobil uygulama performansı sağlamak için optimizasyonlar içeren Uygulama Performansı Sınıfı 2 (A2) spesifikasyonu desteğiyle oluşturdu. A2 özelliği, kartın saniyede rastgele okuma giriş-çıkış erişimi (IOPS) işlemlerini yönetmesine olanak tanır, böylece uygulamaları hızlı bir şekilde açabilir ve ses, grafik, kayıtlı profiller ve uygulama içi izinler gibi eşlik eden görevleri işleyebilir.

Dayanıklılığı artırmaya yardımcı olmak için Lexar bu kartı suya, darbeye, titreşime, x ışınlarına ve aşırı sıcaklıklara karşı dayanıklı olacak şekilde tasarladı. Bu kartın SD uyumlu cihazlarda kullanılmasına izin veren bir microSD - SD adaptörü dahildir.


Hızlı Aktarım İçeriği
Bu kart, 160 MB/sn'ye varan okuma hızları sunmak için UHS-I teknolojisinden yararlanır ve yüksek kaliteli fotoğrafları ve 4K UHD videoyu kolaylıkla aktarmanıza olanak tanır.

Aksiyonu Yakalayın
120 maksimum yazma hızıyla yüksek kaliteli görüntüler ve genişletilmiş Full HD ve 4K UHD video uzunlukları yakalayın. Bu kart, UHS Hız Sınıfı 3 (U3) ve Video Hız Sınıfı 30'dur (V30), size çekim için ihtiyaç duyduğunuz performansı sunar. daha hızlı ve daha uzun.

A2 Hızlarıyla Uygulamaları Daha Hızlı Yükleyin
Uygulama Performansı Sınıfı 2 (A2) derecesi ile bu kart, Android akıllı telefonunuzdaki uygulamalarla kullanım için de mükemmeldir. Android Kabul Edilebilir depolama özellikli bir cihaz kullanarak uygulamaları doğrudan A2 bellek kartında hızla çalıştırın ve saklayın.

Dayanıklılık için Tasarlandı
Lexar Professional microSD Kartları, çeşitli öğelerde değerli verileri yakalamak ve depolamak için ihtiyaç duyduğunuz dayanıklılığı sağlar. Bu kartlar titizlikle test edilmiş ve suya, şoka, titreşime ve x-ışınlarına karşı dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Titizlikle Test Edildi
Tüm Lexar ürün tasarımları, performans, kalite, uyumluluk ve güvenilirliği sağlamaya yardımcı olmak için 1100'den fazla dijital cihaz içeren tesisler olan Lexar Kalite Laboratuvarlarında kapsamlı testlerden geçer.


Lexar 256GB UHS-I Micro SDXC Teknik Özellikleri
Kart Türü: microSDXC
Depolama Kapasitesi: 256 GB
Otobüs Tipi: UHS-I
Hız Sınıfı: 10
UHS Hız Sınıfı: U3
Video Hız Sınıfı: V30
Uygulama Performans Sınıfı: A2
Hız (X derecesi): 1066x
Okuma Hızı: Maksimum: 160 MB/sn
Yazma Hızı: Maksimum: 120 MB/sn - Minimum: 30 MB/sn
Dayanıklılık: Darbeye Dayanıklı, Aşırı Sıcaklıklara, Suya, X Işına Dayanıklı
Çalışma Sıcaklığı: 32 - 158°F / 0 - 70°C
Depolama Sıcaklığı: -13 ila 185°F / -25 ila 85°C
Kablosuz Yeteneği: Yok
Sertifikalar: Üreticiye göre RoHS


Kutu İçeriği
Lexar 256GB Professional 1066x UHS-I microSDXC Hafıza Kartı
SD Adaptör
Garanti Belgesi


Uyumlu Ürünler