Laowa 25mm f2.8 2.5-5X Ultra Makro Lens (Nikon F)

Laowa Resmi Türkiye Distribitörü Garantili | Laowa Türkiye Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model VE2528N

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Laowa 25mm f2.8 2.5-5X Ultra Macro Lens (Nikon F)

Aşırı yakın çekim görüntülemeye adanmış, Venüs Optik'ten Nikon F montajlı Laowa 25mm f / 2.8 2.5-5X Ultra Makro, nesneleri yaşam boyutundan daha büyük büyütmelerle çekmek için özel bir makro mercek. 2,5: 1 ila 5: 1 aralığında çalışan bu lens, 5: 1 büyütmede minimum 1,6 "odak mesafesine ve 1,6" çalışma mesafesine sahiptir. Bu aralık, uzun odak uzaklığına sahip makro lenslere kıyasla daha fazla alan derinliği elde etmek için geniş açılı odak uzaklığından da yararlanır. Yakın çekim yeteneklerini tamamlayan optik tasarım, yüksek derecede netlik için renk saçılımını ve renk sapmalarını azaltmak için bir ekstra düşük dağılım elemanı içerir. Ek olarak, kendisini diğer makro lenslerden ayıran bu 25mm f / 2.8, daha kolay kullanım ve yapay aydınlatma ile çalışmak için daha fazla alan için oldukça şık ve hafif tasarımı ile karakterize edilir.


Özellikler
Prime 25mm f / 2.8, tam kare Nkon F montajlı DSLR fotoğraf makineleri için tasarlanmıştır, ancak 40 mm eşdeğeri odak uzaklığı sağladığı APS-C modelleriyle de kullanılabilir.
Makro fotoğrafçılık için özel olarak geliştirilen bu lens, gerçek boyuttan daha büyük görüntüler üretmek için 2,5: 1 ila 5: 1 büyütme aralığında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu lens sonsuz odak sunmuyor.
5: 1 büyütmede, lensin odaklama mesafesi minimum 6,8 "ve 1,6" çalışma mesafesi vardır, bu da konunuzu aydınlatmak için yeterli alan sağlar. 2.5: 1 konumunda, 1.8 "çalışma mesafesi ile birlikte minimum 9.2" odaklama mesafesi mümkündür.
Geniş açılı tasarım, telefoto veya uzun lens tasarımlarına kıyasla daha fazla alan derinliği sağlayarak yüksek büyütme tasarımına yarar.
Yakın plandaki nesnelerle çalışırken netleme mesafesi üzerinde hassas kontrol için manuel netleme işlemi.
Ekstra düşük dispersiyon elemanı, gelişmiş netlik ve renk doğruluğu için renk sapmalarını ve renk saçaklarını büyük ölçüde azaltır.
Sekiz bıçaklı diyafram, sığ alan derinliği kullanılırken odak kalitesinin hoş olmasına katkıda bulunur.
Özellikle ince ve hafif fiziksel tasarımın elde taşınması daha kolaydır ve yakın plandaki nesneleri aydınlatmak için daha fazla alan sunar.Kutu İçeriğinde Neler Var
Venüs Optik Laowa 25mm f / 2.8 2.5-5X Ultra Makro Lens Nikon F için
Ön ve Arka Lens Kapakları
Garanti Belgesi