Laowa 11mm f/4.5 FF RL Lens (Sony E)

Laowa Resmi Türkiye Distribitörü Garantili | Laowa Türkiye Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model 11mm

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Laowa 11mm f/4.5 FF RL Lens (Sony E)
Laowa 11mm f/4.5 FF RL Lens , Laowa 11mm f / 4.5 FF RL objektifi tam çerçeve (FF) Sony E aynasız fotoğraf makineleri için süper kompakt ve hafif Doğrusal (RL) geniş açılı bir lenstir. 19 cm minimum odak uzunluğu özelliklerine sahip olağanüstü 126 ° görüş açısı, 6,3 cm (2,5 inç) uzunluğunda ve 254 g (8,9 oz) lenste bulunabilir. Çarpıcı manzarayı, değerli seyahat anlarını ve güzel iç tasarımı herhangi bir yük olmadan yakalamanıza olanak tanır. Lens ayrıca keskinliği garanti etmek, renk sapmalarını ve bozulmayı minimuma indirmek için 2 asferik öğe ve 3 ekstra düşük dağılım öğesi içerir. Kullanışlı bir şekilde, 62 mm filtre doğrudan lense vidalanabilir veya 100 mm kare filtre çerçevesi ile daha fazla filtre mevcuttur. 5 kanatlı diyafram, çarpıcı bir 10 noktalı güneş yıldızları oluşturur. Leica M montajlı fotoğrafçılar için, lensin daha doğru ve kolay odaklamaya sahip olması için telemetre bağlantısı mevcuttur.

Olağanüstü 126 ° görüş açısı
Olağanüstü 126 ° görüş açısına sahip olan yeni Laowa 11mm, abartılı, balık gözü olmayan bir perspektif sunuyor. Manzara, seyahat ve iç mekan fotoğrafçıları için mükemmel bir araç olacaktır.

Dahili 62mm Filtre Dişi
Vidalı filtreleri kullanmak için 62 mm filtre dişi ile donatılmıştır. Filtrenin doğrudan lense takılması çok uygundur. Herhangi bir filtre tutucu taşımak istemeyen kullanıcılar için harika.

Üstün Görüntü Kalitesi
11mm F4.5 FF RL, dikkat çekici bir görüntü keskinliği sağlayan 10 grupta 14 öğeden oluşur. Sıfır-D lens olmamasına rağmen, 2 asferik eleman ve 3 ekstra düşük dağılım elemanı, renk sapmalarını ve bozulmayı minimuma indirir.

Son Derece Yakın Odaklama Mesafesi
Objektif, fotoğrafçıların ultra geniş perspektifle makro benzeri çekimler oluşturması için 7,4 ″ / 19 cm (nesneden sensöre) gibi son derece yakın odaklanma mesafesine sahiptir. Aynı zamanda size bir mevcudiyet duygusu veren güzel bir "omuz üzerinden çekim" yaratabilir.

Çarpıcı 10 noktalı Güneş Yıldızları
Laowa 11mm F4.5 FF RL, temiz ve çekici 10 noktalı sunstar işlemenin oluşturulabileceği 5 kanatlı açıklık ile tasarlanmıştır.

Süper Kompakt ve hafif
Lens, fotoğrafçılara seyahatlerinde daha fazla esneklik sağlamak için yüksek mobilite, kompaktlık ve hafiflik sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Küçük lensin yüksekliği ve ağırlığı yalnızca 6,3 cm'dir (2,5 inç) ve ağırlığı 254 g'dır (8,9 oz). Seyahat veya manzara fotoğrafçıları için mükemmeldir.

Leica M'de Telemetre bağlantısını destekleyin
Yeni 9mm f / 5.6, kullanıcı deneyiminizi iyileştirmek için özenle hazırlanmıştır.

100mm Filtre Tutucu
Ultra geniş görüş açısına rağmen, lens, 100 mm genişliğindeki filtrelerin ciddi vinyet etkisi olmadan kullanılabileceği özel olarak tasarlanmış bir filtre tutucusu kullanabilir. Fotoğrafçılara vidalı filtrelerin dışında ekstra bir seçenek sunar.


Laowa 11mm f/4.5 FF RL Lens (Sony E) İnceleme:
Bu harika video incelemesi, yeni Venus Optics Laowa 11mm f / 4.5 FF RL lense bir göz atıyor. Venus Optics, bazı çok benzersiz lensler ürettiği için iyi biliniyor ve orada başka 11 mm seçenekler varken, yeni Laowa lensi oldukça uygun görünüyor. Aşağıdakileri sunar:

Christopher Frost Photography'den size gelen bu harika video incelemesi, yeni Venus Optics Laowa 11mm f / 4.5 FF RL lense bir göz atıyor. Venus Optics, bazı çok benzersiz lensler ürettiği için iyi biliniyor ve orada başka 11 mm seçenekler varken, yeni Laowa lensi oldukça uygun görünüyor. Aşağıdakileri sunar:
19 cm minimum odak mesafesi
Küçük boyut: 2,5 inç (6,3 cm) uzunluğunda ve 8,9 oz (254 g)
Gelişmiş keskinlik ve azaltılmış renk sapmaları ve distorsiyon için iki asferik eleman ve üç ekstra düşük dağılım elemanı
Vidalı filtreleri kabul eder
10 noktalı güneş yıldızları oluşturan 5 kanatlı diyafram açıklığı
Leica M, Leica L, Sony FE ve Nikon Z montajlarında mevcuttur
Manzara fotoğrafçıları, mimari fotoğrafçılar veya setlerine oldukça benzersiz bir görünüm katmak isteyen herkes için Laowa 11mm f / 4.5, şüphesiz ilgi çekici bir seçenek gibi görünüyor. Frost'un tüm düşünceleri için yukarıdaki videoyu izleyin.


Teknik Özellikler:
Adı: Laowa 11mm f / 4.5 FF RL
Odak Uzaklığı 11 mm
Maks. Alan sayısı Diyafram Açıklığı: f / 4.5
Min. Diyafram Açıklığı: f / 22
Görüş Açısı: 126 °
Format Uyumluluğu: Tam Çerçeve
Lens Yapısı: 10 grupta 14 eleman
Diyafram Bıçakları: 5
Min. Odaklama Mesafesi: 7,4 ”(19 cm)
Maks. Alan sayısı Büyütme: 0.1
Filtre Çözümleri: 62mm filtre
Boyutlar: 63.5mm x 58mm
Ağırlık: 254 g (8,9 oz.)
Bağlar: Leica M (siyah ve şerit versiyonu) / Leica L / Sony FE / Nikon Z


Kutu İçeriği:
Laowa 11 mm f / 4.5 FF RL Lens
Ön Kapak
Arka Kapak
Garanti Belgesi


Uyumlu Ürünler