Laowa 9mm T2.9 Zero-D MFT Cine Lens (M4/3)

Laowa Türkiye Resmi Distribitörü Garantili | Laowa Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model VE929MFTC

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Laowa 9mm T2.9 Zero-D MFT Cine Lens (M4/3)
Laowa 9mm T2.9 Zero-D Cine lens, (MFT) Micro Four Thirds uyumlu modellerde 100 ° görüş açısına kadar ultra geniş açılı kapsama alanı sağlar. Küçük boyut ve hafiflik, aynasız fotoğraf makineleriyle mükemmel uyum sağlar ve gimballerle kullanım için uygundur. Yeni Cine versiyonu, hem diyafram hem de odaklama halkalarında standart 0.8 mod dişlileri ile birlikte gelir. Vidalı filtreleri kolayca monte etmek için standart 55mm filtreye göre tasarlanmıştır. 2 asferik eleman ve 3 ekstra düşük dispersiyon elemanı kromatik sapmayı başarıyla düzeltir, sıfıra yakın bozulmayı gerçekleştirir ve köşeden köşeye mükemmel netlik sağlar. Lens tasarımı film ve video üretimi için optimize etti. Verimliliği büyük ölçüde artırın ve daha akıcı bir iş akışı elde edin. Sadece 247 g ağırlığında olan lens herhangi bir düzene kolayca sığar. Gimbal ve diğer özel ayarlarda araç içi çekimler için mükemmeldir.

Laowa 9mm T2.9 Zero-D
Yeni Laowa 9mm, Super 35 sensör boyutuna kadar. 113 ° distorsiyonsuz bir görüş alanı sunmamıza rağmen, boyutunu sınıfının en düşük seviyesine sıkıştırmayı başardık. Kompakt boyut ve hafiflik, çeşitli ayarlar için son derece esnek olmasını sağlar. T2.9 geniş diyafram açıklığı, film yapımcılarının düşük ışık koşullarında çekim yapması ve alan derinliğini kontrol etmesi için son derece kullanışlıdır.

Hem Super 35 hem de Micro Four Thirds sensörünü kapsayan
Yeni Laowa 9mm Cine lens, Super 35, APS-C ve Micro Four Thirds fotoğraf makineleriyle iyi çalışır ve 120 ° (Super 35 sensör), 113 ° (APS-C) ve 100 ° (MFT) görüş alanına sahiptir.

Profesyonel sinema kapsamı
Lens tasarımı film ve video üretimi için optimize etti. Verimliliği büyük ölçüde artırın ve daha akıcı bir iş akışı elde edin.
Standart vidalı filtrelerle kullanmak için 55mm filtre vidaı
Hem diyafram hem de odaklama halkalarında 0,8 mod
Kademesiz diyafram halkası pürüzsüz iris kontrolü sunar.
Mercek gövdesi üzerine hem emperyal hem de metrik ölçek basılmıştır.

Kompakt ve Hafif
Sadece 247 g ağırlığında olan lens herhangi bir düzene kolayca sığar. Gimbel ve diğer özel ayarlarda araç içi çekimler için mükemmeldir.

Sıfıra Yakın Bozulma
Ultra geniş açılı görüş alanının yanı sıra, sınıfındaki en iyi bozulma kontrolü ile olağanüstü görüntü kalitesi sunar. Sıfıra yakın bu bozulma (Zero-D) tasarımı, mimari, hava ve iç mekan çekimleri yaparken son derece kullanışlıdır.

T2.9 hızlı diyafram açıklığı ve son derece kısa odaklama mesafesi
Bir çift küresel olmayan eleman ve üç ekstra düşük dağılım elemanı içeren 9 grup optik tasarımdaki 13 eleman, küresel ve kromatik sapmaları en aza indirgiyor. Parlak T2.9 maksimum diyafram açıklığı düşük ışık koşullarında çalışmak için çok uygundur. 4,7 ″ (12 cm) kadar odaklanarak, film yapımcılarının daha fazla esneklik oluşturmasını ve sığ alan derinliğini daha geniş perspektifle kontrol etmesini sağlar.

Sorunsuz taşıma
Laowa Cine Lenslerimizin her biri sorunsuz bir taşıma için orijinal bir sert çantası ile birlikte gelir.


Genel Özellikler
Micro Four Thirds (MFT) Uyumlu
APS-C Biçimi
T2,9 - T22 Diyafram Aralığı
100 ° Görüş Açısı
12 cm Yakın Odak Mesafesi
10 Grupta 15 Optik Element
Ağırlık - 247 g


Teknik Özellikler
Odak uzaklığı: 9mm
Maksimum açıklık: T2.9
Bakış Açısı: MFT'de 100 °
Biçim Uyumluluğu: MFT Mount (Micro Four Thirds)
Lens Yapısı: 10 grupta 15 element
Diyafram Bıçakları: 5
Minimum Odaklama Mesafesi: 12 cm
Maksimum Büyütme: 1: 7.5
Filtre Çapı: 55 mm
Boyutlar:  54 x 62,4 mm
Ağırlık: 247 g
Bağlantı: MFT (Micro Four Thirds)


Kutu İçeriği:
Laowa 9mm T2.9 Zero-D MFT Cine Lens (M4/3)
Sert koruma çantası


Uyumlu Ürünler