Laowa 50mm F2.8 2X Ultra Macro APO Lens (MFT)

Laowa Türkiye Resmi Distribitörü Garantili | Laowa Yetkili Bayisi ve Satıcısı
Marka
Model 50mm

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Laowa 50mm F2.8 2X Ultra Macro APO Lens (MFT)
Laowa 50mm f / 2.8 2X Ultra Macro APO, Micro Four Thirds (MFT) kameralar için optimize edilmiş 2: 1 maksimum büyütme oranına sahip ilk lenstir. Renk sapmalarının ortadan kaldırıldığı apokromatik (APO) bir tasarımla donatılmıştır. Yerleşik çip ve motor, diyaframın kamera gövdesi aracılığıyla ayarlanmasına izin verir. Kompaktlık ve hafif olması da bunu makro ve dış mekan fotoğrafçılığı için ideal bir seçim haline getiriyor.

Dünyanın 2: 1 büyütmeli ilk lensi & M4/3 kameralar için APO tasarımı
Maksimum 2x Büyütme: Piyasadaki yalnızca 1X'e kadar odaklama yapabilen MFT makro lenslerinin çoğunun aksine, yeni Laowa 50mm makro lens, en az 5,3 ”(13,5 cm) odaklanma mesafesi ile birlikte 2X maksimum büyütme oranı sunar. MFT kameralar için şimdiye kadar 2X büyütme ile tasarlanmış ilk lenstir. Fotoğrafçılar, her türlü fotoğraf senaryosunun üstesinden gelmek için genişletilmiş büyütme aralığından yararlanabilir. Lens sonsuzluğa odaklanabilir ve 35 mm sensörlerde 100 mm'ye eşdeğer görüş alanıyla mükemmel bir portre lensi görevi görebilir.

Otomatik Diyafram
Bir CPU çipi ve motor ile donatılmış olan açıklık, kamera gövdesi aracılığıyla ayarlanabilir. Daha kolay odak kontrolü için odak halkası döndürüldüğünde odak büyüteci otomatik olarak etkinleştirilir. Lens verileri ayrıca EXIF'e kaydedilebilir.

Apochromatic optik (APO) tasarım
Bir apochromatic (APO) tasarım benimsenmiştir ve bu nedenle hem odakta hem de odak dışı alanlarda renk sapmaları sınıfında minimum düzeyde kontrol edilir. Fotoğrafların keskinliğini, netliğini ve renk doğruluğunu büyük ölçüde geliştirir.

Kompakt ve Hafif
50 mm lens son derece kompakt ve hafiftir. 3,1 ”(79 mm) uzunluğundadır ve yalnızca 8,4 oz (240 g) ağırlığındadır. Dış mekan çekimleri için mükemmel bir kurulum olurdu.

Micro Four Thirds kameralar için optimize edilmiştir
APS-C kameralar için daha önce piyasaya sürülen Laowa 65mm f / 2.8 2x Ultra makro APO'nun başarısıyla, yeni 50mm lens, MFT aynasız kamera kullanıcıları için özel olarak geliştirilmiştir ve Panasonic, Olympus, BMPCC 4K'dan MFT kameralarında kullanılabilir.


Teknik Özellikler:
Model Adı: LAOWA 50mm f / 2.8 2X Ultra Macro APO
Odak Uzaklığı: 50mm
Maks. Alan sayısı Diyafram açıklığı: f / 2.8
Görüş Açısı: 24.4 °
Format Uyumluluğu: M4 / 3
Lens Yapısı: 10 grupta 14 eleman
Açıklık Bıçakları: 7
Min. Odaklanma Mesafesi: 13.5cm
Maks. Alan sayısı Büyütme: 2: 1
Filtre Dişi: 49mm
Boyutlar: 53.5 x 79 mm
Ağırlık: 240g
Bağlantı: M4/3


Kutu İçeriği:
Micro Four Thirds için Venus Optics Laowa 50mm f / 2.8 2X Ultra Macro APO Lens
Ön Lens Kapağı
Arka Lens Kapağı
Garanti Belgesi


Uyumlu Ürünler